PDA

צפייה בגרסה מלאה : check-list צריך עזרה!!!! לפני קניה

m-240
31-10-04, 16:30
אני די קטנצ'יק, בן 17 ורוצה לקנות ג'יפ סופה, לא יודע למה.... התקציב שלי מוגדר- 50000.
יש לי כמה ג'יפים בתכנון. רציתי לבקש כמה עצות מהמנוסים: מה צריך לבדוק בעיקר לפני קניה של הסופה, איפה אפשר וכדאי לקחת את הרכב לבדיקה לפני קנייה. ולמה לעזאזל הוא רוצה 60000 ש"ח על שנת 96. פשוט, אני עדיין לא מבין בטווחי מחירים של הגיפים...
אודה לכם אם תעזרו לי!

זאביק
31-10-04, 16:59
http://www.jeepolog.com/j6tech_cjcheck.htm

תקרא את הכתבה.

לגבי מחירים וכו',
אם אתה מוצא ג'יפ שמוצא חן בעינייך,
תכניס פה מודעה עם כל הפרטים האפשריים, ומחיר, וננסה לעזור לך להבין אם זה מחיר הגיוני או לא.
בכל מקרה, אתה צריך סבלנות ואורך רוח, כדי למצוא ג'יפ שיתאים לך במפרט ובמחיר.
אחרת, תמצא את עצמך בהתלהבות קונה ג'יפ שלא מתאים לך / במחיר יקר מידי.

m-240
31-10-04, 17:41
וו גרירה, בולמים קדמיים + אחוריים ראנצ'ו+בולם הגה. סט מיתלים רוביקון אקספרס אקסטרים דיוטי 4.5". איתוראן, יחידת מזגן, כננת, נעילות לוקרייט קדימה, אחורה דטרויט.
הג'יפ שנת 96 בנזין, 180000 קילומטר, יד 6. המוכר רוצה 60000 ש"ח. רק שתדע, אין לי מושג מה רוב הדברים האלה אומרים, אבל אני לאט לאט לומד. עדיין לא ענית לי איפה כן אפשר לעשות בדיקה במכון בדיקה מורשה, בנוסף לבדיקה שאני אעשה.
תודה רבה!!!!!

asafk
31-10-04, 21:14
הסופה של רם?

אסף.

m-240
31-10-04, 21:23
ניסתי קצת לשנות נתונים פה ושם, אבל כן זאת הסופה של רם. היא נראת לי אחלה סופה אבל מכיוון שאני לא כ"כ מבין בסופות העדפתי להתייעץ ולקחת לבדיקה.
אתה גר לידו לא?

asafk
31-10-04, 21:31
לא. בכל מקרה, קח את הסופה לבדיקה, אם היא מתאימה לך באופן עקרוני.
מדובר, באופן ספציפי על סופה מושקעת מאוד, עם שיפורים יקרים מאוד. המחיר שנדרש עליה הוא משמעותית פחות ממה שיעלה לך לקנות סופה סטנדרטית ולשפר אותה באותה רמה.

אסף.

-->