PDA

צפייה בגרסה מלאה : רכב שטח יש.. עכשיומה?

dobi12
22-11-10, 19:12
טוב חברים.. קניתי את הקיה ספורטאג' החדשה (צמרמורת בעמוד השידרה בזה הרגע).. תוך שבועיים היא אצלי... אני רוצה להתחיל לעשות טיולי שטח בשבתות והייתי שמח אם תוכלו להמליץ לי על דברים שכדאי לקנות או בכלל לעשות כצעדים הראשונים בעולם השטח..
נציין שלעולם לא עשיתי זאת..
גרסיאס אמיגוס

התייש
22-11-10, 19:45
טוב חברים.. קניתי את הקיה ספורטאג' החדשה (צמרמורת בעמוד השידרה בזה הרגע).. תוך שבועיים היא אצלי... אני רוצה להתחיל לעשות טיולי שטח בשבתות והייתי שמח אם תוכלו להמליץ לי על דברים שכדאי לקנות או בכלל לעשות כצעדים הראשונים בעולם השטח..
נציין שלעולם לא עשיתי זאת..
גרסיאס אמיגוס

תתחדש, תתחיל במיגונים ומשם תמשיך לאט לאט. אל תרוץ לקנות כל שטות ו... "עשה טובה" אם מנסים לדחוף לך כל מיני ניקלים לבקליות ולידיות אז אל!!! בהצלחה.

ניר.א
22-11-10, 22:18
אם אתה רוצה שטח שהוא קצת יותר משבילי ק"קל ואין לך נסיון כלשהו בנהיגת שטח
כדאי לך לחשוב על השתלמות נהיגת שטח !?

שיימן
23-11-10, 06:26
דבר ראשון תתחדש אחינו.

תתחיל ממיגונים זה חשוב מאוד
ואם היא נמוכה אז תגביה אותה טיפה
ואז כבר לאט לאט

יובל48
24-11-10, 18:48
ספורטז' החדשה? יש לה הילוך כח? אל תטפח ציפיות גבוהות מידי.

dobi12
24-11-10, 19:30
הספורטאג הגיעה לישראל אבל בשביל לקנות צריך להזמין... זה לוקח שבועיים-שלוש..
אז אני מבין שמיגונים זה העניין.. ואז אני חופשי לנדוד?

nir.samo
24-11-10, 20:03
סע איתו בכביש ובשבילים קלים ולאט לאט תתחיל יותר שטח.
עצה שלי אל תתקין כלום לפחות בחודש הראשון, אם לדוגמה יהיה לך רעש חשוד וכבר התקנת מיגון לך תדע ממה הרעש ויותר חשוב לך תשכנע את היבואן ממה הרעש.

נדב42
24-11-10, 20:06
וואו! ספורטאז'? אני גם רוצה כבר לנסות אותה..

לא הבנת עדיין שיש פה כמה חברים בפורום שמסוגלים לעשות 1+1 ???
ההודעות האלו רק גורמות לנו לחשוב על קיא ...

מנהלים, נא עשו משהו עם היחצנות הזו.
אגב, מעניין אם גם פותח השרשור באותה קומבינה, אותו סגנון כתיבה וכולן על קיא (לא שגיאת הקלדה)

נדב.

hadtomer
24-11-10, 21:00
גם אני מת לקנות ספורטאז' חדשה!!!! ועכשיו ברצינות-כפי שכבר הובהר לכם בפורום אחר- אתם עושים את עבודתכם בצורה פאטתית.<O:p</O:p<O:p</O:p
למה הכוונה- ובכן, נגיד – רק נגיד - שהיתי עיתונאי. בואו נבחר לי שם בדוי לחלוטין שאינו מזכיר בשום אופן וצורה את שם המשתמש שלי -לצורך העיניין נקרא לי, hadtomer , בשם הבדוי "תומר הדר". לא מכירים? ובכן, מדובר בעיתונאי ההוא מהמדיה הכלכלית ההיא, שבשבוע שעבר סיבך את רמי אונגר, בעליה של יבואנית קיה, אם אינכם יודעים, עם כל חברות חברות הליסינג בישראל וכנראה גרם נזק של הרבה הרבה הרבה כסף.
<O:p</O:p
http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3430059,00.html<O:p</O:p
ועכשיו, אחרי שהבהרתי שנגיד שאני אכן אותו עיתונאי (שוב פעם, רק נגיד....), בואו נעבור רגע על העובדות: ראשית, אין ספורטאז' לאספקה תוך שבועיים. אם, נגיד, היתי עיתונאי, ועוד אחד שמסקר רכב, הייתי יודע את זה. כי נגיד שאם היתי אותו עיתונאי אז היתי במסיבת העיתונאים. מה עוד? ובכן, אם היתי עיתונאי והדבר היה מטריד אותי אז היתי פונה למשפחת אונגר ושואל פורמאלית האם הם מעסיקים משרד טוקבקיסטים בתשלום. אם דבר כזשה אכן היה קורה, אז הם היו מסבירים, אחרי מבוכה קלה, שגיא אופק (היחצ"ן שלהם) לא עוסק בזה, אלא שיש חברה שעוסקת בתחום (להגיד לכם איך קוראים לה? לא....בואו נשמור את זה לכתבה, אם, נגיד, היתי עיתונאי). והם גם ציינו, דרך אגב, שהם משלמים על שירות כזה,אבל רק אם החברה פותחת שרשורים חדשים. נגיד שאם היתי עיתונאי היתי מסקר את הנושא. ודרך אגב, נגיד, רק בשביל הקטע, שיש כאן בפורום גם עיתונאי מידיעות אחרונות.<O:p</O:p
אבל כל זה, כמובן, סתם ברמת ה"נגיד". שהרי את עומד לקבל ספורטאז' חדש ומצוין ממש בעוד שבועיים!!! תעשה חיים בשטח ותזמין גם את דןדן – אחרי הכול, למרות שהרכב הזה נבחן בישראל עד היום רק פעם אחת על ידי התקשורת-הוא שמע שזה אחלה אוטו (!!!). שזה די מוזר...כי התקשורת דווקא כתבה שעדיף לקנות את יונדאי IX35, רכב זהה לחלוטין, שעולה אותו דבר..
בכלל, חלק ניכן מעשרים ומשהו הודעותיו/הודעותיה של דןדן הן המלצות לרכישת קיה ספורטאז'. קטע, לא? <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p>

hadtomer
24-11-10, 21:01
....<O:p</O:p

יואב פולס
24-11-10, 22:32
תמיד מדהים אותי איך חברות רציניות מחזיקות משרדי יח"צ ויחצ"נים דמיקולו.

danipc
24-11-10, 22:52
ספורטז' החדשה? יש לה הילוך כח? אל תטפח ציפיות גבוהות מידי.

יש לה הילוך כוח , אבל....

המחשב של הרכב מחליט לבד מתי להכניס להילוך כוח ולנהג אין שום שליטה על זה
ההילוך כוח נכנס רק אחרי שהרכב מתקשה לזוז בשטח

mi88
24-11-10, 23:00
קטע גדול השירשור הזה

אני רץ לקנות קאיה, רגע, לא רץ נוסע בלנד, רגע הלנד נוסע, כן בינתיים, אז ביום אחר נרוץ לקנות אולי בשבת, סגור טוב אז עוד שבועיים חה חה חה

eli8ball
25-11-10, 00:15
קטע גדול השירשור הזה

אני רץ לקנות קאיה, רגע, לא רץ נוסע בלנד, רגע הלנד נוסע, כן בינתיים, אז ביום אחר נרוץ לקנות אולי בשבת, סגור טוב אז עוד שבועיים חה חה חה

עזוב אותך שטויות... הלנד נוסע - סע לטייל הדלק יקר, וגם המס על רכב חדש. במיוחד כשהוא מיוחצן כל כך גרוע, תוך מחשבה שחברי האתר הם חבורה של אידיוטים.

רכב עם הילוך כח שמשתלב רק אחרי שהרכב "מתקשה בשטח" משמע תקוע עמוק בבוץ, ועוד על פי "החלטת מחשב" מבחינתי יכול ללכת לטייל לו במדרכות תל אביב. הספורטאז ה"ישנה" הייתה ועודנה אחלה רכב שטח, ועל פניו מכל מה ש"שומעים" על החדשה היא בסך הכל רכב פרטי עם פוזה של ג'יפון.

וכן - אני נוסע בויטארה, בלי מחשב, ההילוך משתלב על פי החלטתי וגם ההילוך כח. - הכי קרוב למחשב שיש בה זה הרדיו, וגם הוא לא מקורי... מסתבר שחיים עם זה לא רע:D

-->