PDA

צפייה בגרסה מלאה : החלטתי ללכת עם הלב ולעבור לתחום המוזיקה.

Apak
11-10-10, 11:09
מי שמכיר אותי טוב יודע שאני כבר שנים עוסק בתחום המוזיקה ואוהב את התחום אהבת נפש.
לאחר שנים של עיסוק בתחום המוזיקה אני החלטתי סופית שאני הולך עם הלב ועובר לתחום המוזיקה.

היו לי שנים מאד יפות ונעימות עם חברי הג'יפאים חלקם חברי הפורום המכובד הזה שגם בין הייתר גרמו לי לקנות ג'יפ ולהכנס לתחום אבל מה לעשות, תחושות הלב יותר חזקות מהכל ואפילו את הג'יפ שלי מכרתי לפני מספר חודשים וקניתי רכב המתאים לשרת אותי בתחום המוזיקה.

עכב ההחלטה שלי לפרוש מתחום המכונאות אבא שלי סעדיה החליט שאין טעם להמשיך לנהל את המוסך אם אין לו ממשיך דרך ולכן החליט להשכיר את המוסך.
מה שזה אומר זה שאם יש לכם חבר או מכר המעוניין להשכיר מוסך פעיל עם לקוחות ג'יפים למכביר וציוד מוסך מלא, מוזמן לפנות לאבא שלי סעדיה בטלפון 050-8343011.

תודה לכולכם על שהייתם שם בשבילי ובשביל מוסך אפ"ק, תמיד היה כיף לראות אתכם במוסך, לשהות במחיצתכם ולטייל עימכם.

אולי אפשר להמשיך את הקשר בהמשך גם בתחום המוזיקה.
אתם מוזמנים להציץ באתר שלי ולהכיר את העיסוק המרכזי שלי להיום.

www.kstar.co.il

אוהב את כולכם.

בברכה
יורם
מוסך אפ"ק

דרור הראל
11-10-10, 12:35
יורם,

חבר יקר,לך עם הלב ושתהיה לך הצלחה גדולה.מוסך אפ"ק היה בזכותך בשבילי הרבה יותר מרק מוסך,לפעמים הייתי יוזם תקלות רק כדי שיהיה סיבה להגיע ולשבת מחוץ למוסך עם כוס קפה ולראות את החברה עובדים.

בהצלחה,וד"ש לסעדיה

דרור הראל

ishc
11-10-10, 15:09
בהצלחה. תחום המוזיקה זו הגדרה רחבה אבל אם אתה צריך ייעוץ עזרה בעניין של גיטרות תרגיש חופשי לשאול. ושוב הרבה בהצלחה.

orend
11-10-10, 15:17
מי שמכיר אותי טוב יודע שאני כבר שנים עוסק בתחום המוזיקה ואוהב את התחום אהבת נפש.
לאחר שנים של עיסוק בתחום המוזיקה אני החלטתי סופית שאני הולך עם הלב ועובר לתחום המוזיקה.

היו לי שנים מאד יפות ונעימות עם חברי הג'יפאים חלקם חברי הפורום המכובד הזה שגם בין הייתר גרמו לי לקנות ג'יפ ולהכנס לתחום אבל מה לעשות, תחושות הלב יותר חזקות מהכל ואפילו את הג'יפ שלי מכרתי לפני מספר חודשים וקניתי רכב המתאים לשרת אותי בתחום המוזיקה.

עכב ההחלטה שלי לפרוש מתחום המכונאות אבא שלי סעדיה החליט שאין טעם להמשיך לנהל את המוסך אם אין לו ממשיך דרך ולכן החליט להשכיר את המוסך.
מה שזה אומר זה שאם יש לכם חבר או מכר המעוניין להשכיר מוסך פעיל עם לקוחות ג'יפים למכביר וציוד מוסך מלא, מוזמן לפנות לאבא שלי סעדיה בטלפון 050-8343011.

תודה לכולכם על שהייתם שם בשבילי ובשביל מוסך אפ"ק, תמיד היה כיף לראות אתכם במוסך, לשהות במחיצתכם ולטייל עימכם.

אולי אפשר להמשיך את הקשר בהמשך גם בתחום המוזיקה.
אתם מוזמנים להציץ באתר שלי ולהכיר את העיסוק המרכזי שלי להיום.

www.kstar.co.il (http://www.kstar.co.il)

אוהב את כולכם.

בברכה
יורם
מוסך אפ"ק

אמנם אני לא מכיר אותך, אבל מאחל לך המון בהצלחה וכל הכבוד על האומץ. אבל לא הבנתי למה התחומים סותרים האחד את השני [אני מדבר על ג'יפאות כתחביב ולא על מקצועך כמכונאי]?

mi88
11-10-10, 15:49
שיהיה בהצלחה

יורם אל תשכח, עם הלב לא הולכים למכולת (איזה בעסה)

חוץ מזה אפשר להחזיק גי'פ גם אם אתה זמר קריוקי מוסמך

שיהיה בהצלחה,

משה

eran4x4
11-10-10, 16:43
יורם

המון המון הצלחה

התייש
11-10-10, 16:52
לך עם הלב חביבי. אין כמו ללכת עם מה שאתה אוהב ולעזאזל כל השאר! (בדיוק ירדתי משעתיים רצופות על המערכת תופים- ולעזאזל השכנים ):p
אגב, איפה ממוקם המוסך ומה שטחו?

snirjeepdreamer
11-10-10, 17:22
יורם,
אמנם איננו מכירים אך אני יכול להבין את האהבה הגדולה למוזיקה.
במשך רוב חיי עסקתי במוזיקה ואף הגעתי לפסגות לא מבוטלות.
אני קיבלתי החלטה דווקא בכיוון השני ואני כל יום חווה את הגעגוע.

ברכות על האומץ ללכת בכיוון הלב.. חיים רק פעם אחת ולא מעט מאיתנו לא זוכרים זאת (כולל אני )...

בעקבות ניסיוני הרב בתחום והקשרים, ולאחר קריאה של האתר שלך, אשמח לעזור ולייעץ במידת הצורך ואולי אף להציע לך כיצד תוכל לבנות חוויה ללקוחות שלך שהיא בעלת בידול משמעותי שיעזור לך להמשיך ולהצליח ולהיות ייחודי.. אני לשירותך

בהצלחה !
שניר

יובל48
11-10-10, 18:58
הצלחת להפתיע אותי,
עלה והצלח בדרכך החדשה.

Apak
12-10-10, 18:05
תודה רבה לכולכם על המילים החמות.
היה לי קשה לכתוב את ההודעה הנ"ל אבל זה יצא לבסוף החוצה ממני.
אני מאמין שאני אצליח גם להינות וגם להתפרנס יחדיו מהמוזיקה שכן אם אין מזור ללב אם העבודה לא כיפית בכלל.
לסניר תודה על ההצעה, אשמח אם תיתן לי את הטלפון בה"פ ואני אצור קשר.
בקשר למוסך היו הרבה קופצים ורוב הסיכויים שהוא כבר הושכר, נשאר רק לחתום חוזה.
אני מקווה שהמשכיר של המוסך ישכיל לשרת את הלקוחות הן בנאמנות והן במקצועיות שכן חבל לאבד לקוחות כמותכם שהם בעצם אנשים מקסימים, כיפיים ולויאליים למוסך אפ"ק.

ולכל מי שצריך מפעיל קריוקי תותח, DJ ייחודי שמתקלט בוידאו קליפים, זמר במגוון רחב של סגנונות, ערב שירה בציבור, מפעיל לילדים ומבוגרים או סתם ערב של כיף, מוזמן לפנות אלי.
הטלפון שלי מופיע באתר שלי אשר בו תוכלו להתרשם מהתחום החדש ישן שלי שאני כה אוהב.
www.kstar.co.il

שוב תודה לכולם.
אוהב
יורם לוי
מוסך אפ"ק

-->