PDA

צפייה בגרסה מלאה : Grand cherokee 2011 המלצה

avital_d
19-11-10, 17:16
בימים אילו אני נמצא בשלב של החלפת הרכב, (היום אני נוהג על ליברטי 2007)

נגשתי במהלך השבוע לסוכנות טיוטה ואחרי ששמעתי את המחיר המטורף שהם דורשים עבור הלנד קרוזר ירדתי מייד מהרכב (מה גם שהבנתי שעלות הביטוח מאוד גובהה).

בדקתי את הדגם של מיציבושי פאגרו שנראה כי המחיר לרכב הדיזל שלהם מאוד אטרקטיבי, קבלתי הצעת מחיר ואני ממש בשלב של הרכישה (לאחר המכירה הצפויה ביום א').

נגשתי היום לסוכנות JEEP לבדוק האם קיימת גרסת דיזל ל Grand Cherokee ולהפתעתי נמסר לי כי בימיים אילו מתוכננת ההשקה של הדגם 2011 עם מנוע 3.6 של מרצדס במחיר מאוד מואד אטרקטיבי. גרסת הדיזל להערכתם ניתן יהיה לקבל רק באמצע השנה הבאה.

השאלה היא האם ללכת על הפאגרו דיזל או על השירוקי בנזין 2011 (שניתן לקבל אותו תוך חודש) או לחכות עוד חצי שנה לדגם הדיזל של השירוקי.

ההנחה היא כי גם השירוקי ועם הפאגרו החדשים הם בסביבות 300K ש"ח.

תודה מראש,

דוד

klam
19-11-10, 18:40
זה כמובן עניין של טעם, אבל במחירים הללו הגראנד של 2011 הוא כנראה הבחירה הטובה ביותר. לדגם הקודם (2005-2010) היו חסרונות בולטים בעיקר בגלל הויתור החלקי על יכולות שטח. בדגם החדש, יש אופציות מרצדס (כריות-אויר שמגביהות, דיפרציאלים מוגבלי-החלקה אלק', הנעה אחורית ועוד..); והדבר מחזיר את הגראנד לפסגה עם הרבה אלקטרוניקה - הן בכביש וגם בשטח (עדיין לא הדיסקו4, אבל מתקרב). מנוע הדיזל (מרצדס) נחשב למעולה ביותר, אך כך גם ה 3.6 שנותן 260 כ"ס.
אישית, אם היה לי תקציב, הייתי הולך על זה, אבל רק בדגם עם כריות אויר!
חן

eysham
20-11-10, 11:33
תסביר לאט... איפה ההתלבטות כאן?

ofiredri
20-11-10, 20:01
הגראנד החדש אמור להיות להיט אמיתי הן בפנים המפואר והן במנוע חזק.
ממליץ בחום להגיע להשקה ולקרוא עליו קצת באינטרנט כולל סרטונים ביוטיוב.

הטויוטה לדעתי מתומחר גבוה מידי והפג'רו נשאר קצת מאחור.
הייתי הולך על הגראנד בעיניים עצומות.

avital_d
20-11-10, 22:40
פשוט מאוד ההתלבטות היא בין השירוקי לפאגרו, והאם להמתין לגרסת הדיזל שאמורה לצאת באמצע השנה.

אין ספק שהשירוקי החדש נראה מאוד מאוד מרשים וכן הביקורות עליו מאוד חיוביות בארה"ב.

asafk
20-11-10, 23:08
בדגם היוצא, מכשירי תנועה נלחמו בייבוא האישי והורידו מחיר על ידי ייבוא הגרסאות ללא יכולות השטח האמיתיות (בלי הילוך כוח), ועם אבזור מקביל לרמת האיבזור הגבוהה בשוק האמריקאי, אבל משהו שנראה תוצרת הארץ (בואו נגיד שהעור לא אותו עור והגג שמש לא בדיוק אותו דבר כמו ברכב שמיובא באותה רמת איבזור מארה"ב). אני מקווה שהמחיר האטרקטיבי הוא לגרסה עם כל מה שקשור לשטח, ולא בגרסת "כאילו". כי במקרה כזה, ברור שהפג'רו עדיף.

אסף.

grand
20-11-10, 23:08
לא לחכות לדיזל.
צ'רוקי זה בנזין, תחזוקה זולה יותר בעתיד דווקא בבנזין, חלקים יהיו לך בשפע לדגם הבנזין כי זה מה שהולך באמריקה, פחות לדיזל הארופאי.
לך על הדגם "המתרומם" עם הקוואדרה-דרייב, נראה לי רכב חבל"ז,
בפג'רו אין לך את הפיצ'ר הזה, הפג'רו גם יותר מיושן ופחות מיוחד.
ועוד באותו המחיר? מה ההתלבטות בכלל.

-->