PDA

צפייה בגרסה מלאה : שרשור דיווחי באגים ותקלות באתר החדש

נדב42
03-02-11, 22:05
הי,

המטרה היא לא ליצור שרשור קיטורים, אלא לדווח על תקלות באתר החדש כדי לסייע לצוות האתר לייצבו בהקדם.
(את הדיעה הפרטית שלי על העיצוב כבר כתבתי במקום אחר ...)

1. האתר איטי משמעותית מהאתר הישן, לפחות כאשר עובדים ברשת מהירה, אבדוק מאוחר יותר בבית לגבי תנאים ביתיים. האיטיות באה לידי ביטוי במיוחד בשלה ה"העברה", כלומר אחרי חיפוש או פרסום הודעה.
2. תפריטי "קהילה" ו- "אפשרויות פורום" נפתחים מתחת לפלאש של הבאנר הפרסומי ...
3. התפריט העליון (מעל לוגו ג'יפולוג) נבלע בגרפיקה ובקושי קריא

זהו בינתיים, חזרה לעבודה (שלי) ...

נדב.

Jeepolog
03-02-11, 22:45
תודה נדב.

הבעיות שכתבת ידועות ויש עוד הרבה אחרות, והן יטופלו ביסודיות ובהקדם עד כמה שאפשר. החלטנו שהמצב מספיק טוב כדי לעלות בחזרה ולתת לעסק לעבוד, גם מתוך מטרה לאסוף את הפידבקים מהשטח. כמה שיותר גולשים-בודקים, יותר טוב.

eysham
03-02-11, 22:54
ברזולוציה של נטבוק 1024X600 - אם רוצים להכיל את כל רוחב האתר, הכיתוב קטן מידי בשביל לקרוא.
גלילות ימינה/שמאלה כבר פסו מן העולם...

הנקודהלציון סטטוס שליד השם של כל משתמש לא מבדילה בבירור בין אפור לירוק. לדעתי צריך להגדיל אותה.

איל

ד ו ר ו ן
03-02-11, 23:54
בלחיצה על מקש "הודעות אחרונות" מקבלים רשימה ארוכה מאד של כל הכתבות שאי-פעם היו באתר ולא את ההודעות האחרונות בפורומים השונים.

נדב42
04-02-11, 00:11
תודה נדב.

הבעיות שכתבת ידועות ויש עוד הרבה אחרות, והן יטופלו ביסודיות ובהקדם עד כמה שאפשר. החלטנו שהמצב מספיק טוב כדי לעלות בחזרה ולתת לעסק לעבוד, גם מתוך מטרה לאסוף את הפידבקים מהשטח. כמה שיותר גולשים-בודקים, יותר טוב.

בכיף... יש פה כמה קרציות רציניות ביותר, אנחנו כבר נעלה על הבאגים...

אגב, כאשר תתאוששו מהתקלות אני מציע לפתוח שרשור נפרד להצעות שיפור וקיטורים ...
מבטיח להיות פעיל בו :twisted::twisted::twisted:

נדב.

אביעד פ.
04-02-11, 00:12
+1.
לא רק זה, ככל הנראה לא מופיע לך סימון ברגע שהגעת להודעה האחרונה שקראת בכניסה הקודמת. זה היה אחד הפיצ'רים השימושיים ביותר בפורום.

אמיר ב.א
04-02-11, 07:31
כל הכבוד על ההשקעה במעבר לאתר החדש ,

מעבר למה שנאמר , יש לפעמים בעיות עם תמונות , במיוחד איקונים - הם לא ניטענים.

למשל ההודעה של נדב בשירשור הנוכחי מ 00:11 האיקון Twisted Evil מופיע כתמונה לא קיימת.

גם חלק מהאיקונים בתוך האיקונים של תגובה להודעה לא קיימים.

הבעייה קיימת גם בשירשורים אחרים לגבי אייקונים אחרים , ולפעמים גם לגבי תמונות אחרות ,

יתכן שחלק מהמיקומים של התמונות השתנו ולא עודכנו בשרת החדש , או שחלק מהתמונות לא הועתקו למיקומים החדשים.

ד ו ר ו ן
04-02-11, 08:06
אין יותר מנגנון הודעות למייל על תגובות בשרשור?

נדב42
04-02-11, 11:19
טוב, בבית אני מקבל הרבה פעמים "This tab has been recovered" עד שהדפדפן מתייאש ומסרב לנסות יותר... זה קורה בעיקר בכניסה מרשימת שרשורים לתוך שרשור בודד.
מדובר באקספלורר 8.0.6001.18702

נדב42
04-02-11, 11:36
עדכון: זה קורה בשיטוט בפורומים, גם ברשימות ולא רק בכניסה להודעות ...

נדב42
04-02-11, 11:37
טוב, עדכון: זה קורה גם בשיטוט בפורומים (ברשימות), וקרה גם בנסיון הראשון לכתוב את העדכון הזה ...
עריכה: התגובה הקודמת נכשלה ולא הופיעה, ואז כתבתי שוב, ופתאום 2 ההודעות כאן...
עריכה נוספת: זה בלתי אפשרי לעבוד ככה, שוב ושוב אני נזרק החוצה (החלפתי דפדפן כדי לערוך שוב את ההודעה הזאת ...)

asafk
04-02-11, 12:17
למי שכתב על הנושא של הודעות חדשות - זה קיים, רק כרגע הכתבות הישנות עדיין מתעדכנות ועולות בתור הודעות חדשות בחיפוש.
לפי הקצב הנוכחי אני מניח שנפסיק לראות אותן עוד יומיים שלושה.
אז יהיה אפשר לסמן הכל כנקרא ולהתחיל דף חדש.

לגבי דפדפנים - המערכת נתמכת בצורה הטובה ביותר בפיירפוקס.
אין הרבה סיבות לעשות שימוש באקספלורר ולא בפיירפוקס, ולפי הנתונים שלנו רבים מאוד מגולשי ג'יפולוג הקבועים כבר הבינו את זה.
לשאר - הנה עוד סיבה לעבור.
ומי שמתעקש או נאלץ להישאר עם אקספלורר - בתיבת הדוא"ל של ביל גייטס יש עוד הרבה מקום לנאצות.

אסף.

shahav
04-02-11, 14:51
גם אני סובל מבעיית רזולוציה באתר החדש, זה נורא מרגיז לגלול את המסך שמאלה ימינה כל הזמן...

ברזולוציה של נטבוק 1024X600 - אם רוצים להכיל את כל רוחב האתר, הכיתוב קטן מידי בשביל לקרוא.
גלילות ימינה/שמאלה כבר פסו מן העולם...

הנקודהלציון סטטוס שליד השם של כל משתמש לא מבדילה בבירור בין אפור לירוק. לדעתי צריך להגדיל אותה.

איל

נדב42
04-02-11, 15:37
אין הרבה סיבות לעשות שימוש באקספלורר ולא בפיירפוקס, ולפי הנתונים שלנו רבים מאוד מגולשי ג'יפולוג הקבועים כבר הבינו את זה.
ומי שמתעקש או נאלץ להישאר עם אקספלורר - בתיבת הדוא"ל של ביל גייטס יש עוד הרבה מקום לנאצות.

אסף.

אסף,
אני מקווה שהתגובה הזו היא דעתך האישית בלבד, ולא מדיניות האתר ...

אני לא בדיוק חובב גדול של מיקרוסופט (לא מאמין לי - תשאל את יניב ...), אבל בגלל מגבלות של פיירפוקס, אני לא יכול לעבוד איתו (אם אתה ממש רוצה לדעת למה, אתה מוזמן ליצור קשר בה"פ או לנייד שלי, זה קשור לתצורה ספציפית שלי וכנראה לא יהיה רלוונטי לשאר הגולשים). האם באמת זה מה שאתה מציע לי לעשות, או שמערכת האתר לוקחת אחריות קצת יותר רצינית ומקצועית לפחות לגבי הדפדפנים העיקריים ?

נדב.

Saar
04-02-11, 15:49

אסף.

אסף,

אני אוהב לעבוד עם כרום, FF ממש לא לטעמי (מצטער אם פגעתי במישהו :-) ) אבל עדיין יש דברים שאני עושה עם IE.
אתר צריך לעבוד עם כל הדפדפנים. (בכוונה כתבתי "אתר" ולא "האתר", כיוון שהדבר נכון לכל אתר שמיועד לקהל הרחב)

ואכן יש משהו בדברי הטוענים שהאתר לבן מדי, חסרה הפרדה ברורה בין הפורומים השונים.

לגבי בעיות:
נראה שחלק מהסמיילים נעלמו
איטיות... רשת ביתית של 2.5MB , ללא בעיות באתרים אחרים (ואני גולש בהרבה אתרים אחרים ;) )

סער.

נדב42
04-02-11, 19:32
עדכונים על הודעות חדשות בשרשורים רשומים לא מגיעות למייל ...

eysham
04-02-11, 19:40
+1 לכרום.
עם פיירפוקס לא התחברתי...
איל

shmil
04-02-11, 20:41
אמוטיקונים חיוורים ובהירים מדי, עד כי לא ניתן להבחין בכלל מה כוונת האמוטיקון.
אכן בהיר מדי, יותר מדי.
איטי, כב ראמרו, מניח שזו בעייה זמנית.

גם ההפרדה בין התקיות - בין תיקיה שיש בה משהו חדש ובין זו שאין בה כל חדש - אמור להיות הבדל בצבע, ולא רק בפתיחה, שגם כך חיוורת מדי.

Gilad
04-02-11, 21:31
1. אפשרות גלילה רוחבית - חסרה כשעובדים עם רזולוציה אחרת, מסך קטן או כשמפעילים זום.
2. קישורים מופיעים כמו טקסט רגיל - ללא צבע כחול וקו תחתון.
3. החלוקה לאתר ולפורום לא מאפשרת מעבר מהפורום לחלק ספציפי באתר אלא מחייבת מעבר בעמוד הראשי
4. הודעות "העברה" לאחר הכנסת פרטי משתמש ו/או שליחת תגבה מופיעים תלושים - בלי החלק העליון של האתר ולמעשה בלי שום חלק מהאתר

Jo_P
04-02-11, 21:34
הי,
בניגוד לאתר הקודם - החדש נראה לא טוב על אייפון. השוליים חתוכים
בהצלחה

Jeepolog
04-02-11, 22:48
נושא המהירות ישתפר בימים הקרובים. ההתאמה למסכים קטנים כנ״ל, יש פתרון, יסודר בתחילת השבוע.

Nirho
05-02-11, 00:41
בגלריה יש מסגרות שלא מתאימות לגודל התמונות

נדב42
05-02-11, 01:15
החיפוש לא ממש מתפקד. ז"א ממש לא מתפקד.

מעקף בינתיים למי שצריך: חיפוש ישירות בגוגל ושם להוסיף בהמשך למה שמחפשים site:jeepolog.com

עירא
05-02-11, 07:05
גם ההפרדה בין התקיות - בין תיקיה שיש בה משהו חדש ובין זו שאין בה כל חדש - אמור להיות הבדל בצבע, ולא רק בפתיחה, שגם כך חיוורת מדי.

ובנוסף, ההבדלה בתוך שרשור בין הודעות שכבר כראתי בעבר לבין הודעות חדשות שנוספו אליו היא קשה מאוד (אם הבנתי נכון שלראשונה יהיה אייקון של דף בצבע לבן ולשנייה האייקון יהיה בצבע תכלת בהיר מאוד)

עירא

הצפרדע
05-02-11, 11:22
http://www.jeepolog.com/forums/images/icons/icon1.png לא הבנתי למה אני לא רשאי לפרסם תגובות, ולמה אני מצליח רק להעלות "תגובה מהירה" בלי סמיילים וכו' :-

http://www.jeepolog.com/forums/images/BP-White/buttons/collapse_40b.png (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?27888-gt-gt-gt-דיון-מרכז-כל-מה-שקשור-לשדרוג-מערכת-הפורומים&p=367903#top) הרשאות פרסום

באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
אין באפשרותך לפרסם תגובות
באפשרותך לצרף קבצים
באפשרותך לערוך את הודעותיך

קוד BB (http://www.jeepolog.com/forums/misc.php?do=bbcode) מופעל
סמיילים (http://www.jeepolog.com/forums/misc.php?do=showsmilies) מופעל
קוד [IMG] (http://www.jeepolog.com/forums/misc.php?do=bbcode#imgcode) מופעל
קוד HTML לא מופעל

Pageup
05-02-11, 15:08
אני הייתי מאוד שמח לקבל חזרה את מתי הייתי בפעם האחרונה.
וסמון של ההודעות החדשות שפורסמו לפני הביקור האחרון.
מעבר לזה ולמה שנאמר , נראה סבבה לגמרי.
באנדרויד לא ראיתי בעיה של גודל.

מידבר
05-02-11, 15:49
בקיצור, לא סתם יש תמונה של דיפנדר בבאנר הראשי-התצורה החדשה בדיוק כמוהו:
לבן מידי, הגה שמאלי מידי (בעיות ברזולוציה גבוהה) ,מינימליסטי מידי, נוזל כבר מרגע השקתו ו...עובר הכל.

מעבר לכל מה שכבר אמרו ומתומצת למעלה, יש לי הרושם שהפונטים קטנים מידי.
ברכות ותודות לשוקדים על שיפור האתר.

מידבר
05-02-11, 16:25
שני דברים נוספים:
1.לדעתי לחצן "פורום" בעמוד השער צריך להיות "פורומים" משום לשון ריבוי שמתאימה יותר למציאות כאן.
2.סבור ששתי התבניות השמאליות בעמוד "פורום" מיותרות ותופסות מקום יקר. ניתן להסתפק בהפניה וציון כותרות הכתבות האחרונות.

בב'.

joedavni
05-02-11, 16:34
שני דברים נוספים:
1.לדעתי לחצן "פורום" בעמוד השער צריך להיות "פורומים" משום לשון ריבוי שמתאימה יותר למציאות כאן.
2.סבור ששתי התבניות השמאליות בעמוד "פורום" מיותרות ותופסות מקום יקר. ניתן להסתפק בהפניה וציון כותרות הכתבות האחרונות.

בב'.
לכתוב בעברית "פורומים" זה כנראה בסדר, למרות שצורת הרבים של המילה פורום היא fora כמו שצורת רבים של מדיום היא מדיה ולא מדיומים.

OP2000
05-02-11, 17:07
הבעייה של קצה הדף השמאלי שהופיע חתוך באייפון נפתרה , תודה :D

אביב
05-02-11, 20:17
ואני הייתי שמח אם תחזרו לפורמט הישן....:(

נדב42
05-02-11, 20:21
ואני הייתי שמח אם תחזרו לפורמט הישן....:(

גם אני ...

לגבי הקריסות באקספלורר 8: זה לא קורה כשאין עוד טאבים !!! איזה דפדפן דפוק ...
אנסה לאפיין מי הטאב הבעייתי בשכנות לג'יפולוג כשאתקל בזה שוב ...

עריכה: השמחה היתה מוקדמת מדי, אבל היו כמה דקות של חסד. מתרסק גם בלי טאבים שכנים או חלונות דפדפן נוספים...

נדב.
(ושלא תגידו שרק מקטרים ...)

נדב42
06-02-11, 23:14
טוב, נשברתי, סגרתי את התוכנות שמתנגשות לי עם פיירפוקס, התקנתי פיירפוקס, ו... אני לא יכול אפילו לעשות לוגין לאתר.
לוגין לא עובד מהכותרת, רק ממסך השגיאה של ההזדהות, וגם אז יש עוד מלא שטויות.
אקספלורר מתרסק ברמות שלא יתוארו, אי אפשר לעבוד בכלל
רק נטסקייפ הישן והטוב עוד מאפשר לי לעבוד (במגבלות התאימות) עם ג'יפולוג ...

העלאת תמונות זו זוועה שבקושי מתפקדת, כמו גם מנוע החיפוש.

נכתב עם געגועים עזים לאתר הישן, בינתיים לא מצאתי שום ייתרון באתר החדש על פני הישן (אולי כי זה בלתי אפשרי לעבוד מול האתר החדש ...)

אוווף, הייתי מצפה שכמעט שבוע אחרי השדרוג הדברים יעבדו.

נדב.

eran4x4
07-02-11, 02:33
תגובות שלי מופיעות בחיפוש חדש כתגובה חדשה בפורום....

אקספלורר מתרסק ברמות שלא יתוארו, אי אפשר לעבוד בכלל

אקספלורר 8.0.7600.16385
עובד חלק....
איטי אבל חלק....
מערכת הפעלה 7 סטרטר על נטבוק
בעיית הפרצופים החסרים קיימת (תוצר של איטיות האתר?).

הצפרדע
07-02-11, 08:34
או, איזה שיפור - ממש משמעותי!!

עכשיו הצבע חזק ויש יותר קונטרסט, והכל מסודר יותר נכון ויפה.

מחכה רק לשיפור במהירות.

בנוסף, היה נחמד אם הייתם מפרסמים רשימה של אופציות שלא היו קיימות בפורמט הקודם וכן קיימות עכשיו - זה יעשה סדר ויתן מושג על השידרוג ועל השיפור ב"איכות החיים".

אגב, מה עם הסמייליס??

ד ו ר ו ן
07-02-11, 22:17
אקספלורר עובד רגיל..

עידו לוריה
07-02-11, 23:39
למה רק תגובה מהירה , לפני זה היה בסדר ?
עדין איטי נורא .
ומה עם הצבע רקע ? נמרוד / סביון / אסף עם חסר לכם צבע יש אצלי כמה פחים של צבע שמן / אפוקסי אני מוכן לתרום ( חסר לי הסמילי ) - (:
ובכלל לא יזיק להסיף מדריך למשתמש , גם לטובת המשתמשים החדשים וגם לישנים שלא בדיוק יודעים מה השתנה ואיך זה עובד .
עידו

נדב42
08-02-11, 07:21
אקספלורר עובד רגיל..

לא אצלי. אקספלורר מתרסק רגיל ...
והורדתי את כל העדכונים ממייקרוסופט אתמול. אין שיפור.
8.0.6001.18702

ישי.פ
08-02-11, 11:22
חבל ממש אהבתי את האתר הישן למה החלפתם..?

eysham
08-02-11, 11:42
נדב, למה אתה מתעלם מכרום?
זה הדפדפן הכי מהיר שיש היום.
איל
:)

יקיר גרין
08-02-11, 12:06
אצלי עבד יפה גם באקספלורר וגם בכרום.
יש בעיה כשהופכים את שפת הממשק של הפורום לאנגלית (מה לעשות זה יותר טבעי לי), אי אפשר לקרוא שום דבר בעברית (בכרום זה מופיע מקושקש), בעית פונט כנראה.

הצפרדע
08-02-11, 23:29
מי שרוצה לראות ברשימת החברים הנמצאים און ליין מה הם רואים ובאיזה שרשור הם נמצאים(כמו שהיה אפשר קודם לכן), מקבל שכולם נמצאים ב"עמוד הבית".
כדאי לסדר את זה.

נדב42
09-02-11, 08:01
נדב, למה אתה מתעלם מכרום?

נראה לך שגוגל ייעלבו בגלל שלא הזכרתי את הדפדפן שלהם ?

eysham
09-02-11, 08:29
נראה לך שגוגל ייעלבו בגלל שלא הזכרתי את הדפדפן שלהם ?

לא ממש, אבל נראה לי שג'יפולוג נעלב כשאתה משתמש באקספלורר ובגלל זה הוא מתרסק לך... :-)
בכל מקרה, בכרום האתר עובד יפה. איטי אבל יפה...

איל

נדב42
09-02-11, 09:02
אה, ובגלל זה גם לקח לי מעל 5 (!!!) שעות להעלות אלבום עם 17 תמונות - בפיירפוקס כמובן, אחרי שהתקנתי אותו במיוחד עבור הוד מעלתו ג'יפולוג. כל פעם שטות אחרת.
האמת שמאחר ואני מכיר חלק מהאנשים הטכניים מאחורי האתר, מפליאה אותי מאוד רמת ה- QA העלובה שבוצעה לאתר החדש טרם עלייתו לאוויר (אם בכלל).
האמת - פשוט בזיון. כמות התקלות הבסיסיות (לא מדבר על פינות) היתה עצומה וגם עכשיו האתר עוד מעצבן כל יום עם שטויות חדשות...

מידבר
10-02-11, 05:55
בוקר טוב.
לת'ל המנהלים-כאשר פותח תמונה ממשיכה הפרסומת לרצד עליה ללא אפשרות סגירה.

הצפרדע
10-02-11, 11:57
מי שרוצה לראות ברשימת החברים הנמצאים און ליין מה הם רואים ובאיזה שרשור הם נמצאים(כמו שהיה אפשר קודם לכן), מקבל שכולם נמצאים ב"עמוד הבית".
כדאי לסדר את זה.

מנהלים/אחראים, אתם קוראים את ההערות שעולות בשרשור הזה?

tomer s
10-02-11, 12:13
כשמתחברים צריך למחוק את ה"שם משתמש" ואת ה"ססימא"

זה רק אני שמתגעגע לישן...

Jeepolog
10-02-11, 13:40
מנהלים/אחראים, אתם קוראים את ההערות שעולות בשרשור הזה?

קוראים כל מילה. פתחנו גם שרשור נפרד ובו הסברים ועדכונים:

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?53509-gt-gt-gt-הסברים-ועזרה-בתפעול-האתר-המשודרג-השרשור-הרשמי-lt-lt-lt

יונתןמצפה
10-02-11, 14:23
1. אם מנסים לעבור על הודעות עבר שנכתבו ע"י שם משתמש XXX דרך הסמלון שלו/עמוד הפרופיל , מקבלים מספר הודעות מצומצם מאד ללא אפשרות לדפדף לדפים נוספים.
2. כבר כתבו בכמה מקומות- פונקציית החיפוש צולעת ולרוב לא נותנת בכלל תוצאות.
3. בפורומים עצמם (סוזוקי/טכני וכד') אין סמל להודעות נעוצות מלבד המילה "נעוץ". לדעתי כדאי להוסיף.
4. עוד משהו שכבר נכתב- אין אפשרות לראות "הודעות אחרונות" באתר. הכוונה- ללא הבחנה אם כבר צפיתי בהם או לא. זה מאד מאד חסר!!

תודה ויישר כוח על העבודה!
יונתן

הצפרדע
14-02-11, 12:53
כדאי לסדר את זה.

1. הנ"ל עדיין לא תוקן. האם יסודר או שהאופציה הזאת נשללת מאיתנו?

2. האתר עדיין איטי.

Jeepolog
15-02-11, 22:19
1. אם מנסים לעבור על הודעות עבר שנכתבו ע"י שם משתמש XXX דרך הסמלון שלו/עמוד הפרופיל , מקבלים מספר הודעות מצומצם מאד ללא אפשרות לדפדף לדפים נוספים. נראה שבסדר עכשיו.
2. כבר כתבו בכמה מקומות- פונקציית החיפוש צולעת ולרוב לא נותנת בכלל תוצאות. אמור להיות בסדר - נסו ודווחו אם השתפר.
3. בפורומים עצמם (סוזוקי/טכני וכד') אין סמל להודעות נעוצות מלבד המילה "נעוץ". לדעתי כדאי להוסיף.
4. עוד משהו שכבר נכתב- אין אפשרות לראות "הודעות אחרונות" באתר. הכוונה- ללא הבחנה אם כבר צפיתי בהם או לא. זה מאד מאד חסר!! תוקן. הקישור "הודעות היום" בשורת הניווט השחורה העליונה, כאשר אתם בפורום, מראה את ההודעות מ24 השעות האחרונות, ללא סינון, כמו באתר הישן. "מה חדש?" בשורה האפורה לא השתנה.

יונתןמצפה
15-02-11, 22:32
4. עוד משהו שכבר נכתב- אין אפשרות לראות "הודעות אחרונות" באתר. הכוונה- ללא הבחנה אם כבר צפיתי בהם או לא. זה מאד מאד חסר!! תוקן. הקישור "הודעות היום" בשורת הניווט השחורה העליונה, כאשר אתם בפורום, מראה את ההודעות מ24 השעות האחרונות, ללא סינון, כמו באתר הישן. "מה חדש?" בשורה האפורה לא השתנה.
נראה כי זה אכן עובד. לדעתי עדיין דרוש מעט שיפור: אם נמצאים בדף הפורומים הכללי או בהודעה ספציפית אז קיים כפתור "הודעות היום". אם אני לוחץ על "מה חדש" (ואולי בעוד מצבים שטרם בדקתי) אז מקבלים אכן את ההודעות האחרונות שטרם נקראו אבל אז את מקומה של משבצת "הודעות היום" תופס הכפתור "הודעות חדשות".
לטעמי אם זה אפשרי, כדאי לשמור על אחידות במבנה: כרי- כפתור קבוע ל"הודעות אחרונות" וכפתור קבוע ל"הודעות חדשות" (שטרם נקראו), אחרת זה מבלבל..
האם קיימת אפשרות לראות הודעות אחרונות שהם לא רק מ- 24 השעות האחרונות?

הצפרדע
16-02-11, 21:28
1. הנ"ל עדיין לא תוקן. האם יסודר או שהאופציה הזאת נשללת מאיתנו?

2. האתר עדיין איטי.

למה אין התיחסות לנ"ל?

והאתר עדיין איטי, מאד איטי, עד כדי תסכול ומעבר לאתרים אחרים.

חבל.

shmil
18-02-11, 18:32
אני נכנס תמיד ישירות דרך "הודעות חדשות".
לפני יומייםשלושה פתאום המכאניזם השתנה, וחבל.
עד שלשום, הודעות שקראתי לא היו מופיעות שוב כשעשיתי "הודעות חדשות".
החל משלשום, גם הודעות שכבר קראתי, מופיעות שוב כשאני עושה "הודעות חדשות", והסממן היחיד שכבר קראתי הוא איזה הבדל מינורי בבולדיות של נושא השרשור שנקרא.
חבל, והרבה פחות ברור.
אנא חזרו לנוהל הישן. הרבה יותר טוב, הרבה יותר נוח.

ד ו ר ו ן
18-02-11, 18:41
החל משלשום, גם הודעות שכבר קראתי, מופיעות שוב כשאני עושה "הודעות חדשות", והסממן היחיד שכבר קראתי הוא איזה הבדל מינורי בבולדיות של נושא השרשור שנקרא.
חבל, והרבה פחות ברור.
+1 .

סופת המדבר
18-02-11, 20:16
למה כשאני נכנס לפורום מסויים אני לא יכול לעבור לפורום אחר ע''י בחירה בתחתית העמוד בצד שמאל כמו שהיה
כרגע אין לי את האפשרות הזאת בתחתית העמוד (לבחור פורום) אז כל פעם שאני רוצה לעבור לפורום אחר
אני נכנס ל'פורום' שיש בעמוד למעלה ומשם אני בוחר לאיזה פורום להיכנס

וגם אני לא רואה אם יש לי הודעות פרטיות עד שאני מתקרב עם העכבר למשולש הקטן הזה למעלה בצד שמאל?

Jeepolog
19-02-11, 21:11
חבל, והרבה פחות ברור.

המכאניזם השתנה - חזר לתצורתו הישנה - בעקבות פנייה גולשים ובהם יונתן כמה תגובות מעליך. מכיוון ששתי הצורות נדרשות, נמצא את הדרך לאפשר את שתיהן.

Jeepolog
19-02-11, 21:12
למה כשאני נכנס לפורום מסויים אני לא יכול לעבור לפורום אחר ע''י בחירה בתחתית העמוד בצד שמאל כמו שהיה
כרגע אין לי את האפשרות הזאת בתחתית העמוד (לבחור פורום) אז כל פעם שאני רוצה לעבור לפורום אחר
אני נכנס ל'פורום' שיש בעמוד למעלה ומשם אני בוחר לאיזה פורום להיכנס

וגם אני לא רואה אם יש לי הודעות פרטיות עד שאני מתקרב עם העכבר למשולש הקטן הזה למעלה בצד שמאל?

תפריט הפורומים הוסר זמנית, על מנת לבדוק את השפעתו על ביצועי האתר.

סופת המדבר
19-02-11, 22:24
תפריט הפורומים הוסר זמנית, על מנת לבדוק את השפעתו על ביצועי האתר.

או קיי תודה
ומה עם ההודעות הפרטיות למה כל הסרגל העליון מתחבא איפה שהוא?

shmil
19-02-11, 22:44
המכאניזם השתנה - חזר לתצורתו הישנה - בעקבות פנייה גולשים ובהם יונתן כמה תגובות מעליך. מכיוון ששתי הצורות נדרשות, נמצא את הדרך לאפשר את שתיהן.
נמרוד - נכון לעכשיו, אני עדיין רואה גם את השרשורים שקראתי כבר, כלומר לא השתנה חזרה.

אה, וגם מאד מאד איטי. ברמה בלתי נסבלת.

dannyh
26-02-11, 20:43
איך אני יכול לעדכן או למחוק תמונות או לתקן הודעות? אני לא מצליח למצוא שום אופציה...בבקשה עזרה..

Jeepolog
26-02-11, 22:13
אנשים שסובלים מאטיות מוגזמת - נשמח אם תשלחו, בהודעה פרטית למערכת ג'יפולוג, מידע על המחשב שלכם, מערכת הפעלה, ספק /תשתית אינטרנט ומהירות גלישה, וכמובן, נתון של כמה זמן עובר בשניות עד שנטען דף ממוצע בפורום. לא צריך מדויק, תספרו אחת-שתים-שלוש-ארבע מהרגע שלחצתם על קישור ועד שאתם יכולים לקרוא את השרשור או הכתבה.

נראה שיש הבדלים גדולים במהירות בין גולשים שונים - החל ב3 שניות סבירות ביותר לטעינת דף, ועד גולשים שהתלוננו על איטיות חריגה של עשרות שניות.

asafk
26-02-11, 22:16
איך אני יכול לעדכן או למחוק תמונות או לתקן הודעות? אני לא מצליח למצוא שום אופציה...בבקשה עזרה..
אתה לא יכול לערוך הודעות. האופציה אכן לא קיימת, פרט לתת-פורום Readers Rides

אסף.

יונתןמצפה
26-02-11, 22:57

הי
רק עכשיו ראיתי את זה אחרי שלא הייתי איזה שבוע באתר.
אני מסכים עם אלו שחסר להם הנוהל הישן. מה שאני ביקשתי התייחס לכך שיהיה את שתי האופציות (כפי שהיה לפני השדרוג)
נכון לכרגע יש מעין מיש-מש כאשר אף אחת מהשיטות היא לא ממש זה. ההודעות האחרונות הן רק מ- 24 השעות האחרונות וב-"מה חדש" בכלל יש בעיות כאשר לא ברור לפי מה הוא בוחר מה להראות לי.
בנוהל הישן, יכולתי להיכנס אחרי שבוע לאתר ללחוץ על הודעות חדשות ולקבל את כל מה שלא ראיתי מאז הכניסה האחרונה שלי. נכון לעכשיו לא הצלחתי למצוא כזו אופציה ואילו הודעות שכבר קראתי עדיין מופיעות לעיתים תחת הודעות חדשות. נראה כי העדכון של הודעות חדשות/מה חדש נעשה לפי זמנים כלשהם ולא לפי מה שאני ראיתי/לא ראיתי.
בנוסף, אני חוזר שוב שהתפריט מוצג שונה בכול אחת מהתצוגות (מה חדש או הודעות היום). זה מבלבל ולדעתי כדאי שיהיה אחיד.

באג נוסף: ברשימת ההודעות (האחרונות/הודעות היום) בחלק מהמחשבים, השעה של ההודעה האחרונה חתוכה מצידה השמאלי ולא ניתן לקרוא את הספרה הראשונה.
מה שכן, העיצוב השתפר משמעותית והוא נעים לעין וברור. יפה!
(אני מניח שאתם יודעים שתפריט המשנה של הגלריה עדיין נעלם מאחורי הבאנר של הפרסום נכון?)

יישר כוח על העבודה!!!

בוטן
28-02-11, 23:20
אנשים שסובלים מאטיות מוגזמת - נשמח אם תשלחו, בהודעה פרטית למערכת ג'יפולוג, מידע על המחשב שלכם, מערכת הפעלה, ספק /תשתית אינטרנט ומהירות גלישה, וכמובן, נתון של כמה זמן עובר בשניות עד שנטען דף ממוצע בפורום. לא צריך מדויק, תספרו אחת-שתים-שלוש-ארבע מהרגע שלחצתם על קישור ועד שאתם יכולים לקרוא את השרשור או הכתבה.

נראה שיש הבדלים גדולים במהירות בין גולשים שונים - החל ב3 שניות סבירות ביותר לטעינת דף, ועד גולשים שהתלוננו על איטיות חריגה של עשרות שניות.
אהלן,
באופן כללי האתר איטי מאוד במשך כל הערב (השעות שלי).
אתמול בלילה, בערך 01:00, השרשור הזה, לא עלה לי בכלל (עשרות שניות ודקות). נשברתי ועברתי לצהוב... (גם שם נשברתי אחרי מאתיים סימני קריאה ו חחחח).
נתונים:
XP Professional SP3
פיירפוקס 3.6.13
ניסיתי גם בכרום - אותם ביצועים.
חיבור 5 מ"ב

היום המהירות כמעט סבירה (כמה שניות לעמוד).

בהצלחה ותודה על המאמצים.

הצפרדע
01-03-11, 16:01
הנה הרשימה האחרונה והלא ממצה שלי - בטח שכחתי כמה ענינים מעצבנים נוספים. מכיוון שאני רואה שהדברים לא מטופלים, מסיבה כזאת או אחרת, חשבתי שאתן כמה הערות ואח"כ אניח לזה, ומה שיהיה יהיה:-

1. בפורום, כשלוחצים על הודעה אחרונה שמופיעה במסך הכניסה, לא מגיעים להודעה האחרונה(כמו שצריך וכמו שהיה קודם) אלא לעמוד האחרון.

2. אין סמיילים - אפשר היה לצפות שאחרי חודש כבר יהיו סמיילים, וכמה נורמלים, לא כמו השניים החיוורים והאומללים שתקועים שם.

3. העלאת תמונות מסובכת, רעה ומכבידה. מוציא את החשק לגעת בזה.

4. ברשימת המשתמשים במסך הכניסה, לא ניתן לראות במה צופה כל משתמש מחובר. במקום זה כתוב - צופה בדף הבית. אפשר היה לסדר את זה בקלות ומזמן, לא?

5. הצבע באתר עדיין חיוור, ובעיקר בפורום - האותות חלשות ולא ברורות(ולא, לא בגלל שאני זקן..), ואני לא מבין מה הבעיה לסדר את זה. סתם מכביד על העיניים, מפריע ומדרבן לצאת מהאתר.מה ההגיון לבחור אות בצבע אפור בהיר על רקע לבן?? ואם כבר רקע לבן, למה אות לא יותר כהה?

6. העמוד הראשי נותן תחושה של ערימת כתבות/הודעות. לא מסודר ומאורגן, ובהחלט מעייף את העין. זאת אולי הגירסה האחרונה של הכי הכי, אבל היא עדיין רחוקה מלהיות בסדר.

7. בעמוד ראשי, בעמודה השמאלית יש הודעות אחרונות - הכותרת באה משום מה אחרי ההודעה, וכשלוחצים על ההודעה מגיעים לעמוד הראשון של השרשור במקום להודעה.

8. האתר איטי מאד, בטח יחסית לגירסה הקודמת. זה מעצבן, מעייף וגורם לעבור הלאה לאתר יותר מהיר, יותר מגיב ופחות כבד. אני לא יודע לתת נתונים על המחשב שלי, ואני חושב שמרבית המשתמשים לא יודעים וגם לא איכפת להם. אנחנו לא אנשי מחשב ולא צריכים להעסיק את המוח גם בענינים הללו. מספיק שרואים שהקצב איטי מאד יחסית למה שהיה ולבטח יחסית לאתרים אחרים ברשת.

9. בסה"כ, אכזבה. אולי רמת האבטחה ושאר בבל"ת יותר טובה, אבל את הגולש הג'יפאי הממוצע, זה מענין כשלג דאשתקד. אני לא יודע מה עם שאר החברים, אבל אני יודע שאני הרבה פחות באתר עכשיו והחשק שלי להיכנס הולך ופוחת. אולי יש כמה אנשים שדוקא מוצא בעיניהם שאני לא כאן:rolleyes:, אבל יש דרכים יותר קלות להשיג את המטרה הזאת, מאשר ליבא גירסה "מעודכנת" אבל מחורבנת.

אם אני בעל האתר, אני מתחיל לדאוג.

חנן גולומבק
01-03-11, 17:15
אני הרבה פחות באתר עכשיו והחשק שלי להיכנס הולך ופוחת. .

גם אני מרגיש כך וזה ממש ממש חבל.

asafk
01-03-11, 21:15
ברוך, הכל נרשם, והבעיות מטופלות.
נכון, חלקן לא היה צריך להיות מהתחלה.

אני לא מבין מה שכתבת לגבי הצבע - אצלי זה פונט שחור על רקע אפור בהיר - ממש כמו בפורום הישן. מוזר שאתה רואה משהו אחר. תוכל לעלות תמונת מסך?

גם כשאני לוחץ על העברה להודעה האחרונה (שני חיצים לכיוון מטה בתוך עיגול ליד כותרת הנושא של השרשור), אני מגיע להודעה האחרונה, לא לדף האחרון. אולי בגלל שאני משתמש בפיירפוקס ואתה בדפדפן אחר?

אסף.

eran4x4
03-03-11, 15:42
פונקצית מה חדש - מציגה רק את ההודעות מאז הביקור האחרון שלי בפורום, בעבר כל ההודעות שלא קראתי הופיעו תחת מה חדש.

כיום מספיק שהפעיל את הדפדפן מחדש כאשר אחד הטאבים מצביע על שרשור של ג'יפולוג בכדי שהאתר יזהה שביקרתי ובחיפוש הבא יוצגו לי רק ההודעות מאז "הביקור האחרון" או במילים אחרות - חיפוש מה חדש הפך ללא רלוונטי...

zagi
03-03-11, 19:24
פונקצית מה חדש - מציגה רק את ההודעות מאז הביקור האחרון שלי בפורום, בעבר כל ההודעות שלא קראתי הופיעו תחת מה חדש.

כיום מספיק שהפעיל את הדפדפן מחדש כאשר אחד הטאבים מצביע על שרשור של ג'יפולוג בכדי שהאתר יזהה שביקרתי ובחיפוש הבא יוצגו לי רק ההודעות מאז "הביקור האחרון" או במילים אחרות - חיפוש מה חדש הפך ללא רלוונטי...

+1 , מבעס לאללה ...

danob
05-03-11, 21:48
הכתבות הישנות חתוכות בסוף השורה. ניסיתי גם בפיירפוקס וגם באקספלורר, וניסיתי גם לשנות רזולוציה. לא עזר.
מצרף צילום מסך.

asafk
06-03-11, 22:08
הבעיה ידועה, תודה בכל מקרה.

אסף.

raanan
07-03-11, 19:17
הללויה ! סוף סוף ירד התקציר בצד שמאל.
האתר טס ועובד חלק.

תודה
רענן

eran4x4
14-03-11, 17:03

אשמח להתיחסות וסליחה אם היתה ופיפסתי. מספיק לבקר בדף הבית בכדי שהחיפוש יתן לי רק את השרשורים שעודכנו מאז הביקור.... מעצבן, לא נוח וגורם ליי לבקר הרבה פחות באתר ולקרוא הרבה פחות שרשורים.....

נמרוד
14-03-11, 22:10
ערן, תקן אותי אם אני טועה, אבל נדמה לי ש"הודעות חדשות" (בשורת הניווט השנייה מתחת לכותרת האתר, בפורומים בלבד) מציג את מה שאתה רוצה - כל השרשורים מ24 שעות אחרונות, בעוד ש"מה חדש" מציג את השרשורים מאז הביקור האחרון בלבד.

zagi
15-03-11, 23:32
נמרוד , לפעמים ( או כמעט תמיד )נכנסים לאתר ואז הילד צריך להתקלח או כל עיסוק כזה או אחר , יצא שחזרת לקרוא רק למחרת ואז כל מה שלא קראת מסומן כנקרא .

הסטאפ הקודם היה מוצלח יותר , לא קראתי = הודעה מסומנת ... קראתי = הודעה רגילה , פשוט , לא ?!

ד ו ר ו ן
15-03-11, 23:57
כשנכנסים לאתר דרך קישור לשרשור שנשלח למייל, מגיעים לדף הראשון של השרשור ולא למיקום של התגובה עצמה, כמו שהיה בעבר.

GodsFather
16-03-11, 04:20
דורון, זה קרה לפעמים גם באתר הישן. אבל (!) יש פונקציה בראש השרשור שאומרת "גש להודעה החדשה ביותר" ואז אתה מועבר להודעה האחרונה של השרשור.

ד ו ר ו ן
16-03-11, 22:22
לא רוצה לגשת לכל מיני תפריטים- לא תמיד התגובה שאחריך היא האחרונה, ויש משמעות לסדר של התגובות, אם תקפוץ לאחרונה אתה או קורה ברוורס או שמתחיל לדפדף ולחפש הין ההודעה שלך וממנה להמשיך (במיוחד אם לא היית יום-יומיים באתר)

הייתי שמח אם הקישור שנשלח למייל יביא אותי לעמוד הנכון, כמו שהיה פעם ועבד מצויין.

הצפרדע
20-03-11, 13:24
מה קרה, חביירים?

בגלל שלא הסתדרתם עם האפשרות לעיין ברשימת המשתמשים ולדעת היכן נמצא כל אחד, חסמתם את הגישה וניטרלתם את האופציה הזאת? :confused: :confused: :confused: ?

הודעת מערכת

הצפרדע, אין לך הרשאות לדף זה. זה יכול להיגרם ממספר סיבות:

לחשבון המשתמש שלך אין מספיק הרשאות כדי להיכנס לדף זה. האם את/ה מנסה לערוך הודעה של מישהו אחר, להשתמש באפשרויות ניהול או פריבילגיות אחרות?
אם את/ה מנסה לפרסם הודעה, יתכן שחשבונך הוגבל, או שעדיין מחכה לאישור.

התנתקות (http://www.jeepolog.com/forums/login.php?do=logout&logouthash=1300620003-06dc31ca6deac9ad8292d4c4a06a77d82c7d3903 ) לדף הבית (http://www.jeepolog.com/forums/forum.php.php?)

ובגלל שלא הסתדרתם עם הצגת התמונות והאופציה לעבור מתמונה לתמונה בתוך הסריה על אותו מסך, ביטלתם את האפשרות ונסוגתם להצגת תמונות מיושנת ופרימיטיבית יותר מאשר באתר הקודם?

לא חוכמה.

YoavR
20-03-11, 15:57
מה עם האופציה לדלג לפורום שהייתה בסוף השרשור משמאל?
העדר הפונקציה הזאת הופכת את השיטוט באתר למסורבל ביותר.

אני מפספס משהו?

יואב

הצפרדע
20-03-11, 16:05
אני מפספס משהו?
יואב

אתה מפספס?!?!?

ממש לא.

מי שמפספס, ובגדול, הוא מישהו אחר לגמרי.

itayhi
09-04-11, 02:15
ראשית, לי לפחות הפורמט החדש (האדום, כן?) מאוד נוח וקריא.
אמנם קצת "מיושן" אבל נוח.

שנית כשמופיעות תוצאות מחיפוש "הודעות חדשות/היום" שעת ההודעה חצי מחוקה.
רואים את הדקות אבל ספרת השעות לא תמיד קריאה.
google chrom. גם במחשב שולחני עם מסך 20" וגם ב"נטבוק" עם מסך 10,1".

לטיפולכם המסור אודה :)

שבת שלום

איתי

Gilad
11-04-11, 23:36
רק אני עדיין לא רואה סמיילים ותמונות מצורפות?

עידו לוריה
12-04-11, 09:25
כאשר אני פותח תמונה הפלייר נפתח בצד ימין של המסך לפעמים ממש ראוים רק חצי תמונה ופחות.
39788

עידו

shmil
08-05-11, 18:51
ביומיים האחרונים הכניסה דרך what's new איטית בטירוף.
מהתבוננות בשורת המצב נראה שהוא מנסה לשאוב מידע מ-hiperactivy.co.il ומאתר נוסף ששכחתי את כתובתו.

מידבר
25-05-11, 06:36
הטעות בדף שליחת הודעות פרטיות טרם תוקנה.
בחלק התחתון של הדף, בסעיף אפשרויות השליחה.
במקום "הנעמן" צריך להיות "הנמען".

יום טוב.

נדב42
25-05-11, 13:13
קבלו במחיאות כפיים סוערות את הסמיילים החדשים :cool:

:confused::p:D:rolleyes::eek::(:mad:;):) :cool:

GodsFather
25-05-11, 13:37
העיקר שאתה מבסוט :)

zivo
26-05-11, 00:42
9. ...... אולי יש כמה אנשים שדוקא מוצא בעיניהם שאני לא כאן:rolleyes:, אבל יש דרכים יותר קלות להשיג את המטרה הזאת, מאשר ליבא גירסה "מעודכנת" אבל מחורבנת. ....
.

ברוך,
שים לב שבניגוד לשאר התלונות, את התזה הזו אף אחד לא הכחיש :)

להערכתי, המנוע שעליו רץ האתר לא מיועד לעבודה עם עברית ולכן חלק מהבעיות כנראה עוד ילוו אותנו עוד הרבה זמן (כמו התלונה של דורון על קישורים ישירים להודעות, אותיות עבריות ב URL זה מתכון לצרות).
זה נכון גם לגבי התלונות על ישור ימין-שמאל וקטיעות של טקסטים.

shmil
24-06-11, 00:21
חברים - נכון להיום:
פיירפוקס 4 מציג ג'יבריש, וצריך לעשות אנקודינג בכל דף מחדש, לhebrew windows. צילום מסך מצורף.
גוגל כרום - תקין, למעט העובדה שהוא טוען שזה דף באנגלית ומציע לתרגם אותו.

נמרוד
24-06-11, 06:58
שמיל - תסתכל על השורה השחורה בתחתית האתר, יש שם אפשרות לבחור שפה - עברית זה ברירת המחדל, אבל יכול להיות שמאיזושהי סיבה אצלך נבחר אנגלית, ואז באמת מקבלים תמונה כמו שאתה מציג.

-->