PDA

צפייה בגרסה מלאה : בוכנות לדלת אחורית

רוזנר אמיר
01-02-11, 11:34
לגרנד 2000
בוכנות לדלת וחלון אחורים מגמגמים
איכן ניתן ליקנות חדשים

eysham
01-02-11, 11:51
Ebay.
קיבלתי את המשלוח לפני שבועיים בערך. גם את כל ה-4 של הדלת האחורית.
האמת היא שיצא קצת יותר יקר ממה שתכננתי, אבל אישתי לחצה...
משהו כמו קצת פחות מ500 שח אצלי ביד. המכס לא וויתרו לי.
לא האמינו לי שאלו קפיצים של הדלת של המקרר...

איל

tsvikac
01-02-11, 15:15
הייתי מציע לך לגשת לחנות שמתמחה בחלקי רכב אלו שמוכרים חגורות מצברים שמנים פלגים פילטרים
בולמים (לא משומש חדש).

הייתי אצל אחד כזה מצא לי זוג למכסה הקידמי בול אותם חיבורים אותו אורך אותו לחץ PSI ,
תחליפי למזדה 6 2005.

בכמה ????

120 ש"ח סה"כ

omri_t
01-02-11, 18:56
חנויות החלפים ברח' יצחק שדה (רשב, צנטרל, הפרסי)
קניתי בעבר.
תביא איתך דוגמא- תקבל אחד תחליפי במחיר של מאה וקצת שקלים.
תוודא שם שהחיבורים זהים במיקומם! כולל מיקום האוזן בייחס לבולם!!! :)

בהצלחה.

berdi
04-02-11, 00:39
היי אמיר!
קניתי למכסה מנוע לפנ חודשיים, 210 ש"ח לשניהם, תחליפי חדש,
תבוא במקום, תפרק ותראה לדודו/ניסים, בתוך חצי שעה הוא מביא לך עם שליח למקום.
זול, נראה בול כמו המקור+הנתונים, שיחזיק חצי משנות המקור, עשה את העבודה!
ניסים חלפים-קיבוץ גלויות במפגש עם סלמה לכיוון יפו, אם אתה בקיבוץ גלויות בסוף-רמזור, משטרת ת"א משמלאך, פונה שמאלה ברמזור לכיוון יפו ואחרי שלוש חנויות מצד ימין.ֿ
אני קונה אצלו שנים חלפים, זול, מהיר ואיכותי.
תעדכן כמה, כי שלי גם מתחילים להתעייף, אולי כבר קניה מרוכזת לטובת המחיר.
כתוב לי בפרטי לגבי ההגבהה, יש לי בשבילך באי. ביי.
בהצלחה
נתן-ברדי

berdi
27-02-11, 23:19
נו, יש חדש?
קנית, החלפת, עובד טוב?
היכן? כמה עולה?
שלי מתחילים גם להתעייף.
נתן

גניסלב רונן
28-02-11, 07:38
60$ זוג בולמים לחלון אחורי כולל משלוח עד הדלת
rockauto.com
גם אני לקוח מרוצה

ronen katzav
28-02-11, 13:39
גם אני צריך בוכנות אז אולי שווה לרכז קניה.

moshe1968
28-02-11, 13:43
גם אני ברשימה

נמרוד - מערד
28-02-11, 15:01
רונן היי
גם אני צריך בולמים לחלון ולדלת האחורית תעדכן מה צריך לעשות.
תודה נמרוד

ronen katzav
28-02-11, 15:53
<TABLE dir=rtl class="body bodyList" border=0 cellSpacing=0 cellPadding=0><TBODY><TR><TD class=navigationTabContainer><TABLE border=0 cellSpacing=0 cellPadding=0><TBODY><TR><TD class=navigationTab>עמוד הבית (http://www.galgalim.co.il/)</TD><TD style="PADDING-LEFT: 3px; PADDING-RIGHT: 3px" class=navigationTab>> </TD><TD class=navigationTab>כרטיסים</TD></TR></TBODY></TABLE></TD></TR><TR><TD><TABLE class="ArticleMainContainer ArticleMainContainerOdd" border=0 cellSpacing=0 cellPadding=0><TBODY><TR vAlign=top><TD class="pageTitleColor articletitle">א. ניסים ובניו חלפים בע"מ</TD></TR><TR vAlign=top><TD style="PADDING-TOP: 0px"><TABLE border=0 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><TBODY><TR vAlign=top><TD>
</TD></TR></TBODY></TABLE></TD></TR><TR vAlign=top><TD style="PADDING-TOP: 5px"><TABLE border=0 cellSpacing=1 cellPadding=2 width="100%"><TBODY><TR vAlign=top><TD class=IndexEntryExtraDetails>כתובת: </TD><TD class=IndexEntryExtraDetailsCon>סלמה 9</TD></TR><TR vAlign=top><TD class=IndexEntryExtraDetails>יישוב: </TD><TD class=IndexEntryExtraDetailsCon>ת"א-יפו</TD></TR><TR vAlign=top><TD class=IndexEntryExtraDetails>טלפון: </TD><TD class=IndexEntryExtraDetailsCon>03-6825854
</TD></TR></TBODY></TABLE></TD></TR></TBODY></TABLE></TD></TR></TBODY></TABLE>הבנתי שאצלו יש . אני אברר והעדכן

גניסלב רונן
28-02-11, 16:27
רונן היי
גם אני צריך בולמים לחלון ולדלת האחורית תעדכן מה צריך לעשות.
תודה נמרוד
שלחתי לך בפרטי

berdi
28-02-11, 21:06
אצלו קניתי למכסה מנוע 210 ש"ח לזוג, תחליפי טורקי/חדש-בדיוק כמו המקורי, 5 ד' הרכבה עצמית במקום.
לפני שבוע כאשר הדלת אחורית עמדה לבדה למעלה, עברתי אצלו ואמרתי לו שצריכים להיכנס אליו בקשר לבולמי דלת וחלון, הוא אמר שאין בעיה.
דבר עימו בטל' דודו, לגבי קניה של כמה סטים=לכל החברה למעלה, אם המחיר יותר טוב מהאתר של רונן אז קדימה, תכתוב ונזמין.
תודה
נתן

-->