PDA

צפייה בגרסה מלאה : איפה מומלץ לקנות צמיגי שטח?

sinai77
20-10-10, 07:01
לא מצאתי תשובה בחיפוש.. השאלה די פשוטה.

אני מתכוון לקנות 4 צמיגי שטח מלא חדשים, לא בטוח לגבי חברה עדיין. על איזה בתי עסק אתם ממליצים שמוכרים צמיגים במחירים טובים?

אני מודע לכך שהעסק נהיה יקר יותר בשנים האחרונות. אבל תמיד יש בשוק יותר ופחות יקר :).

תודה.

klam
20-10-10, 08:39
האחים חילו ביפו נותנים שירות מעולה ומחירים טובים.
את "צמיג ישיר" בפ"ת קשה להכות במחירים - בדר"כ שם יש אפשרויות ממשיות לחסוך. הדיעות חלוקות כאן לגבי השירות והיושרה, היו שניכוו - אני קיבלתי יופי של שירות ומחירים מעולים.
חן

חנן-ג'יפולוג
20-10-10, 09:17
אני מהנכווים בצמיג ישיר. היתה שם הפגנה בוטה של חוסר אמינות.

קניתי עכשיו צמיג במחיר מצוין מצפריר מ"צמיגי שטרק"

089404689

ishc
20-10-10, 09:54
האחים חילו ביפו נותנים שירות מעולה ומחירים טובים.
את "צמיג ישיר" בפ"ת קשה להכות במחירים - בדר"כ שם יש אפשרויות ממשיות לחסוך. הדיעות חלוקות כאן לגבי השירות והיושרה, היו שניכוו - אני קיבלתי יופי של שירות ומחירים מעולים.
חן

גם אני מהמרוצים של צמיג ישיר

oferl
20-10-10, 10:20
לא מצאתי תשובה בחיפוש.. השאלה די פשוטה.

אני מתכוון לקנות 4 צמיגי שטח מלא חדשים, לא בטוח לגבי חברה עדיין. על איזה בתי עסק אתם ממליצים שמוכרים צמיגים במחירים טובים?

אני מודע לכך שהעסק נהיה יקר יותר בשנים האחרונות. אבל תמיד יש בשוק יותר ופחות יקר :).

תודה.

אחרי שהחלטת על הסוג - נראה לי שעדיף איפה שהכי זול...

ובנימה קצת יותר רצינית - איזה גודל ואיזה פרופיל? קח בחשבון שלא כל מידה תמיד זמינה אצל כל יבואן.

sinai77
20-10-10, 10:58
איך אפשר להפגע משירות כשקונים צמיג? השאלה רצינית. כי אם הבעיה בצמיגי ישיר היא שמקללים אותך בזמן המכירה אני יכול לסבול את זה כל עוד זה המחיר הזול ביותר שאני יכול למצוא :). אם יש איזה משהו שאני מפספס פה ושבגללו שווה לשלם קצת יותר תאירו את עיניי.

ותודה למי שענה והמליץ עד עכשיו.

לגבי גודל, 31/10.5/15. הולכים לCJ שנת 89.

klam
20-10-10, 11:31
איך אפשר להפגע משירות כשקונים צמיג? השאלה רצינית. כי אם הבעיה בצמיגי ישיר היא שמקללים אותך בזמן המכירה אני יכול לסבול את זה כל עוד זה המחיר הזול ביותר שאני יכול למצוא :). אם יש איזה משהו שאני מפספס פה ושבגללו שווה לשלם קצת יותר תאירו את עיניי.

הטענות הן בדר"כ לגבי האמינות וצורת התקשורת של גיא (המנהל), והאחריות שהוא לוקח על הבטחות כמו סוג מסוים של צמיג שצריך להביא, כמו תאריכי-ייצור ישנים של צמיגים שאמורים להיות "טריים", או מקרה של צמיג שמסתבר אחרי ההתקנה שהוא פגום. רק לדוגמה: אצל האחים חילו אתה מקבל שירות עם קפה וחיוך, אחריות מלאה על הצמיגים למשך תקופה משמעותית, ותיקונים ואיזון גלגלים חינם למשך שנה! (נהדר למי שעושה שטח טכני, משחק עם הלחצים, וצריך מדי פעם איזונים) - את כל אלו לעולם לא תקבל בצמיג ישיר - המקום עובד כחדר-מיון, בלחץ גבוה מאוד, קשה לקבל יחס אישי רצוף ואיכותי, ואי-אפשר לקבל שום תשובה ללא גיא שעסוק תמיד וכמעט אינו זמין. לאנשי-שטח הדבר קריטי, משום שהתלות של כולנו בצמיגים ובאיכותם גבוהה מאוד.
כאמור - יש שנכוו, ויש המרוצים..

zilbersh
20-10-10, 22:23

כמעט בכל דבר יש עבודה איכותית יותר או פחות.
אני לפני כשבועיים התקנתי סט פדרל שטח מלא בטראנו (לא משנה איפה כי ממש
אין לי רצון וחשק להיכנס למלחמות - מי שהתקין לי נמצא פה ואולי יפנה אליי...).
הקיצר שבוע לאחר ההתקנה הסבירו לי שעל כל צמיג יש סימון של נקודה שהיא
אמורה להיות מותקנת מול הונטיל על מנת לבצע איזון עם מינימום משקלות.
בחלק מהצמיגים הנקודה הפכה לונטיל ולכן יש הרבה משקלות...
הג'נטים שלי מגנזיום והמשקלות ממתכת - אמרו לי שנכון יותר על ג'אנטים מגנזיוום
להתקין משקלות מגנזיום...
אז נכון שזה לא ברמה של קריטי אבל עדיין לא מוצא סיבה שלא אקבל את העבודה
בדרך הנכונה ביותר גם עם הקפדה על קטנות...
(אם מה שכתבתי לא מדויק אשמח לקבל תיקון).

הנהג השלו
20-10-10, 23:54
לאחרונה החלטתי להשקיע בצמיגי שטח מלא לסופה ועל הדרך לעבור לג'נט 10. חקרתי את כל סוגי הצמיגים האפשריים והתחלתי לקבל הצעות מחיר מלא מעט ספקים. זה לא יפתיע אף אחד שבסוף התהליך אצלי זכה "צמיג הישיר". בחלק מההצעות הוא יצא זול משמעותית. אני מוכרח לציין שגיא אדם אמין, היה עקבי בהצעותיו, קיבלתי שירות מצויין ויצאתי מאד מרוצה משם.
אין לי שום אינטרס אישי, פעם ראשונה דיברתי איתו ומקווה לא להגיע אליו בשנתיים הקרובות. בסוף ביקשתי ממנו מתנה על "קנייה גדולה" (שעון מדידה ,מוריד אויר..) גיא סירב ואמר שהמתנה הכי טובה קיבלתי במחיר הנמוך. תודו קשה להתווכח עם זה.

zagi
21-10-10, 00:12
!!!
סתם בטעות .

מנהלים בבקשה למחוק .

שרון בן ארי
21-10-10, 00:32
[quote=sinai77;345233]איך אפשר להפגע משירות כשקונים צמיג? השאלה רצינית..[/
quote]

לדוגמא, שמים לך זוג צמיגים שעלות כל אחד מהם 1150 ש"ח ורק אחרי שהם על הרכב, עולה בבדיקה שאתה מבצע (הארבע ספרות שמציינות שנה ושבוע) שהצמיג בן שנה וחצי ביום הקניה.

מודגש כי מדובר במקרה אמיתי שלא קרה בצמיג ישיר. במקרה זה, לא מוצא לנכון לבייש את המוכר כיוון שאח"כ התנצל ונהג בהוגנות (אבל אני לשם לא חוזר ולא ממליץ).

ש01
21-10-10, 11:42
מהיכן אתה בארץ?
ההמלצות כאן הן לצמיגאים במרכז, אם אתה לא משם, תגיד.
אני יכול להמליץ בחום על צמיגאי צפוני יותר, השאלה אם זה רלוונטי?

Tsafrir
21-10-10, 11:48
באזור המרכז ממליץ על צמיגי גפני
מחיר הוגן ושרות טוב.

UNIX
21-10-10, 16:13
גם אני מהמרוצים של צמיג ישיר
גיא אחלה נכון שהוא עססוק אבל זה רק מראה לך שהתחלופה של הצמיגים אצלו רצה כי הוא מוכר הרבה
והמחיר הכי זול שיש

sinai77
21-10-10, 22:37
מהיכן אתה בארץ?
ההמלצות כאן הן לצמיגאים במרכז, אם אתה לא משם, תגיד.
אני יכול להמליץ בחום על צמיגאי צפוני יותר, השאלה אם זה רלוונטי?

אני מהמרכז ככה שההצעות עד עכשיו היו רלוונטיות. אתה יכול להמליץ על צמיגאי בצפון לטובת אלה שיראו את השרשור אחר כך, אבל לי אישית זה לא יעזור.

boaz avrahami
21-10-10, 23:26

כשהפועל הדפוק שלהם דופק לך עם פטיש על ג'נט אלומיניום ומעקם לך אותו בשביל להלביש צמיג של טרקטורון....
המחיר הזול שלו עלה לי קצת יקר לא מזמן...

בהחלט אקח את צמיג ישיר כרפרנס בשביל לדעת כמה להתמקח עם מישהו אחר קצת יותר מקצועי בפעם הבאה שאקנה צמיגים.
המחיר של צמיג ישיר מצויין - העבודה קצת הרבה פחות

-->