PDA

צפייה בגרסה מלאה : ניכשל הניסיון להפוך את הארמור למרכז מולטימדיה

דיננוזאור שטח
31-12-10, 08:12
לצורך חיבור הארמור למערכת בגיפ קניתי את USB HUB הכולל בתוכו גם כרטיס קול USB מובנה

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=130418054661&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

אתמול בבוקר קיבלתי אותו בדואר ומאחר ולא הייתי בגיפ חיברתי אותו ללאפטופ לנובו X60 שלי

תוך שניות התקין עצמו כולל הדריבריםועבד ניפלא ללא כל עיוותים או ירידה באיכות השמע לעומת חיבור ישיר לכרטיס הקול המובנה בתוך הלאפטופ

חזרתי הביתה ובחיבור לארמור גם כן התקין עצמו בלי בעיות וניתן היה לנגן שירים במערכת הרכב תוך כדי הפעלת שלש תוכנות הניווט במקביל כולל גוגול ארץ

הבעיה הייתה שברווחים בין השירים ישנו זמזום האהם מעצבן שלאחר מחקר מקורו במסך הארמור

כל קומבינציה של חיבור שונה ישירות ליציאת ה-USB של המכשיר לעומת חיבור ל-USB בתושבת או סוגי חוטי האדיו ברמות סיכוך שונות לא הניבו פרי

ברגע שמכבים את האור האחורי במסך נהייה שקט כל עוד המסך עובד ישנה אשראות וזמזום

כניראה שאני חוזר להשתמש באיפוד כמקור לאדיו בגיפ :???:

מעניין לנסות את זה על ארמור נוסף

tomerz
31-12-10, 08:33
לצורך חיבור הארמור למערכת בגיפ קניתי את USB HUB הכולל בתוכו גם כרטיס קול USB מובנה

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=130418054661&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

אתמול בבוקר קיבלתי אותו בדואר ומאחר ולא הייתי בגיפ חיברתי אותו ללאפטופ לנובו X60 שלי

תוך שניות התקין עצמו כולל הדריבריםועבד ניפלא ללא כל עיוותים או ירידה באיכות השמע לעומת חיבור ישיר לכרטיס הקול המובנה בתוך הלאפטופ

חזרתי הביתה ובחיבור לארמור גם כן התקין עצמו בלי בעיות וניתן היה לנגן שירים במערכת הרכב תוך כדי הפעלת שלש תוכנות הניווט במקביל כולל גוגול ארץ

הבעיה הייתה שברווחים בין השירים ישנו זמזום האהם מעצבן שלאחר מחקר מקורו במסך הארמור

כל קומבינציה של חיבור שונה ישירות ליציאת ה-USB של המכשיר לעומת חיבור ל-USB בתושבת או סוגי חוטי האדיו ברמות סיכוך שונות לא הניבו פרי

ברגע שמכבים את האור האחורי במסך נהייה שקט כל עוד המסך עובד ישנה אשראות וזמזום

כניראה שאני חוזר להשתמש באיפוד כמקור לאדיו בגיפ :???:

מעניין לנסות את זה על ארמור נוסף

שלום אבי איך אתה מרגיש ?
תנסה להשתמש בכרטיס קול חיציני ללא usb hub

נדב42
31-12-10, 08:45
אתה קופץ למסקנות נחפזות מדי... עם כרטיס הקול הפשוט והזול מהשרשור הקודם זה עבד בלי זמזומים. הדגם שרכשת כנראה רגיש למשהו, זה לא פוסל את השיטה ...

אם אתה רוצה לנסות אצלי, אתה מוזמן ...

raanan
31-12-10, 10:24
אתה קופץ למסקנות נחפזות מדי... עם כרטיס הקול הפשוט והזול מהשרשור הקודם זה עבד בלי זמזומים. הדגם שרכשת כנראה רגיש למשהו, זה לא פוסל את השיטה ...

גם אני חושב שאתה נחפז במסקנות ...

מספר המלצות (מהקל אל הכבד) :
א. תרחיק את כול ה- USB HUB וכרטיס הקול מהתושבת של הארמור.
ב. תעטוף את הכבל, USB HUB וכרטיס הקול ברשת מתכתית צפופה ותחבר אותה עם חוט חשמלי לגוף הרכב.
ג. תנתק את מתח ה-5 וולט שמגיע מה-USB של הארמור לכבל USB HUB , למקום זה תחבר 5 וולט מיוצב מספק אחר
(יש כאלה בגרושים). העקרון לנתק את צימוד המתח בין הארמור ל-USB HUB .
ד. להוסיף מע' סינון מתח ורעשים על מוצא ה-USB של הארמור.

בהצלחה
רענן

נ.ב - חוץ מזה, סה"כ טבלט מוקשח. עוד מעט תרצו שיכין קפה, בשר על האש (אפשר מאחור על צלעות הקירור) או מסאג' ...

נדב42
31-12-10, 13:05
ג. תנתק את מתח ה-5 וולט שמגיע מה-USB של הארמור לכבל USB HUB , למקום זה תחבר 5 וולט מיוצב מספק אחר
(יש כאלה בגרושים). העקרון לנתק את צימוד המתח בין הארמור ל-USB HUB .

נ.ב - חוץ מזה, סה"כ טבלט מוקשח. עוד מעט תרצו שיכין קפה, בשר על האש (אפשר מאחור על צלעות הקירור) או מסאג' ...

הגיוני, אבל ייתכן גם המצב ההפוך אם אתה מזין 5V ממקור חיצוני לא מיוצב מספיק טוב ...

לגבי מסאג' - זה עומד בסתירה עם התקנת דיסק SSD ...

raanan
31-12-10, 13:43
הגיוני, אבל ייתכן גם המצב ההפוך אם אתה מזין 5V ממקור חיצוני לא מיוצב מספיק טוב ...

לגבי מסאג' - זה עומד בסתירה עם התקנת דיסק SSD ...

אבי טוען שבכיבוי השפופרת (תאורת המסך האחורית) מפסיק הרעש.
כלומר המתנד (יצירת זרם חילופין להצתת הגז בשפופרת) "מרעיש".
יתכן "שהרעש" רוכב על ה-5V DC של יציאת ה-USB (אפשר לבדוק עם סקופ).
או "שהרעש" הוא השראתי ולכן הצעת הסיכוך עם רשת מתכת והארקתה תפתור את הבעיה.

לגבי המסאג', ע"מ שהטבלט יריץ את תוכנת הויברציות ללא "תקיעות", אתה חייב כונן SSD .

רענן

דיננוזאור שטח
31-12-10, 13:53

אם אתה רוצה לנסות אצלי, אתה מוזמן ...

לא היה כרטיס קול פשוט שזה עבד איתו בשירשור הקודם הפנתי למוצר הזה בדיוק וחיכיתי שיגיע

המוצר עובד ללא רעשים עם 2 לאפטופים ושני דסקטופים כלומר עם ארבעה מחשבים שונים ללא בעיות או רעשים באיכות סאונד מעולה

המחשב היחידי שמייצר רעשים הוא הארמור

הרעש נעלם לחלוטין ברגע שמכבים את המסך למרות שהמחשב ממשיך בפעולה

דיננוזאור שטח
31-12-10, 14:01
אבי טוען שבכיבוי השפופרת (תאורת המסך האחורית) מפסיק הרעש.
כלומר המתנד (יצירת זרם חילופין להצתת הגז בשפופרת) "מרעיש".
יתכן "שהרעש" רוכב על ה-5V DC של יציאת ה-USB (אפשר לבדוק עם סקופ).
או "שהרעש" הוא השראתי ולכן הצעת הסיכוך עם רשת מתכת והארקתה תפתור את הבעיה.

לגבי המסאג', ע"מ שהטבלט יריץ את תוכנת הויברציות ללא "תקיעות", אתה חייב כונן SSD .

רענן

רענן אתה צודק הרעש הוא רעש השראתי בלבד אין משמעות לאורך החוט USB או לחיבור ישיר לUSB שעל הטאבלט או לפורט USB של התושבת הרעש מיוצר במעגלי כרטיס הקול

הרעש השראתי מישום שתנועה של ידיים באוויר או הגוף שלי גורמים לשינוי בעוצמת הרעש
אני כרגע מקים מערכת לבדיקה בבית ואסריט לכם הכל

מתכוון להשתמש בפויל אלומיניום לייצירת כלוב פארדיי האם חובה לתת לו מינוס או הארקה?

raanan
31-12-10, 14:13
רענן אתה צודק הרעש הוא רעש השראתי בלבד אין משמעות לאורך החוט USB או לחיבור ישיר לUSB שעל הטאבלט או לפורט USB של התושבת הרעש מיוצר במעגלי כרטיס הקול

הרעש השראתי מישום שתנועה של ידיים באוויר או הגוף שלי גורמים לשינוי בעוצמת הרעש
אני כרגע מקים מערכת לבדיקה בבית ואסריט לכם הכל

מתכוון להשתמש בפויל אלומיניום לייצירת כלוב פארדיי האם חובה לתת לו מינוס או הארקה?

רצוי מאוד לארק. אחרת אתה יוצר מעין קבל שצובר רעשים ומתח סטטי.

בהצלחה
רענן

נ.ב- אם הדגם MG עדיין ברשותך, אז אני מאמין שאיתו לא תהיה בעיה כי התאורה האחורית שלו מבוססת על LED

דיננוזאור שטח
31-12-10, 14:43
רצוי מאוד לארק. אחרת אתה יוצר מעין קבל שצובר רעשים ומתח סטטי.

בהצלחה
רענן

נ.ב- אם הדגם MG עדיין ברשותך, אז אני מאמין שאיתו לא תהיה בעיה כי התאורה האחורית שלו מבוססת על LED

הניסיון בבית לשחזר את הרעש נחל כישלון חרוץ
חיברתי את המוצר לרמקולים מוגברים בבית ולארמור השני וזה עבד כמו שצריך גם על הסוללות וגם בעת טעינה מהחשמל

או שהתקלה היא בארמור שברכב או משהוא בסטאפ שם אולי המטען רכב ניראה

דיננוזאור שטח
31-12-10, 14:59
http://www.youtube.com/watch?v=2RgX92JoXMo

raanan
31-12-10, 15:05
הניסיון בבית לשחזר את הרעש נחל כישלון חרוץ
חיברתי את המוצר לרמקולים מוגברים בבית ולארמור השני וזה עבד כמו שצריך גם על הסוללות וגם בעת טעינה מהחשמל

או שהתקלה היא בארמור שברכב או משהוא בסטאפ שם אולי המטען רכב ניראה

זה מתחיל להיות מעניין ...
תנסה ברכב לספק לארמור מתח מהצד ע"י הספק הביתי (תוריד כבל מאריך) .

רענן

asafk
31-12-10, 17:26
ניסית להוסיף פריט על הכבל?
בד"כ פותר בעיות רעש מסוג זה.

http://www.fair-rite.com/cgibin/catalog.pgm?THEAPPL=Suppression+Componen ts&THEWHERE=Cable+Component&THEPART=Round+Cable+Snap-Its#select:freq1

אסף.

asafk
31-12-10, 17:27
אגב מחשב בתור מרכז מולטימדיה - מה דעתכם על שימוש ב FitPC2 ?

אסף.

omri_t
01-01-11, 22:21
אצלי לא קיימת התופעה.
אני עובד בארמור עם כרטיס קול USB הכי פושט שהיה באיביי.
גם בחיבור ישיר לשקע USB שבמכשיר וגם בחיבור דרך מפצל ה USB (ללא שנאי).

בדוק את הכבל שבין כרטיס הקול לבין המערכת.
פעמים רבות במערכות רכב הוא הגורם הבעייתי ודרכו נכנסים רעשי רקע (ומוגברים במערכת עצמה)
נסה ניתוס אחר \ כבל אחר \ איכותי יותר.
בדוק גם ארכה (גוף) טובה לרדיו של הרכב.

בהצלחה.

boaz avrahami
01-01-11, 23:33
הרכב מונע כאשר יש רעש?
ניסית לבצע ניסוי כאשר הארמור עובד רק על הסוללה שלו?
ניסית לבצע ניסוי עם הארמור כאשר הארמור והכרטיס מחוץ לרכב?

תחשוד באלטרנטור \ חשמל הרכב \ תחנת עגינה
אם הכיוון נכון שים מסנן רעשים (כמו בהתקנות רדיו) על הפלוס של התחנת עגינה

יקיר גרין
02-01-11, 00:15
יש לי בעיה זהה עם מסך של ליליפוט שלא קשורה למחשב ...
לדעתי זה הפרעות שנכנסות לרדיו של הרכב דרך הזנת החשמל, אבל עוד לא הצלחתי למצוא פתרון.

דיננוזאור שטח
02-01-11, 14:31
יש לי בעיה זהה עם מסך של ליליפוט שלא קשורה למחשב ...
לדעתי זה הפרעות שנכנסות לרדיו של הרכב דרך הזנת החשמל, אבל עוד לא הצלחתי למצוא פתרון.

אצלי זה לא הפרעות שנכנסות לרדיו כי אין בעיה לשמוע מוזיקה מתחנות רדיו או ממקור איפוד ולנווט בו זמנית עם המחשב

דיננוזאור שטח
02-01-11, 14:36
הרכב מונע כאשר יש רעש?
מונע או דומם אותו הרעש כך שזה לא מהמנוע

ניסית לבצע ניסוי כאשר הארמור עובד רק על הסוללה שלו?
לא ניסיתי אבדוק הערב

ניסית לבצע ניסוי עם הארמור כאשר הארמור והכרטיס מחוץ לרכב?
ניסיתי בבית עם ארמור אחר לא היה רעש בבית עם רמקולים מוגברים, ראה הסרטון, הערב ארד עם הרמקולים והארמור הנוסף לרכב וננסה למצוא את המקור לרעש

תחשוד באלטרנטור \ חשמל הרכב \ תחנת עגינה
אם הכיוון נכון שים מסנן רעשים (כמו בהתקנות רדיו) על הפלוס של התחנת עגינה

***התשובות שלי

boaz avrahami
03-01-11, 23:21
***התשובות שלי

יש תובנות חדשות?
רציתי להוסיף לרשימת החשודים טלפון/דיבורית ברכב

דיננוזאור שטח
06-01-11, 14:40
יש תובנות חדשות?
רציתי להוסיף לרשימת החשודים טלפון/דיבורית ברכב