PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיפול 75000 לפאגרו BK

דיסקו4
11-01-11, 19:47
להלן מחירי חלקים מקוריים בעבור טיפול 75000 פאגרו דיזל
מסן אויר 330
מסנן שמן מנוע 280
שמן מנוע 210 סינטטי מלא 5/30 תוצרת גרמניה
מסנן מזגן 220
עבודה 200
כולל מעמ במוסך מורשה עם חשבונית
עבודה של אולי 35 דקות כולל קפה..........
במוסך מורשה "רק" 1660 כולל מעמ...
אז...........שלא יעבדו עליכם
הובר

אלון
11-01-11, 20:06
להלן מחירי חלקים מקוריים בעבור טיפול 75000 פאגרו דיזל
מסן אויר 330
מסנן שמן מנוע 280
שמן מנוע 210 סינטטי מלא 5/30 תוצרת גרמניה
מסנן מזגן 220
עבודה 200
כולל מעמ במוסך מורשה עם חשבונית
עבודה של אולי 35 דקות כולל קפה..........
במוסך מורשה "רק" 1660 כולל מעמ...
אז...........שלא יעבדו עליכם
הובר
אמא! איזה מחירים! 60 ש"ח מסנן שמן, כנ"ל אוויר, שמן 10/40 חצי סינטטי-70 ש"ח, יש לי גאלופר כבר 5 שנים ו250000 ק"מ והמנוע כמו מיטשובישי רק יותר רגיש, אז למה קורעים אתכם? תטפלו לבד, כולה חצי שעה של כייף!

ניר ל
12-01-11, 00:16
פילטר מקורי לפאג'רו 2.5 (מקביל לגאלופר) עולה 130 ש"ח , לפאג'רו 2.8 ו 3.2 עולה כ 230 ש"ח - זה פילטר גדול יותר עם שסתום כפול. חלפים במחירים שאלון ציין (60 ש"ח לפילטר ו 70 ש"ח לשמן) זה עבור חלפים תחליפיים מאיכות לא ברורה, שמן ב 70 ש"ח ? - איזה שמן נמכר במחיר כזה ?
אני לא מתקרב לחלפים לא מקוריים שטיבם אינו ברור - אין לי מושג איזה אלמנט סינון קיים שם ומה איכות השסתומים אם קיימים בכלל. החזקתי ביד פילטר תחליפי ופילטר מקורי לפאג'רו שלי , הרבה משקל היה חסר שם ... קניתי מקורי. בכל מקרה שיהיה בהצלחה.

דיסקו4
14-01-11, 08:33
אין לי מושג כמו שאמר ניר איזה חלקים אתה מתקין אבל כמי שמחזיק רכב שעלותו כ 200000 ש"ח לא נראה לי הגיוני לשים חלפים תחליפיים.....
וגם שמן המנוע הוא סינטטי מלא ומתוצרת גרמניה כאשר תרכוש את הרכב שלי "מאשר" לך להתקין איזה חלפיים שבא לך..חח
דרך אגב אנני אומר כי אנני יודע האים החלפים שאתה מתקין טובים יותר או פחות מהמקורי
אני בסכום הזה יודע בודאות שהם איכותיים
וגם חסכתי למעלה מ 1000 ש"ח בטיפול במוסך רגיל לעומת "מורשה" מיצובישי כך שלפי דעתי מצאתי פשרה בן איכות למחיר
שבת שלום
הובר

daniels
17-01-11, 00:10
באיזה מוסך טיפלת?
כמה עלה הטיפול בסופו של דבר?

sherifon
27-01-11, 18:10
שלום חברים .
איזה שמן מנוע מומלץ לשים לפאגרו ספורט בנזין מנוע 3.0 ליטר ?

לרכב 100,000 ק"מ .

בגדול בחברה לא מוכרים שמן בבקבוקים ,את השמן שהם שמים הם לוקחים מצובר,כה שאין אפשרות לדעת מה הם שמים ,הייתי רוצה ללכת על השמן ששים בחברה ,האם מישהוא מכיר ?

פילטר שמן מקורי אגב עולה באיזור ה 130 ש"ח והדגם שלו הוא (למנוע הבנזין)MZ690150

אני צריך לעשות בזמן הקרוב טיפול ,יש פילטר מקורי אך אין שמן .
חשוב לי שמן טוב ,לא איכפת לי לשלם על איכות ,אך מצד שני זו לא מכונית פורמולה 1.

עצות יתקבלו בברכה
תודה

sherifon
28-01-11, 11:08
שלום חברים .
איזה שמן מנוע מומלץ לשים לפאגרו ספורט בנזין מנוע 3.0 ליטר ?

לרכב 100,000 ק"מ .

בגדול בחברה לא מוכרים שמן בבקבוקים ,את השמן שהם שמים הם לוקחים מצובר,כה שאין אפשרות לדעת מה הם שמים ,הייתי רוצה ללכת על השמן ששים בחברה ,האם מישהוא מכיר ?

פילטר שמן מקורי אגב עולה באיזור ה 130 ש"ח והדגם שלו הוא (למנוע הבנזין)MZ690150

אני צריך לעשות בזמן הקרוב טיפול ,יש פילטר מקורי אך אין שמן .
חשוב לי שמן טוב ,לא איכפת לי לשלם על איכות ,אך מצד שני זו לא מכונית פורמולה 1.

עצות יתקבלו בברכה
תודה

שכחתי לרשום שקראתי כמה הודעות מתחתי לגבי MOBIL -ניכתב ע"י ניר,
לא צויינו פרטי השמן (צמיגות ) מחיר צבע הבקבוק (כדי שאוכל לזהות אותו בקלות )....

אוליי יש עוד המלצות ?

ניר ל
28-01-11, 14:13
אני קונה moly סינטטי מלא במיכל של 5 ל' , עולה 140 ש"ח בחנויות ח"ח ברח' יצחק שדה בת"א, יש גם MOBIL סינטטי מלא באותו מחיר אבל לגאלון (כ 4 ל'). אם אתה מחליף פילטר לא צריכה להיות לך בעיה אם אחד מהשמנים האלה או אחר ממותג מוכר. כל עוד לא מדובר כמובן בזיוף...

יובל48
28-01-11, 15:11
אימל'ה,באמת מפחיד ואני חשבתי שבטויוטה יושבים הגנבים.
פילטר מזגן 220 ש"ח, נפלתם על הראש?תנקו אותו וזהו,איזה
נזק יכול להגרם?

sherifon
28-01-11, 18:09
אני קונה moly סינטטי מלא במיכל של 5 ל' , עולה 140 ש"ח בחנויות ח"ח ברח' יצחק שדה בת"א, יש גם MOBIL סינטטי מלא באותו מחיר אבל לגאלון (כ 4 ל'). אם אתה מחליף פילטר לא צריכה להיות לך בעיה אם אחד מהשמנים האלה או אחר ממותג מוכר. כל עוד לא מדובר כמובן בזיוף...

שלום ניר
האם אתה מתכוון לליקווי מולי= MOLY בבקבוק אפור ?

ו MOBIL= MOBIL 1 בבקבוק אפור גם כן?

כשאתה כותב לגבי החלפת הפילטר אתה בעצם מתכוון להחלפתו לסירוגין כלומר טיפול כן טיפול לא ?
יש לזה סיבה טובה חוץ מחיסכון?

אגב איפה בתל אביב מומלץ לקנות במחיר שפוי את השמנים האלו ,אני חיפאי ומידי פעם מגיע לת"א אז רצוי שם רחוב .

תודה ושבת שלום .

ניר ל
30-01-11, 13:44
liqui moly סינטטי מגיע במיכל סגלגל, mobil 1 במיכל אפור, אבל צריך פשוט לשים לב לכתוב ולוודא שמדובר בסינטטי.

ברח' יצחק שדה בת"א יש חנויות חלקי חילוף שמוכרות את השמנים האלו ב 140 ש"ח למיכל.
במולי הזה אני משתמש כ 6 שנים במנועי בנזין ודיזל, לא עשה לי רע, בדיסקברי בנזין שהיה לי הוא העלים את רעש מרימי השסתומים. אם מחליפים יצרן שמן רצוי להחליף גם פילטר, בוודאי אם מחליפים סוג (ממינראלי לסינטטי וכו') כי בפילטר הזה נכנס ליטר שמן. אני לא מומחה ולא ביצעתי בדיקות מעבדה, אני מחליף פילטר אחת לשנה או 15 אלף ק"מ ואת השמן כל 7.5 וזה נראה לי סבבה בהנחה שהשמן לא מזוייף ...את הפילטר אני מחליף למקורי, כן הוא יקר, זה נראה לי עדיף על להחליף כל טיפול לפילטר תחליפי.
שימו לב שהיום המלצות היצרן למרווחי טיפולים הן בין 15 ל 30 אלף ק"מ וזה בעיקר הודות לעמידות השמן, גם אם לדעתי יש כאן עניין שיווקי ואני אישית לא הייתי מחכה 30 אלף כדי להחליף שמן - עובדה שהמנועים האלו עושים 500 אלף ק"מ מבלי להיפתח אם לא מזניחים אותם.

-->