PDA

צפייה בגרסה מלאה : טריוס 98 2 בעיות מכניות ( עזרה * )

zaborov
01-01-11, 14:33
שלום לכולם !
שמי ניר בעלים של טריוס 98 ידני יד 2 190 אלף

1 ) בעת התנעה הטורים נופלים פעם בכמה שניות לקופצים בחזרה
הבעיה נמשכת למשך כ 2 -3 דקות ומשם אין זכר לכך במשך של הנסיעה

2 ) יש ברכב רעש של מים נוזלים / זורמים בצינור קטן או נופלים או משחקים באיזה שהוא אזור
אני מקווה שמישהו הצליח להבין אותי פחות או יותר הרעש מגיע מכיוון המרכז של הדשבורד

eli8ball
01-01-11, 14:40
שלום לכולם !
שמי ניר בעלים של טריוס 98 ידני יד 2 190 אלף

1 ) בעת התנעה הטורים נופלים פעם בכמה שניות לקופצים בחזרה
הבעיה נמשכת למשך כ 2 -3 דקות ומשם אין זכר לכך במשך של הנסיעה

2 ) יש ברכב רעש של מים נוזלים / זורמים בצינור קטן או נופלים או משחקים באיזה שהוא אזור
אני מקווה שמישהו הצליח להבין אותי פחות או יותר הרעש מגיע מכיוון המרכז של הדשבורד
לגבי 1 קשה לי לענות - ממש לא מכיר את הרכב, ניחושים יכולים להיות בסגנון מנוע צעדים בעיה בכיוון טורים של המנוע ושאר ירקות במערכת דלק\הצתה.

לגבי 2 נשמע כמו רדיאטור חימום שנמצא מאחורי הדשבורד. יכול להיות סתום חלקית או לא מקבל מעבר של נוזל תקין או אפילו חוסר בנוזל. בדוק את הכיוון אבל שוב, קשה לי לענות כי ממש לא מכיר את הרכב הנ"ל

מקווה שעזרתי

יונתןמצפה
01-01-11, 15:05

האם הרעש התחיל אחרי הגשמים?
האם הרעש הוא רק כשהרכב בתנועה או גם כשהוא מונע אבל עומד?

zaborov
01-01-11, 21:19
האם הרעש התחיל אחרי הגשמים?
האם הרעש הוא רק כשהרכב בתנועה או גם כשהוא מונע אבל עומד?

שבוע טוב !

לגביי הרעש מים הבנתי שזה מהמערכת חימום

הבעיה העיקרית זה הנפילות טורים אני מנסה למצוא מוסך באזור באר שבע שידע לתת מענה
אז אם מישהו מכיר מוסך הגון אשמח לשמוע עליו

דרור ברלי
03-01-11, 11:42
לגבי רעש המים ממערכת החימום - בכל מכונית מתוצרת דייהטסו, אל תקל ראש בכל מה שקשור במי הקירור של המנוע. אלה מנועים שכל איבוד מים קל ו/או התחממות אחת קטנה מחסלת אותם במקום.

התופעה מוכרת לי עוד מהאפלאוז... (איזו אוטו מצורע) בקרוב רדיאטור החימום יפרוץ ורצפת הרכב תוצף במי קירור.
טיפול חירום ראשוני הוא לנתק את מערכת החימום ולבצע מעקף, אבל זה לא פתרון לאורך זמן כי מאדו לא נוח לנסוע בחורף ללא מפשיר אדים לשמשה הקדמית וכו'.

התייש
03-01-11, 12:57
בקרוב רדיאטור החימום יפרוץ ורצפת הרכב תוצף במי קירור.

הרדיאטור יפול לקרבורטור ויעשה סבטוחה בכל הפלאגים :mrgreen:

דרור מה אתה מלחיץ? כולם פה יודעים כמה אתה שונא דייהטסו ואתה דואג כל פעם מחדש להזהיר שאף אחד לא יתקרב! הבחור ביקש עזרה, לא צריך להלחיץ אותו.
מצד שני- מוסך הגון בבאר שבע??, גם אני אשמח להמלצה.

דרור ברלי
03-01-11, 13:14
אני לא מלחיץ, אני מזהיר.
זה לא אוטו חדש, והוא פחות או יותר בגיל ובקילומטראז' בו במכוניות של היצרן הזה רוב המערכות שקשורות במעגל הקירור/חימום פשוט קורסות. רעש של מים ממערכת החימום זה רמז עבה לדברים שהולכים להתרחש.

יש כאן עוד מישהי עם דייהטסו שהזהרתי כבר מזמן מבעיות התחממות/איבוד פתאומי של נוזל קירור, וראה זה פלא - זה באמת קרה... ופתאום הלך המנוע (לא שנאה ולא קסם ולא פלא, בדייהטסו ישנות זו מציאות עגומה).

כל חלק במכוניות הללו שבא במגע עם מים/נוזל קירור הוא רגיש ופגיע ביותר. אל תצפה ממני להסבר מדעי למה זה קורה, אבל אין כאן שום קסמים... רק עובדות. והכל מנסיון אישי מר ויקר עם רכב אחד (שהיה שלי) ועם עוד מכוניות מהתוצרת המפוקפקת הזו... ועד היום כל מי שזלזל באזהרות האלה (ורבים זלזלו) - שילם אחר כך בגדול.

התייש
14-01-11, 22:56
לא זלזלתי. להפך, מכל מלמדיי השכלתי. ;)
אני דווקא מבסוט על השרייד הישנה שיש לזוגתי בחניה. חוץ מאיזה שסתום אויר שלא ממש ברור למה הוא משמש אבל בכל זאת החלפתי לא היו שום בעיות אחרות. מצד שני אני דואג לשמור ולטפל בזמן (גם טיפול מונע) ובמיוחד במערכת המים.

-->