PDA

צפייה בגרסה מלאה : מס' שאלות סמוראיות...

מוזנח
05-11-10, 15:37
לא ידעתי אם לפרסם את זה כאן או בפורום למתחילים אז אם זה לא במקום סליחה מראש.
ראיתי כבר 4 סמוראים בחודש-חודשיים האחרונים, קראתי את רוב החומר פה באתר ויש לי נסיון במכונאות (לא מכונאות רכב) מהצבא. כמה שאלות:

1. רעש חריקה בתחילת כל נסיעה? תופעה שמצביעה על מה?
2. רכב עם חלודה בכל מיני מקומות בפח, האם אפשרי להוריד אותה באמצעות מסתובבת, נייר זכוכית או ברזלית ולעשות מילוי בעזרת פרופוקסי ( או כל חומר אחר שתמליצו כאן ) ולצבוע מחדש, העניין שהרכב לבן ולא ברור לי אם אני יצליח להגיע לאותו גוון בנקודות שאני אתקן ואני לא רוצה לצבוע את כל הרכב לבד.
3. משאבת בלם ומיכל מלאים בחלודה. האם כדאי לפרק לבד לנקות מהחלודה בעזרת ברזלית ולצבוע מחדש או כבר לחפש כזאת חדשה ולהתקין לבד? עם דגש שמדובר בבלמים, האם כדאי לקחת סיכון?
4. רכב עם צמיגי 100% שטח מאחור ו50/50 מקדימה, אני זוכר שראיתי פה כבר שאלה בנושא אבל לא מצאתי את האשכול, מה ההשפעה על הנסיעה? ואיזה סוג צמיג ספייר צריך לקחת בחשבון?

בברכת סופ"ש רגוע ותודה מראש, "מוזנח"

ilan.sch
06-11-10, 16:58
לא ידעתי אם לפרסם את זה כאן או בפורום למתחילים אז אם זה לא במקום סליחה מראש.
ראיתי כבר 4 סמוראים בחודש-חודשיים האחרונים, קראתי את רוב החומר פה באתר ויש לי נסיון במכונאות (לא מכונאות רכב) מהצבא. כמה שאלות:

2. רכב עם חלודה בכל מיני מקומות בפח, האם אפשרי להוריד אותה באמצעות מסתובבת, נייר זכוכית או ברזלית ולעשות מילוי בעזרת פרופוקסי ( או כל חומר אחר שתמליצו כאן ) ולצבוע מחדש, העניין שהרכב לבן ולא ברור לי אם אני יצליח להגיע לאותו גוון בנקודות שאני אתקן ואני לא רוצה לצבוע את כל הרכב לבד.
3. משאבת בלם ומיכל מלאים בחלודה. האם כדאי לפרק לבד לנקות מהחלודה בעזרת ברזלית ולצבוע מחדש או כבר לחפש כזאת חדשה ולהתקין לבד? עם דגש שמדובר בבלמים, האם כדאי לקחת סיכון?
4. רכב עם צמיגי 100% שטח מאחור ו50/50 מקדימה, אני זוכר שראיתי פה כבר שאלה בנושא אבל לא מצאתי את האשכול, מה ההשפעה על הנסיעה? ואיזה סוג צמיג ספייר צריך לקחת בחשבון?

1. כמה זמן מופיע הרעש? בהתנעה? במהלך 5 ק"מ ראשונים ? עד שהמנוע מתחמם ?
3. צריך לראות בעיניים את המצב, אי אפשר באופן מילולי ללא תמונות להבין את חומרת המצב.
4. למה לעשות כזה דבר ? אם מטעמי חיסכון לא לקנות 4 צמיגים אז אני מבין, אבל אם יש טיפה כסף אז לקנות עוד 2 צמיגי שטח ולגמור עם העסק. סוג צמיג ספייר מה שאתה רוצה.. אני עם 4 צמיגי שטח הספייר שלי כביש רגיל.

הכוכב הכחול
06-11-10, 22:59
ראיתי כבר 4 סמוראים בחודש-חודשיים האחרונים,
קנית את הרכב או שהוא המיועד?

רעש של מה? איזו חריקה ומאיפה היא מגיעה?, כמה זמן זה מתמשך? הרכב קר או חם?
ניתן לחתוך ולרתך חתיכה חדשה במקום ( יש פה כל מיני שרשורים עם תמונות בנושא ). לגבי הצבע, קוד הצבע של הרכב נמצא על הפח מצד ימין ליד רגלי הנוסע מקדימה ( בפנים הרכב )
יש תמונה? לא מומלץ לגעת בבלמים ללא ידע! גש לאיש מקצוע.
קבל-
http://www.jeepolog.com/403.html
למה להרכיב על הרכב שני סוגי צמיגים :confused:
או100 או 50/50 אי אפשר גם וגם. :shock: :?

בברכת שבוע טוב
אני.

ועוד 3 תווים

מוזנח
06-11-10, 23:31
הרכב מיועד לקנייה
והרעש של החריקה ממש בהתחלה של ההילוך הראשון במשך שנייה או שתיים.
חשבתי אולי איזה רצועה שמחליקה, אבל אני לא מצליח לקשר משהו לתחילת הנסיעה.

שוב תודה על המענה

-->