PDA

צפייה בגרסה מלאה : עצה לפני קנייה

giladson
01-11-10, 16:56
שלום אשמח לעזרתכם. אני לפני קנייה של איסוזו טרופר ארוך שנת 2001 - לקחתי את האוטו לבדיקה ויש לי שלוש דילמות. לעזרתכם:
מנוע - יש רעשים, נזילת שמן, הזעה בטורבו, לבדוק מערכת זימון, רטיבות שמן אינטרקולור - בעל המכון שהוא באמת מומחה גדול ואיש ישר לא מתייחס לכך בקלות ראש כל כך. ג'יפאים ותיקים דווקא כן. ניחא - הלאה:
מה שיותר הפריע-
נקישה בדיפרציאל, נקישה בשילוב הילוכים, נזילת שמן תיבת הילוכים, דרוש טיפול בתיבת הילוכים, סימני קורוזיה ונזילה - צינורות קירור גיר-לבדוק. זה כבר הבנתי שזה יותר רציני כי
נזילה בגיר זה לא עניין של מה בכך או לפחות יכול להיות כזה... בעל המכון התייחס לכך בכובד ראש מירבי, ג'יפאים אומרים לי שזו רק עילה להורדה קלה במחיר . כמו כן דלקה למשך זמן קצר נורת -lock
מה דעתכם?

yeshahar
01-11-10, 17:55
שלום אשמח לעזרתכם. אני לפני קנייה של איסוזו טרופר ארוך שנת 2001 - לקחתי את האוטו לבדיקה ויש לי שלוש דילמות. לעזרתכם:
מנוע - יש רעשים, נזילת שמן, הזעה בטורבו, לבדוק מערכת זימון, רטיבות שמן אינטרקולור - בעל המכון שהוא באמת מומחה גדול ואיש ישר לא מתייחס לכך בקלות ראש כל כך. ג'יפאים ותיקים דווקא כן. ניחא - הלאה:
מה שיותר הפריע-
נקישה בדיפרציאל, נקישה בשילוב הילוכים, נזילת שמן תיבת הילוכים, דרוש טיפול בתיבת הילוכים, סימני קורוזיה ונזילה - צינורות קירור גיר-לבדוק. זה כבר הבנתי שזה יותר רציני כי
נזילה בגיר זה לא עניין של מה בכך או לפחות יכול להיות כזה... בעל המכון התייחס לכך בכובד ראש מירבי, ג'יפאים אומרים לי שזו רק עילה להורדה קלה במחיר . כמו כן דלקה למשך זמן קצר נורת -lock
מה דעתכם?

כול מה שרשמתה פה בבעיות מופיע בכול בדיקת רכב
יש להם שורות סטנדרטיות ככיסוי תחת
לגבי הנזילות רשמתה נזילת שמן מהצינורות בגיר לא סיפור לתקן נזילה בצינורות
אם זה כול מה שהוא רשם אז זה סטנדרטי לחלוטין
כול רכב שתיקח לבדיקה תופיע השורה הזו
לך עם הרכב למוסך מורשה של איסוזו
הם יגידו לך בדיוק מה לא תקין ברכב
מכוני הבדיקה זה כיסוי תחת

נמרוד
01-11-10, 20:18
אכן, השורות שציטטה מהדו"ח לא אומרות הרבה בפני עצמן.

אבל ציינת שהבוחן התייחס ברצינות לבעיות - מה שהוא משדר, הרבה יותר חשוב מהטקסט עצמו.

לא ציינת עוד פרטים על הרכב - הפרטים הטריביאליים - איזה יד, קילומטראז', למה מוכרים אותו? כמה זמן המוכר מחזיק אותו? האם אתה ראית את היסטוריית הטיפולים שלו (חשוב ביותר!).

כמה רכבים דומים אתה בדקת, ראית, נהגת בהם?

האם מדובר על דיזל? האם אתה מודע לבעיות של מנועי הדיזל בשנתונים האלו?

עמרי שדה
04-11-10, 18:03
זה המקום לשאול תצטרך להירשם .http://www.isuzu.org.il/isuzu/index.php?act=idx

-->