PDA

צפייה בגרסה מלאה : 4X4 לא עובד בסמוראי!!

samurai93_
28-01-11, 12:07
שלום, יש לי סמוראי 93 שה4X4 לא עובד, מוסכניק אמר לי שזה יכול להיות הפעמון בציריה קדמית ! אם מישהו יכול לעזור לי איך לבדוק אם זה טרנספר או משהו אחר ? כי כבר קרעו אותי כאן בחיפה אני לא יודע מה לעשות הם רק רוצים כסף ולא מוצא איזה מוסכניק אמין ! אם יש המלצה גם אשמח לשמוע ! תודה מראש

איש
28-01-11, 12:44
אם הפעמון היה שבור היית שומע נקישות/ טיקטוקים בזמן פרסה או סיבוב חד .
יכול להיות שמשהו התעסק עם הלוקרים ולא ידע איך לסגור אותם נכון .
או שמשהו בהם נשבר .

לגבי מוסכניק או יותר נכון לומר מכונאי הייתי ממליץ על ליאור (זוקי לנד) נמצא ליד נתניה .
אמין ומקצועי .

Zuki-Land - טיפול, שיפור, חלקים, טמבונים, מיגונים ונעילות

לסוזוקי סמוראי וג'ימיני ! ליאור 0503303630 א.ת נורדיה

כמובן שיש גם את רמי אבל הוא לא ממש בטווח שלך ...

TsA
28-01-11, 13:16
מצטרף להמלצה על ליאור...בחום אפילו!

samurai93_
28-01-11, 14:52
קודם כל תודה רבה על ההמלצה!! ואכן שהחליפו לי את הלאגר אז פתחו את הלוקר וכנראה שלא החזירו נכון.. אבל גם זה טיקטק בסיבוב חד כרגע אני לא נוסע עם הג'יפ כבר חודש ולא זוכר אם זה עדיין מתקתק אז זה יכול להיות גם מזה אני מבין.. ואיפה אני יכול להשיג ידית לאורות ולאיתותים? בגלל זה הג'יפ חונה כבר חודש !

ishc
28-01-11, 14:59
את הידית אי אפשר לקנות לבד זו יחידה שלמה שכוללת גם את הידית וישרים. חדשה עולה בערך 800 ש"ח במכשירי תנועה ויש במלאי. אפשר לחפש גם משומשת אצל אמנון, ליאור, מורי או דויד מכפר הנגיד.

יונתןמצפה
28-01-11, 16:08
לגבי ה- 4X4, צריך לבדוק. כל רכיב בין הטרנספר לגלג יכול להיות אשם. צריך לבודד את הבעייה ע"י בדיקת שילוב בריישפט, בדיקת הלוקרים וכו'.
אם אתה רוצה עזרה באזור חיפה לבדוק מה הבעייה אשמח לעזור.
אגב, לפי מה החלטת שהוא לא עובד?

samurai93_
29-01-11, 12:16
חברה אני באמת מודה לכם.. ויונתן אם יש ביכולתך לבדוק את הדבר הזה ולעזור לי אני אשמח מאוד !! תביא לי את המספר שלך.. ואני איצור איתך קשר אם אפשר

רון נחמן
29-01-11, 21:05
שלום, יש לי סמוראי 93 שה4X4 לא עובד, מוסכניק אמר לי שזה יכול להיות הפעמון בציריה קדמית ! אם מישהו יכול לעזור לי איך לבדוק אם זה טרנספר או משהו אחר ? כי כבר קרעו אותי כאן בחיפה אני לא יודע מה לעשות הם רק רוצים כסף ולא מוצא איזה מוסכניק אמין ! אם יש המלצה גם אשמח לשמוע ! תודה מראש

אם אני פשוט לא בפוקוס אנא פקסו אותי, אבל
פעמון בצירייה קדמית? בסמוראי?!? פעמון זה לא ה"מפרק" של ציריות ברכבים עם משולשים מקדימה (לא סרן חי)?

חוץ מזה, לפני מוסכניק אמין אני חושב שאתה יכול לתאר קצת יותר את הבעיה שבגללה לא משתלב לך - יש גם סדרה פשוטה יחסית של בדיקות שיוכלו למקד אותנו...
בתור התחלה הייתי נועל את שני הלוקרים, משאיר את הרכב ב2x4 ומנסה לסובב את הדרייבשאפט הקדמי. אם הוא מסתובב לך, סימן שאחד הלוקרים לא תופס.

gmike
29-01-11, 23:23
כדי שהרכב יוכל לפנות הצירייה חייבת מפרק, בין אם זה צלב כמו בסיקסים וסופות, ובין אם זה פעמון כמו בסמוראי ועוד הרבה אחרים.
בסרן חי יש לכל ציריה מפרק אחד. ברכבים ללא סרן יש 2, בגלל תנועת המתלה.

samurai93_
30-01-11, 00:10
אם אני פשוט לא בפוקוס אנא פקסו אותי, אבל
פעמון בצירייה קדמית? בסמוראי?!? פעמון זה לא ה"מפרק" של ציריות ברכבים עם משולשים מקדימה (לא סרן חי)?

חוץ מזה, לפני מוסכניק אמין אני חושב שאתה יכול לתאר קצת יותר את הבעיה שבגללה לא משתלב לך - יש גם סדרה פשוטה יחסית של בדיקות שיוכלו למקד אותנו...
בתור התחלה הייתי נועל את שני הלוקרים, משאיר את הרכב ב2x4 ומנסה לסובב את הדרייבשאפט הקדמי. אם הוא מסתובב לך, סימן שאחד הלוקרים לא תופס.

זה דבר שבאמת חיפשתי איך לבדוק את הלוקר!! כי לדעתי זה אחרי שהחלפתי לאגר לא משתלב לי ה 4X4 אני אבדוק את זה מחר תודה אחי על העזרה אם יש עוד דברים שאני אוכל לבדוק ואתה יכול לעזור אז מודה לך מראש אני צריך לדעת לפחות מה הסיבה לא שיגידו לי שזה טרנספר או לא יודע מה וזה סתם בורג שחסר כמו שקרה לי... :S

רון נחמן
30-01-11, 17:21
כדי שהרכב יוכל לפנות הצירייה חייבת מפרק, בין אם זה צלב כמו בסיקסים וסופות, ובין אם זה פעמון כמו בסמוראי ועוד הרבה אחרים.
בסרן חי יש לכל ציריה מפרק אחד. ברכבים ללא סרן יש 2, בגלל תנועת המתלה.

חשבתי שגם בסמוראי זה צלב,
תודה.

GodsFather
31-01-11, 09:30
מעבר למה שאמרו פה על איך לבדוק תקינות של לוקר, מי החליף לך את המיסב (לאגר) ?

לגבי הידית של האיתות - אם יקר לך ואו אין להשיג חלופי, אתה תמיד יכול לחבר כפתורים עצמאיים ולבטל את הידית עצמה, לרוב יותר זול.

סוזי המשתוללת
31-01-11, 10:53
חברה אני באמת מודה לכם.. ויונתן אם יש ביכולתך לבדוק את הדבר הזה ולעזור לי אני אשמח מאוד !! תביא לי את המספר שלך.. ואני איצור איתך קשר אם אפשר

תצלצל לג'ריס ממוסך קרוזר בחיפה
0544344579
תמסור לו ד"ש מסוזי המשתוללת:D
הוא מכיר היטב סמוראים וכשלא אז הוא לא מתבייש להתייעץ איתי
אני מהמר בסבירות מאאאאאאאד גבוהה שפשוט הרכיבו את הלוקר לא נכון (חאפרים :shock:)
יש רק שני מצבים שהלוקר נכנס בהם ומי שלא יודע ולא מסמן אוכל אותה !!!

samurai93_
31-01-11, 11:03
תצלצל לג'ריס ממוסך קרוזר בחיפה
0544344579
תמסור לו ד"ש מסוזי המשתוללת:D
הוא מכיר היטב סמוראים וכשלא אז הוא לא מתבייש להתייעץ איתי
אני מהמר בסבירות מאאאאאאאד גבוהה שפשוט הרכיבו את הלוקר לא נכון (חאפרים :shock:)
יש רק שני מצבים שהלוקר נכנס בהם ומי שלא יודע ולא מסמן אוכל אותה !!!

ג'רייס עם הסופה האדומה ? אם זה הוא המליצו לי עליו כבר.. אמרו לי שהוא תותח !
ולגבי הידית כי היא עולה כמעט מה שעשיתי לו את כל הקצר שיש לי אז הרגשה לא טובה
אבל בסוף אני אקח אותה ממכשירי תנועה אבל לא לחוץ בנתיים

-->