PDA

צפייה בגרסה מלאה : צמיג קומו KL78 מול סקורפיון של פירלי ?

איתן שרוני
16-09-10, 17:39
לפורום שלום !
בין שני הצמיגימים המודכרים - בתצורת (AT (50-50) איזה טוב יותר מנסיונכם?לכביש (רעש, אחיזה רטיבות) ולטיולי שטח אחת לחודש - בינוניים ואחת לחודשיים בינוני+ כולל סלעים. נסיון אישי לא טוב עם קופר (נקרע על סלע כשהוא בן חודשיים) - מכות צד. מישהוא מבין מה המשמעות של מספר השכבות בדופן ? על הצמיגים כתוב בדרך כלל מס. השכבות באיזור המשונן - בAT המספרים שאני מכיר הם בדרך כלל 2 פלדה + 2 פוליאסטר ולפעמים חמישי ניילון. כמו כן 2 בצד. לא כל כך ברור לי מה זה. מישהוא יכול להסביר?
האם ה - MAXSIS 771 כבר איתנו (כלומר עשה עלייה ) ומה דעת הפורום עליו. האם השניים העליונים הם ברמות הביניים של צמיגים או ברמות הנמוכות (סינים +)

בתודה מראש על התגובות

sos4u
16-09-10, 20:21
איתן ידידי,
התפלאתי, איך לקח לך כ"כ הרבה זמן...
אין לי התנסות אישית עם אף אחד מהשניים, אך, על הסקורפיון שמעתי רבות מחבר שנסע איתם שנים רבות והיה מרוצה עד הגג.

אישית, מנסיוני אני יכול להמליץ לך על ה BFG A/T, כצמיג הטוב ביותר שנסעתי איתו אי פעם. יקר, אבל שווה כל שקל.
לאחרונה התנסיתי באופן אישי הן עם מקסיס MT והן עם פדרל, הפדרל איכזבו בשעות קשות, ולא הייתי ממליץ לך עליהם, המקסיס, נכון לעכשו מתנהגים לא רע, וסובלים אותי בשקט מפתיע.
מקווה שעזרתי ונשמח לראותך בטיולים!

"המספרים" כמו שקראת להם מייצגים את מספר השכבות בדופן הצמיג, ככל שיש יותר הצמיג יותר קשיח פחות פגיע לקרעים מהצד, אך גם קשה ותר ופחות ידידותי לנוסעים. לשיקולך...

-->