PDA

צפייה בגרסה מלאה : זהו החלטתי עובר לגז. יש מצטרפים להשיג מחיר טוב?

boaz1969
06-02-11, 20:53
אז כן נמאס זהו ! לשלם על הדלק כזה יקר..
מי מצטרף?
אני מאמין שנוכל לקבל מחיר טוב יותר אם נגיע יותר מגיפ אחד....
בועז

alal
07-02-11, 05:03
בועז

נסעתי על מעכת גז במשך 3 שנים , מערכת שנחשבת לאחת הטובות בעולם בעלות של כ 10K שח.
החווייה היתה מפוקפקת , החיסכון היה יותר פסיכולוגי מאשר בפועל אם כי היה חיסכון .

לפני ההחלטה עליך לדעת מספר פרטים .כמה אתה נוסע עם האוטו בשנה?
זה פקטור חשוב , עליך לדעת שהחיסכון הוא כ 35% עד 40% , אז תחשב כמה חודשים או שנים יקח לך לכסות את המערכת בתלות ב (חשב הכל כדי לקבל את התמונה הלאה):
1.כמות הנסיעות
2. הפסד ימי עבודה במוסך על ההתקנה , כיולים עד לייצוב המערכת
3. טיפולים קבועים למערכת כל 10K פילטר קטן + כל 15K פילטר גדול . = סך של כ 500שח לא כולל עבודה.
4. אתה מניע על בנזין ובנסיעות ארוכות חובה לעבור בנזין אחת לשעה לכמה דקות , כדי לשמור על מערכת ההזרקה =בערך חצי מיכל לחודש לפי 20K ק"מ בשנה.
5. בשטח בדרך כלל כשצריך כח אז עוברים חזרה לבנזין , (מנסיוני ביום טיול שלם הצריכה היא בערך 0.25~0.5 מיכל דלק.
6. בלאי מואץ עקב החום הרב שנוצר - לא יודע לחשב זאת אבל זה שם ומחכה .

מקווה ששפכתי אור נוסף על העניין .

בהצלחה

אבנר

sos4u
07-02-11, 09:52
אז כן נמאס זהו ! לשלם על הדלק כזה יקר..
מי מצטרף?
אני מאמין שנוכל לקבל מחיר טוב יותר אם נגיע יותר מגיפ אחד....
בועז
אני חושב קצת אחרת.
אני מציע לך לפנות לדודי מעידן הגז בחולון ולגלות איכות אחרת של התקנת מע' גז.
מנסיון ב יותר מהתקנה אחת, אני יכול רק לתת לו מחמאות.
איתור תקלות [ שנבעו מהתקנה אחרת, שרות, זמינות, ומחיר ] פשוט ללא תחרות.
גם בדעתי עלה הרעיון להסב לגז, והסיבה שהחלטתי לרדת מזה, הייתה עקב שיקולי מקום בלבד. המיכל בנפח 100 ל' תו

עכשו לההערות של אבנר:
1. נכון- כמות הנסיעה, והק"מ לשנה - הם הקובע אם שווה לך או לא.
2. בטל ב 60. במקום מוכר, מסודר ואיכותי, ייקח לך יום התקנה וטיפולים כמו בנזין.
3. 2 הפילטרים עולים כ 250-280 ש"ח. ההתקנה פשוטה יותר מלהחליף בבנזין- אפשר לבצע לבד.
4. אתה מניע על בנזין, זהו. אחרי 20 שנ' עובר אוטומטי לגז. לא מכיר את הפטנט שכדי לשמור על משהו צריך לעבור לבנזין כל שעה ... אולי זה מה שמייצר תקלות ...
5. בחייאת , גם מנוע 4 ליטר מייצר כ"כ הרבה כוח , מעל מה שצריך בכל טיול. מנסיון עם גרנד 5200 ופגרו , שניהם על גז, לא צרכתי יותר מ 10-20 ליטר בנזין ל ש נ ה !!
6. כל מנוע, לא תקין יסבול. המנוע [ בנזין ] חייב להגיע להתקנת הגז כשהוא במצב מעולה !!

בהצלחה !

alal
07-02-11, 10:21
אני חושב קצת אחרת.
אני מציע לך לפנות לדודי מעידן הגז בחולון ולגלות איכות אחרת של התקנת מע' גז.
מנסיון ב יותר מהתקנה אחת, אני יכול רק לתת לו מחמאות.
איתור תקלות [ שנבעו מהתקנה אחרת, שרות, זמינות, ומחיר ] פשוט ללא תחרות.
גם בדעתי עלה הרעיון להסב לגז, והסיבה שהחלטתי לרדת מזה, הייתה עקב שיקולי מקום בלבד. המיכל בנפח 100 ל' תו

עכשו לההערות של אבנר:
1. נכון- כמות הנסיעה, והק"מ לשנה - הם הקובע אם שווה לך או לא.
2. בטל ב 60. במקום מוכר, מסודר ואיכותי, ייקח לך יום התקנה וטיפולים כמו בנזין.
3. 2 הפילטרים עולים כ 250-280 ש"ח. ההתקנה פשוטה יותר מלהחליף בבנזין- אפשר לבצע לבד.
4. אתה מניע על בנזין, זהו. אחרי 20 שנ' עובר אוטומטי לגז. לא מכיר את הפטנט שכדי לשמור על משהו צריך לעבור לבנזין כל שעה ... אולי זה מה שמייצר תקלות ...
5. בחייאת , גם מנוע 4 ליטר מייצר כ"כ הרבה כוח , מעל מה שצריך בכל טיול. מנסיון עם גרנד 5200 ופגרו , שניהם על גז, לא צרכתי יותר מ 10-20 ליטר בנזין ל ש נ ה !!
6. כל מנוע, לא תקין יסבול. המנוע [ בנזין ] חייב להגיע להתקנת הגז כשהוא במצב מעולה !!

בהצלחה !

קודם כל אם השתמע שאני מנסה לרפות את ידיך , אז לא , לאחר שתקח את כל השיקולים ותחליט שכן מתאים אז מצויין !

לגבי סעיף 2 - לא מכיר אפילו התקנה אחת , ואני מכיר הרבה , שלא היו התרוצצויות סביב המערכת כמה פעמים עד לייצובה .
לגבי סעיף 3 - כל פילטר עולה כמו שכתבת , בתקופת האחריות אסור לך להחליף לבד אחרת מתבטלת האחריות .
לגבי סעיף 4 - אלו ההנחיות שקיבלתי מאחר ומערכת ההזרקה הישנה ממשיכה לעבוד על ריק בזמן שאתה על גז, כלומר שתי מערכות עובדות בו זמנית .
כדי לשמור על מזרקי הרכב יש להעביר דרכם דלק מידי פעם , לרא בריא להם לעבוד כל הזמן על ריק .
לא יודע למה כשעוברים לגז אין כיבוי של מזרקי הרכב .
לגבי סעיף 6 - מדובר באוטו שנת 95 שעשה מן הסתם הרבה , גם אם הוא במצב טוב ונראה שהכל תקין האוטו נמצא בשיווי משקל כלשהו , קיים סיכון שהמערכת תוציא אותו משיווי המשקל וההמשך ברור

AvigdorAharon
09-02-11, 16:44
קודם כל אם השתמע שאני מנסה לרפות את ידיך , אז לא , לאחר שתקח את כל השיקולים ותחליט שכן מתאים אז מצויין !

לגבי סעיף 2 - לא מכיר אפילו התקנה אחת , ואני מכיר הרבה , שלא היו התרוצצויות סביב המערכת כמה פעמים עד לייצובה .
לגבי סעיף 3 - כל פילטר עולה כמו שכתבת , בתקופת האחריות אסור לך להחליף לבד אחרת מתבטלת האחריות .
לגבי סעיף 4 - אלו ההנחיות שקיבלתי מאחר ומערכת ההזרקה הישנה ממשיכה לעבוד על ריק בזמן שאתה על גז, כלומר שתי מערכות עובדות בו זמנית .
כדי לשמור על מזרקי הרכב יש להעביר דרכם דלק מידי פעם , לרא בריא להם לעבוד כל הזמן על ריק .
לא יודע למה כשעוברים לגז אין כיבוי של מזרקי הרכב .
לגבי סעיף 6 - מדובר באוטו שנת 95 שעשה מן הסתם הרבה , גם אם הוא במצב טוב ונראה שהכל תקין האוטו נמצא בשיווי משקל כלשהו , קיים סיכון שהמערכת תוציא אותו משיווי המשקל וההמשך ברור

מזרקי הדלק לא עובדים כאשר הרכב עובד על גז, זוהי צורת חיבור המערכת.
כדאי לנסוע מידי פעם על בנזין כדי שמזרקי הבנזין לא יסתמו, לא שמעתי אף פעם על הרעיון שהעלת.
חשוב מאוד!!! להגיע עם רכב תקין מבחינת מערכת ההצתה והדלק מפני שמחשב הגז משתמש בחלק מנתוני מחשב המנוע וחשוב שהם יהיו מדויקים.
מתקין נוסף מומלץ בראשל"צ: נענע גז, עופר.

אביגדור

boaz1969
09-02-11, 23:21
תודה לכם ...
לגבי מצב הרכב אצלי ישנה רק בעיה אחת התנעת המנוע אחרי שעמד יותר מכמה שעות טובות..
לא מניע ישר אני צריך לפתוח ולסגור סוויץ כמה פעמים עם המתנות של כ 10 שניות כל פעם על פתוח ...עד שאני שומע את המשאבה מתקתקת ז"א יש לחץ מספיק להתנעה...נגיעה והמנוע מניע. לאחר שהניע עובד וסוחב מצוין ללא כל בעיה..
הגיפ לאחר ניקוי מזרקים שהוריד לי את צריכת הדלק. ..
פלגים שמנים חדשים .מנוע במצב טוב מאוד..
פרט לאותה תקלה רק בהתנעה הגיפ נוסע מצוין...
מבחינת כמות הנסיעות שלי אני בטוח שכאשר יהיה לי יותר זול להזיז את הגיפ אסע יותר
כרגע אני ממלא דלק בסביבות 1000 ל1500ש בחודש
אבל אני הולך להעלות את הנסיעות שלי מעכשיו בכל מצב ...
אז מי מצטרף?
:) רק צריך לתפוס זמן....

מלכי
15-02-11, 06:58
מנסיון של שלוש וחצי שנים ו מאה חמישים אלף ק"מ בגרנד 97 5200 החיסכון לא עובר את ה-35% . צריכת הבנזין תלויה בקצב הגעת המנוע לטמפ' עבודה, במצבי קיצון של חום(טיולי שטח/גרירות בקיץ) ברירת המחדל היא בנזין.זמינות תחנות המילוי מוסיף לצריכת הבנזין.
המערכת היתה של "לווטו" איטליה התקנה בגז פרו בהרצליה והכן היתה לה תקופה לא קצרה של איפוס,אם זאת לאוטו היו בסביבות 245,000 ק"מ בטרם התקנה.
השרות של המרכיבים היה מצוין לאורך כל התקופה.

alal
15-02-11, 12:39
מנסיון של שלוש וחצי שנים ו מאה חמישים אלף ק"מ בגרנד 97 5200 החיסכון לא עובר את ה-35% . צריכת הבנזין תלויה בקצב הגעת המנוע לטמפ' עבודה, במצבי קיצון של חום(טיולי שטח/גרירות בקיץ) ברירת המחדל היא בנזין.זמינות תחנות המילוי מוסיף לצריכת הבנזין.
המערכת היתה של "לווטו" איטליה התקנה בגז פרו בהרצליה והכן היתה לה תקופה לא קצרה של איפוס,אם זאת לאוטו היו בסביבות 245,000 ק"מ בטרם התקנה.
השרות של המרכיבים היה מצוין לאורך כל התקופה.

I rest my case - עכשיו תלוי כמה נוסעים עם הרכב כדי שה 35% (במקרה הטוב) יהיו משתלמים .!!!

-->