PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם כדאי להוריד מנוע ולעשות אוברול?

רועי קונקול
24-10-04, 17:23
טוב אז ככה...
שלום לכולם אני רועי ואני גולש באתר הזה כבר לפחות שנה ואני חושב שקראתי את רוב הכתבות והפורומים באתר הנדיר הזה.

לפני חודש וחצי הגיע זמני סוף סוף וקניתי סיקס :D (חלום שלי כבר שנים).
במשך חודש פירקנו,שיפצנו,דיגמנו,קנינו,הרכבנו וכו.....
עשינו נסיעה מבחן ראשונה יחד עם ארנון(מהאתר של ארנון) למעלה יאיר.
ה"שרק הכחול" עבר את הטיול בהצלחה אבל הופקו לקחים כמו למשל מאוור חיצוני שנוסף בגלל המזגן!!!

בכל מקרה אני מבקש את דעתכם המקצועית...העובדה היא שהמנוע חלש!!! עכשיו תשאלו בטח מי קבע?
אבא קבע!!! אבא שלי הוא מכונאי וחובב גיפים כבר 30 שנה עם ניסיון מפה עד טורקימנישטאן.
ועכשיו לשאלה...

האם כדאי להוריד מנוע ולעשות אוברול?
או לקנות מנוע משופץ ולהרכיב?
או??? פשוט לחכות שהמנוע ימות ואז להחליט???
בכל מקרה תודה רבה על החומר המקצועי והמהנה...
רועי

חנן א.
24-10-04, 17:42
אבא שלך לא כאן אז אני לא יכול לדון איתו, אבל אם המנוע לא צורך שמן ברמה שמוציאה לך את החשק ממנו, אז הוא בסדר, בינתיים, ואין לך מה לנגוע בו.

אף אחד לא מחליף מנוע רק בגלל שהוא "חלש" .

אם הכוונה היא לכך שהוא לא מרגיש חזק, אז קודם כל תבדוק עם חבר עם סיקס, האם הסיקס שלו מושך יותר טוב, ואם כן, אז תעשה למנוע טיפול טוב שכולל גם כיוון הצתה ומאייד.

רועי קונקול
24-10-04, 20:32
קודם כל תודה!!! :wink:

ובקשר למנוע... העניין הוא שהמנוע לא אוכל שמן בכלל...הוא קצת שותה קצת מעשן וקצת דופק(ולא בחורות) אבל כנראה שאתה צודק זאת התגובה שקיבלתי מרוב בעלי המקצוע שהתייעצתי איתם.
בכל מקרה תודה!!!

yanivcj
24-10-04, 23:34
אם המנוע לא אוכל שמן ואין עשן היסטרי, אז סביר להניח שלא צריך ושיש למנוע עוד דרך ארוכה, אני המשכתי לנסוע עם CJ עוד תקופה ארוכה, אחרי שכבר אכל שמן והרבה שמן, ועישן כאילו עישן נרגילה.
אתה מוזמן אלי למוסך לבדיקה, נעשה סיבוב, ניבדוק קומפרסיה והכי חשוב נשמע את המנוע ואז נחליט ביחד מה לעשות.

מוסך קרפי 4X4, יניב 052-3573348

-->