PDA

צפייה בגרסה מלאה : סרטוט ואקום סמוראי

itziksamurai1
06-02-11, 19:11
מאיפה אני משיג סרטוט של הצינורות ואקום בסמוראי מוזרק ?

לפני שבוע פירקתי את כל הצינורות ועכשיו אני לא זוכר לאיפה כל אחד הולך.. אידיוט

יונתןמצפה
06-02-11, 20:27
עד כמה שאני מכיר את הספר (וגם בדקתי עכשיו) אין סרטוט אחד. זה גם הגיוני שכן יש מספר מערכות שמחוברים אליהם צינורות ווקום (מערכת הדלק/אוויר- כרי בית מצערת ושסתומים מופעלי מחשב, מגבר טורים של המזגן, מגבר בלם, בקרת פליטה- EMISSION CONTROL, ובטח עוד כמה שאני לא זוכר). לכל מערכת סרטוטים משלה..
נסה לעלות תמונות ספיצפיות של הצינורות והמחברים וננסה לעזור לך נקודתית.

itziksamurai1
07-02-11, 14:42
אני צריך הכל.. כל מה שמחובר לסעפת יניקה

יונתןמצפה
07-02-11, 15:31
עשיתי בשבילך בדיקה נוספת בספר. יש עשרות תמונות וסרטוטים שונים.. אי אפשר להעלות את כולם.
בגדול, מהפילטר אוויר יוצא צינור אחד שהולך לכיוון שסתומים (אלו עם הסמל של מיצובישי) ומשם להרבה מקומות בבית המצערת וסביבו. בנוסף, יש צינור עבה יותר שיוצא מהכונס אוויר שמעל לבית המצערת שהולך למגבר הטורים של המזגן עם מפצל T לבית מצערת..
יש גם צינורות למערכת בקרת הפליטה..
בקיצור, עשית טעות שלא סימנת את הצינורות, אבל בכל זאת ננסה לעזור:
אני רואה שתי אפשרויות:
1. מצא לך מישהו עם סמוראי מוזרק מקורי וללא אלתורים בסביבתך והעתק אחד לאחד את מה שמורכב אצלו.
2. גש לרכב, צלם מספר תמונות ברורות של המחברים. העלה את התמונה ב"צייר" ותן להכל שפה משותפת. אני מוכן אחרי שתעשה את זה לרדת לרכב ולבדוק מה מתחבר לאן. (לצערי אין לי יותר זמן מזה כרגע- תקופת מבחנים...).
האופציה הזו יכולה לבסוף להפוך למקור מידע מעולה לכאלו שירצו לדעת דברים דומים בעתיד!!

כמובן שיש לך גם את האופציה של להוריד את ספר הרכב ולאט לאט לחבר את כל המערכות לפי ההסברים (שזה לבד לא כזה פשוט...)

בהצלחה ותעדכן אחר ההתפתחויות...
יונתן

נדב42
07-02-11, 23:35
מאיפה אני משיג סרטוט של הצינורות ואקום בסמוראי מוזרק ?

לפני שבוע פירקתי את כל הצינורות ועכשיו אני לא זוכר לאיפה כל אחד הולך.. אידיוט

שלח לי מספר שלדה מלא ואנסה למצוא את השרטוט המתאים ...

איש
08-02-11, 00:19
בבקשה :http://suzukiinfo.com/
בלינק הבא יש ספרי רכב , תוריד את הדיאגרמה של tbi לסוזוקי .
זה ספר שמכיל בתוכו מידע על סמוראי שנת 90-94 .
אגב הוא גם מכיל מידע נוסף שימושי ביותר לכל בעל סמוראי , כמו למשל פיצוץ איכותי יותר של הטרנספר עם פירוט הברגים ומיקומם לפי אורכים דבר שלא היה בספר הקודם .
וכמובן של מה שאתה צריך גם שם .
בהצלחה

itziksamurai1
08-02-11, 01:23
תודה רבה.. הסתדרתי מסרטוט שיש במכשירי תנועה.. יש לי את זה על דף

יונתןמצפה
08-02-11, 10:47
תודה רבה.. הסתדרתי מסרטוט שיש במכשירי תנועה.. יש לי את זה על דף

מעולה! אז לא אכפת לך לסרוק והעלות לכאן כדי שיהיה לדורות הבאים נכון?

[גלעד/איציק/נדב- האם אכן מצאתם סרטוט אחד שכולל את כל מה שצריך? אם כן אז סחתיין...]

נדב42
08-02-11, 12:54
[גלעד/איציק/נדב- האם אכן מצאתם סרטוט אחד שכולל את כל מה שצריך? אם כן אז סחתיין...]

לא חיפשתי מאחר והוא הסתדר... בכל מקרה, יש איזה מאה דגמים לסמוראי, אז אני צריך מספר שלדה כדי למצוא את השרטוט הנכון ...

יונתןמצפה
08-02-11, 13:43
נדב, אני שולח לך בהודעה פרטית בשביל הספורט. חפש רק אם יש לך חשק.. אני אשמח לגלות שיש סרטוט אחד שכזה לכל הוואקומים ברכב.
אם אתה מוצא אתה מוזמן לעלות את זה לכאן.

איש
08-02-11, 15:31
את האמת שאני ממש לא מצליח להעלות תמונות כאן
אבל הכל יש בספר רכב שנמצא בקישור ...

נדב42
08-02-11, 21:36
נדב, אני שולח לך בהודעה פרטית בשביל הספורט. חפש רק אם יש לך חשק.. אני אשמח לגלות שיש סרטוט אחד שכזה לכל הוואקומים ברכב.
אם אתה מוצא אתה מוזמן לעלות את זה לכאן.

יש הרבה שרטוטים עם צינורות, חלקם דלק וחלקם וואקום... זה לא מרוכז במקום אחד ... אם מישהו צריך שרטוט ספציפי, רק תבקשו.
(מתעצל להעלות ככה סתם הרבה שרטוטים, זה הרבה עבודה והאתר החדש מעצבן אותי במיוחד בהעלאת קבצים...)

יונתןמצפה
08-02-11, 21:47
יש הרבה שרטוטים עם צינורות, חלקם דלק וחלקם וואקום... זה לא מרוכז במקום אחד ... אם מישהו צריך שרטוט ספציפי, רק תבקשו.
(מתעצל להעלות ככה סתם הרבה שרטוטים, זה הרבה עבודה והאתר החדש מעצבן אותי במיוחד בהעלאת קבצים...)

זה בדיוק מה שטענתי.. אני לא הצלחתי למצוא שרטוט אחד שבו מרוכזים כל צינורות הווקום ברכב (כמו שהבחור ביקש) וגם הסברתי למה זה. לכן התפלאתי שהוא מצא את זה בחברה.
בכל מקרה אל תטרח, אין טעם להעלות שרטוטים רבים. אם היה אחד אז כן אבל לא כשיש הרבה..

-->