PDA

צפייה בגרסה מלאה : טופג׳יפ מישהו מכיר?

מוטי ל
04-10-10, 18:45
עקב חיפוש אחר סדנת מיגון נתקלתי באתר בשם טופג׳יפ שמתפאר במחירים זולים וכמובן באיכות,הבעיה שהבנאדם לא עונה ומועבר ישירות למזכירה,יש למישהו מושג?קצת דחוףף.אולי טלפון אחר להתקשרות או שזהירות לא להתקרב.

גיא
05-10-10, 00:51
מחירים כמעט כמו כולם, טיפה יותר זול
איכות ... לא יודע, ריתוכים שניפתחים, מחלידים, צבע מתפוצץ ... אחרי חודש מהקניה ...
הרכבה עקומה ...

אני יכול להפנות אותך לבן אדם שקנה אם אתה רוצה לדבר איתו.

הוא פשוט כרגע בחו"ל.

amirk
05-10-10, 07:16
הזמנתי מהבחור גגון, לא עמד באף סיכום שעמדנו עם תרוצים מפה ועד צומת הערבה. (יכול להיות שנכונים לא בדקתי).
ביטלתי את העסקה, החזיר את הכסף ללא כל בעיה, אבל . . . קיבל מזומן החזיר המחאה שאני יד שילשית שלה, (בעל ההמחאה לא הכיר את הבחור).
תחבר את מה שגיא כתב ואת מה שאני כתבתי והתמונה דיי ברורה.

זול עולה ביוקר.

lior_b.s
05-10-10, 09:27
מחירים כמעט כמו כולם, טיפה יותר זול
איכות ... לא יודע, ריתוכים שניפתחים, מחלידים, צבע מתפוצץ ... אחרי חודש מהקניה ...
הרכבה עקומה ...

אני יכול להפנות אותך לבן אדם שקנה אם אתה רוצה לדבר איתו.

הוא פשוט כרגע בחו"ל.

הבנאדם חזר לתיקונים?..הבנאדם הסכים לקבל התקנה עקומה?...נראה לי שחסרים פה פרטים לא?...
לכלוך תמיד אפשר לזרוק ...ואיזה כיף לעשות את זה מאחורי המקלדת אה...

ליאור

גיא
05-10-10, 10:49
הבנאדם חזר לתיקונים?..הבנאדם הסכים לקבל התקנה עקומה?...נראה לי שחסרים פה פרטים לא?...
לכלוך תמיד אפשר לזרוק ...ואיזה כיף לעשות את זה מאחורי המקלדת אה...

ליאור

למה ליכלוך גבר ? ...
כתבתי שהבן אדם יחזור מחו"ל ידבר.
לא ?

אני יודע שהוא דבר עם המתקין אחרי ההתקנה והתלונן.

lior_b.s
05-10-10, 11:21
אני בטוח שהוא דיבר עם המתקין, לא אני ולא אתה היינו מקבלים את מה שאתה מתאר וממשיכים בשגרה...
העניין הוא שאין גם את שאר הפרטים של איך נסגר העניין , זה הכל..

זה כבר הפך לטרנד לרוץ למקלדת על כל בורג שמכונאי לא הידק מספיק לדעת הלקוח או על כל כישלון בטסט וכולי..הלקוח לא תמיד צודק מה לעשות, וכן לפעמים יש גם תקלות ודפקטים..אנחנו אף פעם לא יודעים את כל הפרטים..

ליאור

גיא
05-10-10, 12:15
שמע, אני חושב שאתה מספיק מכיר אותי בשביל לדעת שלא הייתי למכלך על מישהו והורס לו את המשכורת סתם.

אפילו לא אני ....

העבודה המאד חובבנית שלי ניראה יותר טוב מזה.

מוטי ל
05-10-10, 19:11
תודה רבה לכולםםםםם,נראה לי שאני יתרכזזזזז במוכרים יותר.

גיא
05-10-10, 19:50
הנה תגובתו של יגאל.

~~~

הבחור מאד משתדל, פשוט לא תמיד מצליח.

תוצאה של חוסר התאמה של הרכבת הפגוש הקדמי לאוטו, שני ברגים ניתלשו מהאוטו תו"כ שהם קורעים את הפח של האוטו בחלק הקדמי.

מי שיכול לחיות עם משהו זול, זה מתאים לו. לפדנטים שבנינו, זה לא בדיוק מתאים.

מוטי ל
05-10-10, 22:12
כמה חשוב לדעת את הדברים הללו לבאים בתור,מזכיר לי ממש סיטואציה שקרתה לי לפני חודש וחצי קינג 2004 ממגרש(מה שלימד אותי לא להתקרב לכאלה) ישר לבדיקה במכון תקנים שעות של הבטחות על רכב תקין עם קצת בלאי כתוצאה מהשנים)התוצאה כבר ידועה לכם 780 ש״ח לבדיקה שהלכו לפח,ומה שמעצבן שהמכונה עומדת באותו מצב עדיין ואנשים אוכלים אותה על ימין ועל שמאל בתשלום לבדיקה שידועה מראש.

-->