PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה יש לכם מהגבהות מטורפות?

ארז
24-10-04, 22:22
כמעט(והדגש על כמעט) כל הילקס שאני רואה(והכוונה כמובן לדגם 97 ומעטה) מוגבה באופן מוגזם,לפעמיים בצורה מגוכחת כבר, הרי זה לא נותן כלום ובמילא אתם לא שמים צמיגים גדולים על הרכב הזה...אז מה הסיבה?

ובבקשה ששום חוכמולוג לא יגיד לי שזה רק נראה לי כי הרכב עם הקפיץ מעל לסרן....

חגי
25-10-04, 09:56
למה אתה קורא מוגזם ?

אני לדוגמה הגבהתי את הרכב לאחר החלפת צמיגים ל "31 כי הגלגל הקידמי נגע לי בכנף (עד היום נוגע בהצלבות קשות) .

ההגבה גם באה בגלל שהייתי חייב לשפר את ה"נוחות" המקורית של ההיילקס (אם כבר אז כבר).

ודבר אחרון ,זה גם ניראה טוב,לדעתי .
[/img]

חגי
25-10-04, 10:13
נסיון 2 להעלאת תמונה.

http://www.jeeptrip.com/albums/kc0b4mkq.jpg

(חגי, ערכתי את זה ככה שיוכלו לראות את התמונה. אתה שמת קישור לעמוד שמציג את התמונה, ולא קישור לתמונה עצמה)

חגי
25-10-04, 11:12
הגבהה לא נותנת כלום?
לאחר טיפוס על סלע צריך גם לרדת ממנו בד"כ לא? כשיורדים מהסלע עם הסרן הקדמי להיכן הסלע עובר אם לא מתחת לרכב? הגבהה במקרה הזה לא חשובה?, ומה עם מדרגות סלע שהגחון תמיד שואף להתלבש עליהן? מה עם זוית גישה ויותר גרוע מזה מה עם זוית הנטישה?, לפני ההגבהה שלי מאחורה והרמת הפגוש בכמעט 20 ס"מ מהמקור התחת היה כמו מחרשה ואף גרם לי להתקע פעם אחת כמו גשר.
אני לא יודע איזה שטח אתה בד"כ צולח אבל נסיעות השטח שבעלי ההילקסים עושים הן בשאיפה גם לעבירות קשה אחרת היינו קונים ג'יפונים ולא רכבי שטח אמיתיים :) .

עמי (על השם משתמש של חגי)

ארז
25-10-04, 11:14
אני אשים היום כמה תמונות של כאלו, עומדים לי ליד העבודה כמה כאלו ,היום היה אצלי אחד כזה לעבודות מיגון....הרכבים האלו מוגבהים בצורה מוגזמת לחלוטין,מתנדנדים כמו לולב בנסיעה על כביש....

חגי
25-10-04, 11:21
ארז לפי התמונה ששמתי האם זו דוגמה למה שאתה מתכוון ?

eran4x4
25-10-04, 11:31
חגי

הרכב שלך קרוב מאוד לגובה המקורי.

המדד הקל ביותר - סרן אחורי - צמיג "31 (הרוב המוחלט), גובה הצמיג יחסית לקורת השילדה מאחורי הגלגל \ תושבת במפסטופ.

ד ו ר ו ן
25-10-04, 12:49
חגי
המדד הקל ביותר - סרן אחורי - צמיג "31 (הרוב המוחלט), גובה הצמיג יחסית לקורת השילדה מאחורי הגלגל \ תושבת במפסטופ.

הההאאא????

ערן?
התכוונת שהגלגל בקו או מתחת לשילדה במקרה?

eran4x4
25-10-04, 15:37
אתה רואה שהבנתה!

ערן המסוקס
25-10-04, 19:28
מסכים עם ארז.. הגבהה סולידית לרכב היא אכן דבר מבורך, אך ההגבהות המטורפות שהרבה חבר'ה עושים היא מטופשת..
כן, גם אתה דורון, שרוצה לשים שאקלים ארוכים יותר כי משעמם לך בחיים. (שים נעילה קדמית כבר..)

-->