PDA

צפייה בגרסה מלאה : התייעצות ופרטים לגבי פורסטר

נועם נועם
12-12-10, 21:32
אהלן שלום ונעים מאוד :)
הגיע הזמן להחליף רכב, וכרגע מה שעומד על הפרק הוא הפורסטר. שמעתי עליו ביקורות טובות אינספור, אבל חסרה לי אינפורמציה. אשמח אם תוכלו לעזור לי ולכוון עם כמה תשובות.
קודם כל, אשמח לקצת הכוונה לגבי השנתון. הבנתי שיש דגם שבו כל רמות הגימור הגיעו עם סאנרוף (גדול). על איזה שנתון מדובר?
הרכב ישמש בין היתר לסחיבה, ולצערי לא מצאתי את הנתונים על כושר הסחיבה שלו (משקל עצמי, מותר וגרירה).
מה ההבדלים בצריכת הדלק בין אוטומט לידני (מנוע 2.0 אטומספרי)?
איך התנהגות הכביש שלו בדגם הנ"ל? אוחז, נוקשה, מהנה?

וזהו, בעיקר תודה.
וחורף נעים!

נמרוד
13-12-10, 14:19
לא כתבת באיזה שנתונים אתה מעוניין, או יותר נכון, מה התקציב שאתה מתכנן כדי לקנות את הרכב? צא מנקודת הנחה שהפורסטר הוא רכב בעל ביקוש גבוה יחסית ולכן נמכר בהחלט בסביבות מחיר המחירון שלו אם לא יותר.

עידו לוריה
13-12-10, 22:29
נועם שלום .
אני קניתי פורסטר לפני כמה חודשים , שנת 98 מנוע 2 ליטר , צריכת דלק 1:8 ,התנהגות כביש מצוינת אחיזה מעולה מהנה מאוד , בשטח מפתיע לטובה .
סנרוף אין , וטוב שאין , למה צריך את הדבר הזה בשביל שבקיץ השמש תשרוף את הראש:D
או בשביל הנזילות של המים בחורף;)
עידו

pinister
14-12-10, 10:22
הפורסטר הידני (הישן, משנת 1999 והסביבה) שותה בנסיעה משולבת כ-10 ק"מ לליטר.
מי שאוהב "להרגיש את המנוע" עלול להתאכזב מהאוטומטי (הישן). מישהו כבר הגדיר אותו כ"עגלה" (בדגמים החדשים יותר המנוע הפך להיות גמיש יותר, למרות שנתון המומנט לא השתנה).
הסחיבה של הידני סבירה.
אם אתה רוצה פורסטר חזק תצטרך לקנות פורסטר טורבו, וכאלה נמכרו בארץ רק אוטומטים.
והטורבו שותה יותר מאשר האטמוספרי (ששותה כ-1:8, לפי קודמי).
הפורסטר המעודכן ביותר מהצורה הישנה (נראה לי שמהשנים 2006-2007) קיבל, בדגם הטורבו, מנוע 2500 (לעומת 2000 בדורות שקדמו לו, ובדגם החדש). מנוע זה (שקיבל תזמון שסתומים משתנה) חזק משמעותית ממנוע ה-2000 (230 כ"ס לעומת 177), ואפילו קיבל פרס כלשהו ("מנוע השנה"..???) על "חיסכון בדלק", אולם הכל יחסי ומנוע טורבו, בוודאי בנפח 2500, שותה, ולא מעט.
למרות כל זאת, אני הייתי קונה כזה...
בברכה.
פיני.

נועם נועם
19-12-10, 18:40
לא כתבת באיזה שנתונים אתה מעוניין, או יותר נכון, מה התקציב שאתה מתכנן כדי לקנות את הרכב? צא מנקודת הנחה שהפורסטר הוא רכב בעל ביקוש גבוה יחסית ולכן נמכר בהחלט בסביבות מחיר המחירון שלו אם לא יותר.

התקציב הנתון הוא כ50K. זה מגדיר את הרכב לסביב שנת 2001, נכון?

נתון קריטי הוא יכולת ההעמסה של הרכב (משקל מותר). יש מישהו שיודע/בעל הרכב ויכול לבדוק?

תודה :)

-->