PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בקניית סמוראי ריאשון

ez
26-10-04, 16:11
שלום לכולם אני בן 27 סטודנט עם תקציב של 24 אלף
חושב לקנות סמוראי שנת 90 91
הסמוראי אמור לשמש גם לנסיעות שטח וטיולים וגם לנסיעות היום יום

האם הג"יפ יענה על הצרכים?
מה לגבי יכולת השטח שלו (מנוע 1300)?
איך הרכב מבחינת תקלות ?

זה רכב השטח הריאשון שאני עומד לקנות
תודה :
:-)

shermenz
26-10-04, 19:34
שלום וברוך הבא...
תראה אל תסתמך על מה שאני יגיד לך כי אני חובבן יחסית, אבל מהתקופה שאני נוסע על הסמוראי שלי, שקניתי לפני חודשיים אני יכול להגיד לך כזה דבר, בשטח, אני בלי שיפורים כולשהם(חוץ מצמיגים) ולא עצרתי עדיין בשום מקום שגדולים וחזקים ממני לא עצרו ואפילו במקומות שהם כן. המונע מספיק מאוד בשטח, בכביש כמובן זה לא בדיוק מרצדס, ממש לא אפילו, הוא קופץ מרעיש (אני מדבר על השנים שבהם אתה מתכנן שלי 98 אז הוא יחסית יותר נוח) ולא נוח, אבל זה ג'יפ וזה מה שמקבלים בדרך כלל, ואני חייב להגיד לך, שאין לי נעילה מרכזית ואין לי חלונות חשמל, הוא לא נוח הוא איטי הוא ידני הוא קטן, אבל עם יד על הלב זה האוטו הכי מגניב והכי כיפי שהיה לי אני מרוצה מכול מטר שהוא נוסע ומכול טיפת דלק שהוא שותה (והוא לא שותה הרבה) אני פותח את החלונות (אפילו שיש מזגן) שם רדיו (אין דיסק) ונוסע. וזה הכי כיף בעולם, לא הייתי בוחר באוטו אחר.

המהנדס
26-10-04, 20:07
אני אומר לך דוגרי: יש תקלות כי זה רכב ישן לכן תניח בצד עוד 3000 ש"ח לטובת יישור קו מכאני ואז תוכל להנות ממנו.
אני לא הייתי מחליף את שלי מבחינתי זה אחלה ג'יפ לסטודנט תפרן.

yoav
01-11-04, 15:33
כתבת שאתה סטודנט- אם במקרה אתה לומד בבן-גוריון או גר באיזור אתה מוזמן לסיבוב כביש ושטח על סמו שלי- מבטיח לך שתתאהב :lol:
יואב

-->