PDA

צפייה בגרסה מלאה : פורד F350 חדש

Orang
05-10-10, 17:45
שלום חברים
מישהו אולי הזמין את הדגם החדש של ה-F350 ?
אם כן, מתי צפי לקבלת הרכב ?
אגב, למישהו יצא במקרה לנהוג עליו בארה"ב ?

תודה, אורן ;)

ישי שושני
06-10-10, 01:14
רציתי להזמין , אך משיחה עם אולם התצוגה בחיפה נאמר שיגיע משלוח אולי בנובמבר ולא ידועים כל פרטים.
אשמח להתעדכן לגבי פרטים חדשים וגם להתרשמויות מארהב , ולמידע האם ישנן תקלות ובעיות עם המנוע והגיר החדשים

מאור ש
06-10-10, 12:53
רציתי להזמין , אך משיחה עם אולם התצוגה בחיפה נאמר שיגיע משלוח אולי בנובמבר ולא ידועים כל פרטים.
אשמח להתעדכן לגבי פרטים חדשים וגם להתרשמויות מארהב , ולמידע האם ישנן תקלות ובעיות עם המנוע והגיר החדשים
יש גם אופציה של DODGE כדאי ליבדוק
הבנתי שהם עושים השקה ב 14.10 צריכים לישלוח לי הזמנה.

Orang
06-10-10, 13:41
אכן, המנוע חדש לחלוטין ולא הצלחתי למצוא מידע רלוונטי בפורומים בארה"ב לגבי תקלות.
הגיר לעומת זאת, זהה לחלוטין לדגם הקודם רק עם תוכנה חדשה שמאפשרת שילוב הילוך שישי.
אורן ;)

neta4x4
06-10-10, 17:15
לגבי הדודג' ראם, יש אחד שעומד ברמת ישי בתצוגה ונראה מדהים, שווה בדיקה
לדגבי ה350, אני לא יודע מה איתו אבל יש אחד מנצרת וכבר כמה זמן שיש אחד ביד 2 שנראה כמו החדשים

מאור ש
07-10-10, 08:27
לגבי הדודג' ראם, יש אחד שעומד ברמת ישי בתצוגה ונראה מדהים, שווה בדיקה
לדגבי ה350, אני לא יודע מה איתו אבל יש אחד מנצרת וכבר כמה זמן שיש אחד ביד 2 שנראה כמו החדשים
ב F350 2011 יש שינוי במנוע
זהוא מנוע שפורד מיצרים ויש לו 390 כ"ס חוץ נאמר לי ע"י מנהל המכירות שיגיע דגם ה XLT קצת יותר מפנק מהדגם שמוצע עכשו.

-->