PDA

צפייה בגרסה מלאה : הכפתור של נעילת הדרפניצאל.

מוטי ל
29-09-10, 15:39
שלום לכולם,רציתי לדעת על הכפתור שמעל לידית הארבע על הארבע אמרו לי שזה נעילת דרפנציאל,יש לי הרגשה שהוא במצב דלוק הסיבה הרכב קצת על טורים גבוהים ומרגיש כחסר הילוך במהירויות הגבוהות,ואני חושב שהכפתור במצב לחוץ,הבעיה שאין תאורה שלו וגם שאני לוחץ יש קפיץ שמחזיר אותו למצב אמצע זא לא נלחץ,מה לעשות דחוף מאד?יש אולי תאורה שצריכה לסמן עליו או שיש סיבה אחרת למצב הזה?מדובר על קינג2005.*

JonathanS
29-09-10, 17:27
שלום לכולם,רציתי לדעת על הכפתור שמעל לידית הארבע על הארבע אמרו לי שזה נעילת דרפנציאל,יש לי הרגשה שהוא במצב דלוק הסיבה הרכב קצת על טורים גבוהים ומרגיש כחסר הילוך במהירויות הגבוהות,ואני חושב שהכפתור במצב לחוץ,הבעיה שאין תאורה שלו וגם שאני לוחץ יש קפיץ שמחזיר אותו למצב אמצע זא לא נלחץ,מה לעשות דחוף מאד?יש אולי תאורה שצריכה לסמן עליו או שיש סיבה אחרת למצב הזה?מדובר על קינג2005.*

הכפתור נועל את הדיפרנציאל האחורי ועובד רק במצב 4LLC ו-4HLC.
אין קשר בין הטורים של המנוע למצב הלחצן.
מצב הנעילה מופיעה בתצוגת ה-4X4 בלוח השעונים (עיגול דולק בין שני הגלגלים האחוריים).

בלי קשר למצב הלחצן (שהוא כאמור פיקוד חשמלי בלבד) במידה והסרן האחורי היה נעול הרכב היה מסרב לפנות על הכביש והצמיגים האחוריים היו מעלים קולות חריקה משמעותיים כיוון שבמצב זה אין לך למעשה דיפרנציאל אחורי.

מוטי ל
29-09-10, 17:52
על הכיפאק,אז מה יכולה להיות הסיבה לטורים הגבוהים שהמחוג היה על 2 במד הסלד המהירות היתה 120 ונישמע מתאמץ הטורבו לא צרייך להכנס לעבודה במהירות הנ״ל?

מוטי ל
30-09-10, 15:52
תיקון שהמחוג על2 במד הסלד המהירות על 100 נשמע מתאמץ ומרגיש שחסר הילוך,חייב תשובה העניין מתחיל להרגיש לא טוב, או שיכול להיות שאני פרנואיד גם,לא נראה לי שהטורבו עובד.

orend
30-09-10, 16:27
תיקון שהמחוג על2 במד הסלד המהירות על 100 נשמע מתאמץ ומרגיש שחסר הילוך,חייב תשובה העניין מתחיל להרגיש לא טוב, או שיכול להיות שאני פרנואיד גם,לא נראה לי שהטורבו עובד.

לפי כל מה שתיארת [מיקום הכפתור וסימפטומים] מדובר פשוט בכפתור ביטול הילוך יתר לחוץ[o\d off] הכפתור הנ"ל מבטל את הילוך השיוט [חמישי בקינג אם אני לא טועה] ומיועד לשימוש בעיר על מנת לחסוך החלפות הילוכים מיותרות.
במידה ומדובר בזה אין קשר לנעילת הדיפרנציאל. על כפתור הנעילה האחורית מופיע הכיתוב- RD lock.

קובי-ערד
30-09-10, 17:57
אני לא יודע איזה דגם של מיצובישי יש לך,
אבל אם יש לך כפתור hold/pwr תוודא שהוא במצב אמצעי .

מוטי ל
30-09-10, 18:47
+2 מדובר בכפתור שאתה מדבר עליו מעל התיבות הילוכים R/D LOCK אבל הבעיה איתו שהוא במצב אמצע,שבנוי בצורת קפיץ לשתי הכיוונים שמחזיר אותו לאמצע ללא סימון בעזרת נורה שעל לוח השוענים,לי אמרו שזה נעילת דרפנציאל,מדובר על פגארו קינג 2005 קצר,+1 חיפשתי את הכפתור שאתה מדבר עליו ואני לא מוצא אחד כזה,מתחבא אולי?

UNIX
30-09-10, 20:22
2000 סיבובים לדקה במאה קמ"ש נשמע לי מעולה

מוטי ל
30-09-10, 20:43
אני מרגיש שיש שינוי שלפני הוא היה יותר נושם במהירות הנ״ל,מעניין מה אומרים בעלי הדגם הספיציפי הזה על הנתונים הללו 2במד הסלד שבמד המהירות מופיע 100 מרגיש שחסר הילוך,יכול להיות שזה הרכב ואני סתם מדמיין,אני אשמח מאד לדעת מבעלי הדגם הספציפי הזה פגארו קינג2005 קצר.*

-->