PDA

צפייה בגרסה מלאה : ראש מנוע

ZOLI20
03-10-10, 21:32
שלום לכולם......יש לי סוזוקי ג'ימיני שנת 2000 אשמח לדעת מה הסימנים שהלך ראש מנוע....

סופת המדבר
03-10-10, 22:05
''אוכל'' מים. עשן. מערבב מים עם שמן (עושה את השמן כמו טחינה). בועות אויר ברדיאטור. האוטו לא עובד עגול בד'כ בסרק

אבל מה הבעיה ? למה אתה חושב שהלך ראש

ZOLI20
03-10-10, 22:09
היי....זה מה שחשב חבר.... הסיפור כזה ....נכבה האוטו בזמן נסיעה איטית כשניסיתי להניעה בקושי הצלחתי והיה ראש ממש חזק של חריקות במנוע....כיביתי שוב ניסיתי להניעה ושוב גמגמם בזמן ההנעה....אני לא מבין גדול כך שאין לי מושג מה יכול ליהיות הבעיה.......יש רעיון?

RAMURAI
03-10-10, 23:10
אני לא מבין גדול כך שאין לי מושג מה יכול ליהיות הבעיה.......יש רעיון?

כן. לגשת לבעל מקצוע שיתן לך דיאגנוזה מדוייקת.

tallevi
08-10-10, 10:49
היי....זה מה שחשב חבר.... הסיפור כזה ....נכבה האוטו בזמן נסיעה איטית כשניסיתי להניעה בקושי הצלחתי והיה ראש ממש חזק של חריקות במנוע....כיביתי שוב ניסיתי להניעה ושוב גמגמם בזמן ההנעה....אני לא מבין גדול כך שאין לי מושג מה יכול ליהיות הבעיה.......יש רעיון?

לפי התיאור,אם זה רק הראש-תגיד דיינו...

יש עדכון?

טל.

MMR
08-10-10, 21:07
לפני כמה שנים היה לי בויטארה מקרה דומה מאד. בסופו של דבר התברר שבסה"כ נתפס מיסב של האלטרנטור -> רעש חריקה מדאיג כתוצאה מרצועה שמחליקה על פולי אלטרנטור וגרמה למנוע להשתנק ולהיכבות.

-->