PDA

צפייה בגרסה מלאה : יש מתאם לתושבת לארמור

אפיז
10-10-10, 23:56
בעמוד 2 תגובה 25

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=47523&page=2

אפיז
16-10-10, 15:12
בעמוד 2 תגובה 25

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=47523&page=2

דוגמה לזרוע טלסקופית למתאם של הארמור (כאן בטרופר),בשינויים קלים יתאים לכל גי'פ

http://www.isuzu.org.il/isuzu/modules.php?name=Forums&showtopic=7237&hl=

נדב42
16-10-10, 17:28
ולמי שאינו רשום למועדון איסוזו ?

אפיז
17-10-10, 01:46
איתגרת אז אנסה להעביר

המיתקן מעוגן ב-3 נק' עגינה אינו מתנדנד ויציב לחלוטין,
מאפשר פעולה ב360 מעלות, אינו מפריע בשום מצב לאייר בג, אינו מפריע או חוסם שדה ראייה או כל תיפקוד בתא , נגיש בטווח יד ללא מאמץ לנהג ולנוסע, אין חוטים סטרילי ,הכל בחיבור המקורי בזרוע ,הטענה ושמירת סוללה ישירות מהזרוע,התקנת הארמור על הזרוע עם המינשא היעודי.... לא צריך להוריד...אינו מפריע לקרור המערכת גם על הזרוע !!!
ניתוק מהיר במגע אצבע ללא צורך בניתוק שום אקססוריז...
טלסקופי מלא ניתן להגבהה עד התיקרה.... עמדת מולטימדייה גם לנוסעים /ילדים כשצריך,
מנוצל לקיבוע של מכשיר קשר +מארז 4 שקעי מצית כולל חיבור חשמל ישיר למצבר לא דרך הסוויץ(עם אבטחה 25A על המצבר ואבטחה מקומית לארמור 7.5 A ) אין צורך במטען !!!חיבור ישיר דרך הזרוע
לזרוע כמובן יש מגש מיקלדת יעודי מתכוונן לעת הצורך,(לא מורכב לא הורגש צורך המיקלדת על המסך נוחה להפליא אפילו בנסיעה )
במצב -מקופל ללא המחשב נעלמת בקוי הדש בורד ואינה מורגשת
יתרון גדול = נעילה של המחשב לתושבת בלחיצה ללא צורך במפתח היעודי אלה רק לצורך שיחרור

בקיצור הזרוע היעודית עושה את העבודה כל החלופות שבדקתי מתגמדים ליד הביצועים של הזרוע היעודית כולל כל סוגי המגשים שהביאו לי , יש חיסרון גדול במגש הוא חוסם את הקרור !!!! ולא לשכוח לארמור אין מאוורר !!!!! צלעות הקרור מאחור והזרוע + הכיסוי בנויים במיוחד לאפשר קרור מעולה בכל מצב ובמיוחד ברכב עם מזגן !

raanan
17-10-10, 03:40
אפי, אמרתי לך כבר שאתה מלך ?
נראה טוב חבל"ז !

עידן עידכן אותי,
גם בחיזוק מכסימלי של הבורג (נעילת ציר), התושבת יכולה להסתובב (קדימה/אחורה) וזה
מאוד לא נעים לחטוף את המשקל שלה +ה ARMOR על האצבעות ...

ממליץ שתבדוק הנושא ותתן מענה בעזרת תפיסה ע"י פלך מאחור.

דבר חשוב מאוד לבטיחות, תוודא שהתושבת + ARMOR לא נמצאים במרחב התנועה קדימה של הבלונדה שיושבת לצידך.

רענן

נדב42
17-10-10, 06:34
אפי, נראה טוב !!!

בכל מקרה, אצלי יש נקודות עיגון מאסיביות לדשבורד, אז כנראה אתחבר אליהן ולא לרצפה, אבל אשמח לקבל את המתאם שייצרת בין התושבת שקנינו (של ה- HH) לבין הארמור. כמה עולה ואיפה הכי נוח לפגוש אותך ?

(אגב, אם יש בחבורה עוד ויטארה נטולת כריות אוויר, דברו איתי ואייצר עוד יחידות של המתאם עבורה)

תודה,

נדב.

אפיז
17-10-10, 18:58
אפי, אמרתי לך כבר שאתה מלך ?
נראה טוב חבל"ז !

עידן עידכן אותי,
גם בחיזוק מכסימלי של הבורג (נעילת ציר), התושבת יכולה להסתובב (קדימה/אחורה) וזה
מאוד לא נעים לחטוף את המשקל שלה +ה ARMOR על האצבעות ...

ממליץ שתבדוק הנושא ותתן מענה בעזרת תפיסה ע"י פלך מאחור.

דבר חשוב מאוד לבטיחות, תוודא שהתושבת + ARMOR לא נמצאים במרחב התנועה קדימה של הבלונדה שיושבת לצידך.

רענן

לא סביר ,הציר האנכי בםגירה לא חזקה אינו זז וצריך כוח עצום לשנות זוית אנכית
זוית צידוד יותר קלה ופחות חשובה כי לא מושפע מצורת הנהיגה ותנאי הדרך
בדקתי לחיצה קלה של הבורג וזה לא זז צריך כל מישקל הגוף ו-2 ידיים להזיז

מתאמים יש כרגע 6 יח' מושלמות חלקם מוזמנים כבר ,יהיו עוד (צריך זמן מחרטה לפינים )
כשאקבל עוד פינים

raanan
17-10-10, 19:13
אפי,
אתה יכול לצלם ממושב הנוסע במקביל לדשבורד או מהמושב האחורי לנוסע גם במקביל לדשבורד.
אני רוצה לראות אם יש חדירה למרחב של הנוסע שלצידך.

תודה
רענן

אפיז
18-10-10, 11:20
אין חדירה למרחב ,גם בצידוד מלא לנהג או צידוד מלא לנוסע
הבסיס לתושבת בנוי אופקית לכן אין השפעה בל תנאי נסיעה על הצידוד,מה שנישאר זה רק לכוון זוית אנכית למסך לפי הנוחיות של המשתמשים (אבל לא מהווה בעייה כי בכל זוית הראות מעולה ואין השתקפויות ,לפחות לא ניתקלתי אצלי בבעיה כזו )
הוא בין הכסאות ,לא מפריע לנוסע גם אם רוכן עם הגוף עד הדש ,
המיקום מתאים לנהג ונוסע ימניים אע'פ שאני מפעיל בקלות כולל מיקלדת וירטו' ביד שמאל במכשיר הזה ממש קל

-->