PDA

צפייה בגרסה מלאה : ביקורות על מפגש ג'יפולוג

savyon
11-10-10, 22:33
את המחמאות קיבלנו והסמקנו, תודה.

מצד שני, נשמח לשמוע ביקורת, גם אם נוקבת, או אולי קטנונית בעיני אחרים,

הצעות לשיפור, דברים שהיו מיותרים או חסרים במפגש.

(מהביקורות של מפגש 2009 למדנו ויישמנו את נושא מערכת ההגברה, את נושא השתיה- לא במלואו ועוד כמה דברים.)

נשמח ללמוד גם לשנה הבאה.

סביון

ד ו ר ו ן
11-10-10, 22:42
"2 דקות" אחרי ההגרלה וחצי מהדוכנים נעלמו..
מי שהגיע קצת מאוחר, לא ממש ראה את החגיגה שהיתה לפני כן.
חוצמזה,
(שוב), גרף השיפור וההיקף של האירוע משנה לשנה מדהים- כל הכבוד.

avi pilo
11-10-10, 22:43

(מהביקורות של מפגש 2009 למדנו ויישמנו את נושא מערכת ההגברה, את נושא השתיה- לא במלואו ועוד כמה דברים.)

נשמח ללמוד גם לשנה הבאה.

סביון

להוסיף תוכן
ולהשתדל שלתוכן יהיה אופי מקומי ישראלי ולא העתקה של ארועים דומים מחו"ל ואפילו עם הם טובים מאוד. תוכן עם אופי מקורי שלכם יתן מקור השראה לארוע שיכול לסחוף עם השנים המונים ולארוע שיכול להמשך אפילו מעל ליומים שלמים מלאי תוכן וכיף לחובבי התחום ולגידול דור צעיר ממשיך.

ניר ל
11-10-10, 22:45
לא ביקורת ממש, אנקדוטה
מעטים אמנם עלו על שדות חרושים, רציתי לתת בראש לאחד שראיתי בפעולה ...
חשבתי על זה שבעצם לאנשים אין מושג איך נראה שדה - אחוז בעלי הרקע החקלאי הוא קטן מאד.
למעשה גם אני לא יודע להבחין בין סוגי שדות עד שמשהו כבר ממש צומח שם, שדה חרוש "מוכן לזריעה" כמו שאמר אסף, נראה לי ממש כמו... מגרש חנייה.
אז קצת הסברים וחינוך לא יזיקו באופן כללי, מעבר לסימון שנעשה בשטח.

meir alony
11-10-10, 22:50
הייתי שמח לדעת מי האנשים מאחורי השמות, לדעתי פתק קטן על החולצה יהיה יעיל.

בנוסף הייתי שמח לו הייתם מארגנים מקצה עבירות / מבחני כח / איזה שואו קטן.

six 4 life
11-10-10, 23:00
הייתי מפתח את הרעיון של לעשות תחרויות פתוחות לקהל הרחב להשתתף בהרשמה מראש- לדוגמה משיכת חבל (בין ג'יפים) למשל למי שמעוניין להתחרות, עם פרסים ראויים למקומות ראשון שני ושלישי למנצחים. סוג של אירועון שכזה בתוך המפגש יכול להיערך ברחבה לא גדולה ומתוחמת כאשר הקהל מסביב מאחורי גדר/ סס"ל- הרבה רעש, ג'יפים, ואקשן. אפשר לפתח גם עוד רעיונות ל"רגועים יותר" שאוהבים לראות את הגלגל שלהם נעלם מתחת לאוטו- כמו למשל תחרות RTI לדוגמה.
בגדול אני מחזק את קודמיי- כרגע התוכן הוא ההגרלה וחבל כי משנה לשנה זה הולך ונהפך למפגש הגרלה ולא למה שזה התחיל ממנו.
כשיהיה תוכן כמו תחרויות נחמדות (לא אלימות או מופרעות) פתוחות למשתתפים מהקהל, עם פרסים למנצחים, יש תוכן, יש על מה לדבר גם אחר כך, יש הרבה מסביב. בהתאם, ההגרלה העיקרית של הפרסים בין הקהל הכללי תהיה שולית יותר ועם כמות פרסים קטנה יותר (פחות "ישתלם" להגיע -רק- בשביל ההגרלה).
אני חושב שזה יוביל להגעה למפגש לצורך בילוי ולא לצורך סיכוי זכייה בפרס כעיקר.

klam
11-10-10, 23:00
שירותים, ומים זורמים, לא יזיקו במיוחד לאלו שמבלים במקום שעות. ראיתי כמה נשים במצוקה, ולא כולן הסתדרו עם השיחים..

המשוטט
11-10-10, 23:18
מזון ,לא נערכתי נכון והבת שלי החליטה שהיא רוצה לאכול = נסיעה לצומת שילת.

eli8ball
12-10-10, 00:06
דבר ראשון אני חייב לחזור ולהגיד שהיה מצויין,

לי אישית היה מאוד חסר בעין, בעיקר בהתחשב באופי של המפגש וב"סביבה" שבה הוא נערך, ובעיקר בהתחשב בזה שדאגתם לארגן שם סיוע רפואי, עניין הבטיחות באש.

אז נכון שכולנו מטיילים, ויודעים שאת הפחמים מכבים טוב טוב אוספים לפח ולא משאירים מאחורינו, ושאת הפילטר של הסיגריה לא זורקים לשיחים. אבל, וזה אבל ענק, תקלות קורות, ותאונות עלולות לקרות, בעיקר כשרובנו עם איזה פק"ל קפה\מנגל\סיגריה וכל המציגים מגיעים עם איזשהו מקור חשמל, וההגברה, והרכבים.

ועוד הערה קטנה, פעם בשנה זה לא מספיק, העם רוצה עוד.....

אני נהנתי מכל רגע, הגעתי מוקדם, עזבתי מאוחר ועדיין לא הספיק;-)

snirjeepdreamer
12-10-10, 00:13
ביקורת קצת מפרספקטיבה אחרת,
אמנם ייתכן והדבר איננו מורגש אך חלק מהחברים באתר הם אנשים שומרי מסורת
וחלקם אף דתיים שאינם יכולים להרשות לעצמם להשתתף במרבית האירועים הנרקמים באתר. בין אם זה טיולים בשבתות, תחרויות עבירות וכיוצב.
אי לכך, כאשר מגיע אחת לשנה אירוע שאמור להיות לכל חברי האתר והמשתתפים זה לא נכון לדעתי לגרום לכל אותם אנשים גם באירוע הזה להרגיש מוגבלים או יוצאי דופן ולהרגיש שהם מפסידים את האירוע החברתי הגדול אליו הם מצפים כל השנה.
במסגרת לוח הזמנים הנתון רבים נאלצים לעזוב באמצע / תחילת ההגרלה.

הדבר מקנה תחושה לא נעימה של חוסר שיוויון ולבסוף אף לאי שייכות.
בתור אחד שלכאורה לא יראו עליו שום סממן מסגיר לאורך חייו המסורתי דיי התבאסתי מזה.

הצעה לשנים הבאות: 1. להקדים את האירוע בשעה
או לחילופין
2. לקיימו לפני המעבר לשעון חורף (ההצעה יכולה להיות רלוונטית גם עקב
הקושי בחיזוי מזג האוויר והאפשרות לגשם כפי שחווינו במפגש האחרון)

האהבה לתחום ותחושת השייכות למשפחת ג'יפולוג לכל אלו אשר גולשים באתר ומקיימים בו חלק פעיל מידי יום לא צריכה להיות מופרת עקב שעת כניסת השבת אשר מחלקת בפועל את האנשים ל-2 מחנות. אלו שיכולים להישאר ואלו שלא.
בברכה,
שניר

cj 64
12-10-10, 01:13
היה ממש מעניין וברמה גבוהה!!
חסר קצת,עמדות לבירה וכו...
וחסר ...........רעש של מנועים!!!!!!!
לא היה מזיק אייזה ,תצוגת מנועים ושפורים ,של בעלי מוסכים. וחובבי שיפורי חצרות!
ואיזה תצוגת שטח,שכולם יוכלו להיכנס ולא לצאת!!(כמו בסרטון שתראו)
תודה על המתנה,שזכיתי בה ראשון.
גל.cj 64

דוגמאות!!
http://www.youtube.com/watch?v=xs_pybRpIZ0 (http://www.youtube.com/watch?v=xs_pybRpIZ0)

http://www.youtube.com/watch?v=fcte4Jl_rEc (http://www.youtube.com/watch?v=fcte4Jl_rEc)

כולה טרקטור, וקצת מיים?;)

<!-- m -->

נדב42
12-10-10, 08:25
לחזק דברים שנאמרו:

א. להקדים בחודש כדי לאפשר גם לשומרי מסורת מרוחקים להשתתף
ב. דוכני מזון בנוסף לשתייה (עוד לא עבר לי הזכרון של ההמבורגר מהזוקיאדה - אני מצביע בעד ארז :p:p:p)
ג. לדעתי עדיף היה לאפשר לדוכנים למכור במקום ולא רק תצוגה.
ד. בהמשך ל- ג', להוסיף (במינון מתאים) גם דוכנים שיהוו עניין לבני ובנות משפחה שהצטרפו ולא מעניין אותם סרן ברזל יצוק לויטארה, למשל ...
ה. מגוכח עד כמה שזה נשמע: עמדת רישום עם מדבקות שם+כינוי בפורום. יש לא מעט אנשים שהייתי שמח להכיר אישית, ולמעט הבודדים שקבעתי איתם מראש זה לא קרה ...
ו. למצוא דרך לקצר את משך ההגרלה (ולא ע"י קיצוץ במספר הפרסים). למשל: להקריא שם ומייד לעבור לפרס הבא, ולהעביר את הטיפול למישהו אחר בצד. אם מישהו לא הופיע אחרי זמן נקוב, או בסיום ההגרלה, שולפים עבור אותו הפרס פתק נוסף.
ז. הדגמות ע"י המציגים: עבירות, חילוצים, מוצרים מעניינים וכדומה. לא צריך להיות גרנדיוזי, למשל שימוש בכרית חילוץ, היי-ליפט, כללי בטיחות בכננת/רצועות, תיקון פאנצ'ר בשטח וכדומה

רעיונות יש עוד ועוד, אבל מישהו גם צריך לארגן את הדברים, אז אעצור כאן, ונדבר שוב לקראת המפגש הבא. סביון - שוב כל הכבוד ולקראת המפגש הבא אשמח לעזור בארגון אם תזדקקו :p

נדב.

Juv
12-10-10, 08:39
לגבי ההגרלה - פשוט לשלב אותה עם הרישום במקום (שגם הוא הוזכר כאן כנדרש) .
נרשמים באתר, עם ההגעה נרשמים אל מול הרשימה שלכם שהוכנה מראש ע"ב הנרשמים באתר, מקבלים מדבקה עם שם וכינוי בפורום ומכניסים את פתק ההגרלה שלך לקופסא.
כך בזמן ההגרלה יוגרלו רק אנשים שבאמת נמצאים שם - יחסוך המון זמן וישמור על קצב ועניין.

שי מנשס
12-10-10, 09:48
סביון,
ראשית, אני מצטרף לכל המחמאות - מגיע לכם!!!
שנית, עוד כמה הצעות ייעול:
- דוכני מזון,שתייה קלה/בירה, ממתקים (לילדים),גלידות,ארטיקים,נקניקיות, המבורגרים,
תירס חם,וכו'.לא כולם התארגנו עם אוכל במקום, וחלק באו עם ילדים ולא רצו להיסחב עם
תיקים מלאים באוכל,שתייה וממתקים לילד.בנוסף ניתן להביא עמדה שתמכור "על האש".
כמובן שכל המחירים יהיו תחת פיקוח וידועים מראש למי שמארגן את האירוע, ולכן המחירים
יהיו עממיים.
- פינות ישיבה,מחצלות וכו'.
- עמדות "מנגל" - להכין מחביות למשל, מנגלים לכל מי שרוצה, לפזר אותם בשני אזורים
מרכזיים.
- להביא צובר מים.
- "תעסוקה" לילדים: פינות משחק,הפעלות וכו'. זה חשוב כי יש הרבה אנשים שלא באו בגלל
שלא היה להם פתרון לילד/ילדים או כאלו שבאו עם הילדים אבל הילדים איבדו עניין בשלב
מסויים והשתעממו. אם תהיה "תעסוקה" לילדים אפשר אפילו לבוא עם האשה......
- שלטי הכוונה, לא כולם יודעים איך להגיע למקום, לא לכולם יש GPS ולכן לתלות שלטים
במחלף בן שמן, ובצמתים עד למפגש יהיה נעים מאד.

גם לגבי תוכן האירוע יש לי עוד המון רעיונות, אשמח לעזור (אני מפיק אירועים במקצועי ועושה אירועים מסוג זה באופן תדיר, אשמח לתרום למפגש הבא).
שי מנשס
052-6545532

sos4u
12-10-10, 09:55
לחזק דברים שנאמרו:

א. להקדים בחודש כדי לאפשר גם לשומרי מסורת מרוחקים להשתתף
ב. דוכני מזון בנוסף לשתייה (עוד לא עבר לי הזכרון של ההמבורגר מהזוקיאדה - אני מצביע בעד ארז :p:p:p)
ג. לדעתי עדיף היה לאפשר לדוכנים למכור במקום ולא רק תצוגה.
ד. בהמשך ל- ג', להוסיף (במינון מתאים) גם דוכנים שיהוו עניין לבני ובנות משפחה שהצטרפו ולא מעניין אותם סרן ברזל יצוק לויטארה, למשל ...
ה. מגוכח עד כמה שזה נשמע: עמדת רישום עם מדבקות שם+כינוי בפורום. יש לא מעט אנשים שהייתי שמח להכיר אישית, ולמעט הבודדים שקבעתי איתם מראש זה לא קרה ...
ו. למצוא דרך לקצר את משך ההגרלה (ולא ע"י קיצוץ במספר הפרסים). למשל: להקריא שם ומייד לעבור לפרס הבא, ולהעביר את הטיפול למישהו אחר בצד. אם מישהו לא הופיע אחרי זמן נקוב, או בסיום ההגרלה, שולפים עבור אותו הפרס פתק נוסף.
ז. הדגמות ע"י המציגים: עבירות, חילוצים, מוצרים מעניינים וכדומה. לא צריך להיות גרנדיוזי, למשל שימוש בכרית חילוץ, היי-ליפט, כללי בטיחות בכננת/רצועות, תיקון פאנצ'ר בשטח וכדומה

רעיונות יש עוד ועוד, אבל מישהו גם צריך לארגן את הדברים, אז אעצור כאן, ונדבר שוב לקראת המפגש הבא. סביון - שוב כל הכבוד ולקראת המפגש הבא אשמח לעזור בארגון אם תזדקקו :p

נדב.
מצטרף ל א. וגם ל ג.
קודם כל מצטרף לתשבחות, אכן היה יפה, מעניין, ואטרקטיבי. מצטרף גם לתלונה בנוגע לפינוי המהיר של המציגים [ עם תחילת ההגרלה ] , וחבל שכך. ייתכן ואם תאפשרו מכירה באתר, החל בשעה מסויימת, זה יעודד את המציגים להשאר ולמכור את המוצרים במחיר אטרקטיבי.

בנוסף,
אפשר לשלב, הרצאות בתחומי עניין רלוונטיים,
חילוצים, בטיחות בנסיעה, ובחילוצים, מכשירי ניווט, ותוכנות ניווט, ועוד אין סוף תחומים שמעניינים רבים פה, ויש את כח האדם שיכול להעביר את הנושאים.

עניין אחרון,
בטיחות. ומהיבט אחר...
בין באי האירוע, זוהו בוודאות נציגי אכיפת החוק, מצויידים במצלמות. יש לחשוב על העניין לקראת הכנס הבא.

hitoy
12-10-10, 10:59
לא מבין מה אתם רוצים.
המפגש כמו שאני(ועוד כמה חברים) מבין מיועד לנו כמיפגש ולא כתערוכה או אירוע מוטורי, זאת אומרת נפגשים ב"שטח" בשביל להכיר ולראות אחד לשני,
אומנם פעם המפגש היה בשטח אמיתי שכלל לינה וטיול אבל כיום שרשומים כמה מאות חברים זה טבעי לארגן משהוא של כמה שעות במרכז.
אם רוצים שרותים זאת אומרת שצריך לשלם, כנ"ל לכל פעילות מוטורית תחרותית וגם עם רק לשואו עדיין צריך ביטוח = כסף.

ושוב וכמו כולם
כל הכבוד למארגנים וסביון בראשם וגם לנו חברי הפורום;)

גיא
12-10-10, 12:18
עניין אחרון,
בטיחות. ומהיבט אחר...
בין באי האירוע, זוהו בוודאות נציגי אכיפת החוק, מצויידים במצלמות. יש לחשוב על העניין לקראת הכנס הבא.

וזה !

הכי חמור.

שלא תתבלבלו כשיגיעו פה משאיות חומות באמצע הלילה לבדוק ברקסים מאווררים של רכבי שטח.

דרור ברלי
12-10-10, 12:56
וזה !

הכי חמור.

שלא תתבלבלו כשיגיעו פה משאיות חומות באמצע הלילה לבדוק ברקסים מאווררים של רכבי שטח.

ראשית הבהרה - התשובה שלי להערה הזו אינה באה לעורר כאן אמוציות וויכוחים מכל סוג שהוא.

בוודאי שהיו שוטרים מוסווים במפגש ג'יפולוג. זה כבר לא מפגש מחתרתי ואין לנו מה להסתיר או להתחבא. לכל אירוע מוטורי מגיעים שוטרים מוסווים ונגד זה אין מה לעשות. לא לנו ולא לכם. ניידות משטרה גם חיכו ביציאה מהיער בתקווה לדוג משהו... לשמחתנו הם יצאו בידיים ריקות.

לצערי עוד לא המציאו מכונה שיודעת לרחרח ולנפות כבר בכניסה שוטרים מוסווים ולמנוע מהם להיכנס ולקלקל את האירוע.

מצד שני - תחשבו הפוך על הפוך. אולי זה דווקא טוב שהם באו וראו איך מתנהל מפגש ג'יפאים לתפארת?.... לא רק עם כל האישורים כחוק, אלא גם כזה שהקהל שלו מפגין בגרות והתנהגות ראויים לציון ולחיקוי - בלי השתוללויות, בלי רעש, בלי הפגנות כוח וביצועים ילדותיות, בלי סיכון הנוכחים, בלי להשאיר ליכלוך ובלי לפגוע בטבע.

חוץ מזה, מי שיש לו מה להסתיר, מיד כשהוא מסיים להחנות את הרכב, שיוריד/יכסה את לוחית הרישוי שלו. אני לא צוחק בכלל.

חנן-ג'יפולוג
12-10-10, 13:19
המשיכו בבקשה את הדיון בכיוון שסביון ביקש: ביקורות על המפגש. דיונים על המשטרה יש די והותר.

סולי
12-10-10, 13:58
יש לי רעיון, מעט מורכב.. אבל שמרו על ראש פתוח.

רמפת rti, עליה כל חבר פורום שירצה יעלה בתורו, יקבל ציון, וע"י איש צוות מהמערכת ייטען במסד נתונים באתר (אולי אפילו בפורום בפרופיל האישי) + מס' נתונים בסיסיים על הרכב, (כמו שנה ומערכת מתלים).

אפשר על בסיס זה להוסיף פרסים..
ואפשר גם בלי, כידוע בד"כ מדובר על גברים מיוזעים עם אגו בשמיים.. תחרות בכל מקרה תהייה, מה שייעודד יצירתיות והתפתחות של הענף, במקביל (במידה ובאמת יירקם מסד נתונים פתוח) יהווה שירות לציבור הגולשים באתר המעוניינים לשפר את הרכב שלהם.

אין ספק שהיה מדהים השנה..
ואין ספק כי גם אם ראש הממשלה ושר התחבורה היה נוכח, הוא היה נפעם מציבור הג'יפאים והתנהלותם.
אגב, אני נגד להכניס למפגש תחרויות עבירויות וכו'.. (כל המוסיף גורע).
המשתתפים יכולים עצמאית לקבוע באחד מהאתגרים הסמוכים כדי לקבוע "למי יש יותר גדול".

נ.ב, קצת נשים (עם ביגוד סימלי) בהחלט היו מוסיפות לדוכנים ... :cool: .

אהה.. דבר אחרון, חניית הרכבים וחלוקה ע"פ יצרנים היה בהחלט מוסיף.. למרות הקושי הלוגיסטי.
ממש כמו שנעשה במפגשי מלקקי האספלט...

זהו סיימתי.
אורי.

אומי5
12-10-10, 15:34
קודם כל כמו שכבר כתבתי בשירשור ההוא , תודה רבה מכל הלב לכל המארגנים .

דובר על עיניין הטיולים הקרובים, אני מציע לעשות עמדת מידע (לא בהכרך מאויישת) שבה יהיו מפות לחלוקה עם כמה מסלולונים באזור הקרוב , וגם הצעות למסלולים מהיער לכיון דרום,צפון ומזרח .
וככה במקום לעמוד בפקק בצומת גימזו , נתפזר דרך השטח .

ותחרות "מי בא מהמקום הכי רחוק? ".
מפרסמים בפורום משפט יום לפני הארוע , מי שיצלם סרטון וידאו בשטח הכי רחוק מהמפגש,עם שלט שעליו כתוב המשפט , זוכה באחד מהפרסים .
(אפשר גם זוכה צפוני וזוכה דרומי בשביל לא להקנות לגולש שגר בניצנה יתרון על פני גולש שגר בחיפה).

רעיון נוסף הוא על דרך החניה וסידור הארוע .
כיום השדרה המרכזית משמשת גם לשוטטות בארוע וגם לתנועת הרכבים , אפשר למצוא חלקת יער בגודל מתאים שכולם יחנו מסביבה עם הפנים פנימה , ובאמצע יהיו הדוכנים, ההגרלה ועמדת המפות .

ככה השביל ההקפי ישמש לרכבים וכל החלקת היער תשמש לשוטטות.

ניר.א
15-10-10, 20:47
"2 דקות" אחרי ההגרלה וחצי מהדוכנים נעלמו..
מי שהגיע קצת מאוחר, לא ממש ראה את החגיגה שהיתה לפני כן.
חוצמזה,
(שוב), גרף השיפור וההיקף של האירוע משנה לשנה מדהים- כל הכבוד.

גם זה וגם הקדמת התאריך לתקופה בה שעון הקייץ עדיין בתוקף (בתקווה ששנה הבאה תוקפו יהיה ארוך יותר!)

RONI
16-10-10, 15:44

נשמח ללמוד גם לשנה הבאה.

סביון

"הילד המערבב" הוא לא שתול של ברלי? צריך גם לשים צמיגים 35 על הגלדיאטור של הבחור[אייל]בכדי שהבמה
תראה למרחוק.
צריך ליצור "שביל עם סס"ל או סס"אל [סרט סימון אדום לבן] לכיוון הבמה.מצד ימין או שמאל .
ומשפך יציאה מהכוון ההפוך .כך שההמונים לא ימנעו מהזוכים המאושרים ,להגיע בריצה קלה לדוכן.
ולאחר מכן להתפזר.
כמו V לכוון הבמה.שישאר פנוי מכל אדם ו...

avi pilo
17-10-10, 12:18

נשמח ללמוד גם לשנה הבאה.

סביון
רוב ההמלצות נכנסות תחת הכותרת תוכן
ניתן לקדם תהליך רישוי לארוע עם תוכן !

jeep.il
17-10-10, 19:44
כל הכבוד להנהלת האתר על האירוע שמשנה לשנה משתפר .אבל ישנם דברים צורמים כמו חניה על שדות כמו אי סדר לפי סוגי הרכבים למיניהם חוסר הגינות מסוים שזוכי ההגרלה בחלקם היה שייך למציגים בדרך כזאת או אחרת.

ליאור מ
17-10-10, 20:13
אהלן

באמת היה אחלה אירוע.
אני תומך בהצעה של מדבקות זיהוי עם השמות, שנכיר אחד את השני. כל היתר זה כבר פינוק...

mi88
17-10-10, 20:23
לדעתי המציגים ו/או מי מטעמם אסור להם להשתתף בהגרלה
כמו בפייס

בקיצור מה שכותבים זה הצעות ייעול ולא ביקורות כי אין

הצעה שלי, לעשות דברים מעניינים לילדים, כמו לעלות על רכבים מסוימים

הצגת חברים ביחד עם רכבים- כי מה קורה מי שמכירים אז מכירים הרעיון להכיר את האנשים מאחורי המכוניות והשמות.

להביא מספר מוצרים בהנחה גדולה (לא 5%) אבל לא להגיד לפני מה כדי שתהיה הפתעה

אפשר שוק אביזרים משומשים

רשתות צל ופינות ישיבה, נראה לי רעיון טוב

כי במתקונת הנוכחית מפגש לנדרובר שהיה די דומה לגי'פולוג, ולכן לא ראיתי הרבה לנדרוברים

להביא מציגים מיוחדים

שלא תטעו, אני נהנתי, ודעתי החיובים הובעה בעניין, רק כמה רעיונות לשיפור

משה

shainok
17-10-10, 20:43
בהחלט ראוי לציין לשבח את האירגון ומארגני המפגש!!
כידוע לי אחת ממטרות המפגש הינה הכרות עם האנשים מאחורי הכינויים והצגת הכלים לראווה, דבר אשר לקה בחסר במפגש האחרון.
לצערי מיקום המפגש הביא לפיזור הרכבים והיה קשה לנוע בין הרכבים, לדבר עם הבעלים ולהנות מכלים מאובזרים ומשופרים ברמת הג'פאי הממוצע!!
לדעתי מטרת המפגש כארוע חברתי פוספסה.ומצטרף לדעת חברי בעיניין הכיבוד והבירות.

נפגש בשנה הבאה.

ofer23
18-10-10, 00:24
ברצוני להודות לצוות המארגן היה מעולה!
הייתי מגביל את המשתתפים בהגרלה לכאלו הרשומים באתר שנה לפחות (או משהו בסגנון).
נראה כי היו כאלו ש"התלבשו" על האירוע ואין להם ככ קשר...
עפר.

roil
18-10-10, 00:37
אחלה מפגש! ותודה לכל המארגנים ואילו שנתנו פרסים.

הערה קטנה אחת: מציע ליצור מעבר "נקי" מסומן סס"צ שדרכו יגשו הזוכים לקחת את הפרסים.
זכיתי בפרס (שוב תודה:p) והיה קשה לגשת עם תינוק על הידים וילדה קטנה בשל הצפיפות.

בכל אופן היה כיף.

רועי

MMR
18-10-10, 20:36
ברצוני להודות לצוות המארגן היה מעולה!
הייתי מגביל את המשתתפים בהגרלה לכאלו הרשומים באתר שנה לפחות (או משהו בסגנון).
נראה כי היו כאלו ש"התלבשו" על האירוע ואין להם ככ קשר...
עפר.

+1

מצטרף לנאמר מעלה. לטעמי האישי הארוע המוני מדי.
עם זאת שבחים למארגנים, היה שדרוג רציני בארגון ובסדר לעומת שנה שעברה.

מורן.

-->