PDA

צפייה בגרסה מלאה : הסיבה המוחשית ביותר לבניית anti warp

combina347
20-12-10, 03:34
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/T5YPX-GGJaE?fs=1&amp;hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/T5YPX-GGJaE?fs=1&amp;hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
ובגדול זה נראה ככה על הרכב (בתמונה)
נזכרתי בזה כאשר כתבתי היום על שרשור של קפיצי סיקס

misha_k
20-12-10, 23:06
http://www.youtube.com/watch?v=T5YPX-GGJaE
ובגדול זה נראה ככה על הרכב (בתמונה)
נזכרתי בזה כאשר כתבתי היום על שרשור של קפיצי סיקס

תגיד, זה לא מפריע לשיכוך ולעבודה של הבולמים...? זה לא מתנגד להם במידה מסויימת?

combina347
21-12-10, 03:17
בכלל לא
זה לא קשור כלל לבולמים
התנועה היחידה שזה מרסן היא תנועת הלמעלה ולמטה של הסרן ע"י מניעת הפיתול של הקפיצים ובכך מגן על הדרייב שאפט

GodsFather
21-12-10, 05:05
המחשה יפה מאד. בתכלס, כמעט ולא רלוונטי לממוצע הכלים שיש לנו בסוזוקי.

במקרה הקיצוני שלך/צחי ועוד כמה בודדים אז בהחלט רצוי, למרות שיש פתרונות יצירתיים אחרים כמו עלה עומס נכון יותר. כל דבר בא על חשבון אחר ובמקרה של עלה עומס זה יכול להשפיע על הגמישות של המהלכים, אבל זו אלטרנטיבה.

AXLE WRAP הוא תוצר של שגיאה בתכנון בסופו של דבר, גם אם השגיאה היא בלתי נמנעת.

אלון_ק
21-12-10, 08:39
...התנועה היחידה שזה מרסן היא תנועת הלמעלה ולמטה של הסרן ע"י מניעת הפיתול של הקפיצים ובכך מגן על הדרייב שאפט...
התנועה שמוט כזה מונע (לא מרסן. בולם מרסן) היא את סיבוב הסרן סביב צירו, לא מעלה מטה.
...יש פתרונות יצירתיים אחרים כמו עלה עומס נכון יותר...
עלה העומס איננו משתתף בחגיגה במצב מנוחה, רק ברכב עמוס באופן כזה שעלה העומס מתפקד כבר כחלק מהקפיץ. הוספת עלה רגיל, לעומת זאת, כן עוזרת.

combina347
21-12-10, 15:59
אלון תודה על התיקון והחדות
אמיר אני חייב לציין שהוספת קפיצי סיקס ברכב מחייבים אותך להרכיב את זה
כאשר אתה עובר ל235 ומנוע 1.6 אתה מרגיש את זה טוב מאוד
אני הייתי נוסע עם 6 עלים דרייב שאפט מחוזק ובכל זאת גומר צלב תוך שבועיים ותמיד הצלב של הסרן
והפיתרון היה יחיד anti warp

GodsFather
22-12-10, 04:46
קובי, אני לא טוען נגדך, אני אומר שיש עוד פתרונות.

סט אפ עלים שונה - עלים רכים מידי למומנט. שים לב למה שאלון אמר בהקשר הזה.

מיקום של הבולמים ואופן ההרכבה שלהם.

מעבר לזה, מה הייתה הזוית של הדרייבשאפט? אולי זה מה שעזר לו למות יותר מהר מלכתחילה ?

מורי
22-12-10, 07:37
כאשר מותקן קפיץ רך במיוחד,השיפור הזה מתבקש.במיוחד כשגם המנוע מחוזק.
בסרטון אפשר לראות שהרכב השני (עם הזרוע) יושב על מתלים קשיחים יותר.

אצלי עם CJ+SPOA לא נתקלתי בצורך להתקין זרוע כזו.

combina347
22-12-10, 18:09
ממש לא אמרתי שאתה נגדי ולהפך אנו כאן בדיון על עניין הקפיצים וכך נמשיך
זוית הדרייבשאפט היתה ממש מדוייקט ואני זוכר טוב מאוד שבגלל גובה הרכב התאמתי אותה במיוחד
אני לא היחידי שהיתה לו את הבעיה אם זכור לכם דיזהמאן היה שובר ביחד איתי עם כל לחיצת גז שלנו

בנוסף לכל רציתי להדגיש שתגובות הרכב הרבה יותר טובות והמתקן מבטל את כל תחושות הדיליי הקיימות

combina347
22-12-10, 18:35
מיקום הבולמים מיזערי מאוד בעיניין זה אם נתייחס למרחק בין מרכז ציר הסרן לעומת המרחק של הצמיג עם הקרקע

-->