PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש ערכת 4 הכבלים של הפלאגים לסמוראי 1300, 90

AnoxiA
12-02-11, 12:08
אהלן חברה,

אני מחפש לקנות את ערכה של 4 הכבלים של הפלאגים (אין לי מושג איך קוראים להם בדיוק)
מדובר בסמוראי שנת 90, 1300 אם זה עקרוני.
הכבלים חייבים להיות חדשים.

במידה ואתם מכירים אפילו אתר באינטרנט שאפשר להזמין ממנואת הערכה הזו, אשמח אם תשתפו אותי.

תודה.

עריכה:

חיפשתי קצת באינטרנט, יכול להיות שהחוטים שאני מחפש נקראים חוטי הצתה?

haimovich2000
12-02-11, 13:44
כן למה שאתה מחפש קוראים חוטי הצתה.
יש לך אפשרות לקנות מקורי ממכשירי תנועה ויש לך אפשרות לפנות לאחד המומחים בפורום לסמוראי (זוקילנד/מורי) ולקנות מהם סט...

המלצה מנסיון אל תקנה את הכי זול בסוף זה הכי ביוקר...

GodsFather
14-02-11, 12:09
כל חנות חלפים נורמלית אמורה להחזיק כזה סט או לפחות לדעת איך להזמין סט כזה עבורך לאותו יום או ליום למחרת. מהיכן אתה בארץ ?

צביקה קרבורטור
14-02-11, 20:46
אמיר שלום רב !
כל חנות רגילה מחזיקה לצערי חוטי הצתה זולים, לרוב מתוצרת ביתן ספארק(BS), הידועים לשמצה, לכן ברצוני להזהיר את השואל לקניית חוטי הצתה זולים, שאורך חייהם קצר, הם בעלי התנגדות גדולה, ובעלי פוטנציאל, לקירטועים בנסיעה, במקרההטוב
, ולזק למערכת ההצתה במקרה הרע.
קיים ספק לחוטי הצתה בשם"עמנואל" המייבא חוטי הצתה מתוצרת בירו גרמניה, והוא יושב בחיפה, ויש לנסות להתענין באם הוא מחזיק חוטים לסמוראי, אם כי אני מטיל ספק בכך.
בברכה
צביקה

Ace2000
27-02-11, 16:23
אני הזמנתי מ-Ebay את הסט הזה (http://cgi.ebay.com/ebaymotors/NGK-Ignition-Wire-Set-_W0QQcmdZViewItemQQfitsZModelQ3aSamuraiQ QhashZitem43a55fab05QQitemZ290537319173Q QptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAcces sories) של- NGK במחיר של - 160 ש"ח, איכות מעולה, שיפר את ביצועי המנוע לעומת הסט הזול (50 ש"ח) הקודם.
אני ממליץ.

GodsFather
28-02-11, 04:36
שיפר את ביצועי המנוע לעומת הסט הזול (50 ש"ח) הקודם.
אני ממליץ.

יש לך נתוני דינמו לעניין הזה ?

Ace2000
28-02-11, 11:08
יש לך נתוני דינמו לעניין הזה ?

חבוב אנחנו לא מדברים פה על אימפרזה טורבו,
אני בסך הכל אומר שאני מרגיש שהמנוע מגיב וסוחב הרבה יותר טוב, מה שאומר שהביצועים שלו יותר טובים.

GodsFather
28-02-11, 11:11
מה שיכול לומר גם שהכבלים שהיו לך קודם מיצו את חייהם ולכן אתה מרגיש בשיפור.

לא תוקף אותך, אבל שתבין שיש עוד מרכיבים בטבלה.

Ace2000
28-02-11, 11:36
זה בסדר, פשוט היו לי הרבה בעיות עם הכבלים הקודמים כבר מההתחלה עוד כשהם היו חדשים ובדקתי כל כך הרבה כיוונים כדי לדעת למה המנוע מזייף ולא סוחב לפעמים ומה לא החלפתי רק כדי להבין בסופו של דבר שזה הזבל של הכבלים האלו שעשו לי את כל הבעיות, ואחרי שהחלפתי אותם, וואו, עולם אחר..

רפי לין
28-02-11, 14:39
ברוב הרכבים המודרניים יש חשיבות רבה לשימוש בחלקי מע' הצתה מקוריים
כמצתים (פלאגים), חוטי הצתה וסלילי הצתה (COIL) והסבר לכך:
מתח ההצתה הנוצר בסליל המשני שבסליל הצתה עולה בערכו עד שהוא מצליח לפרוץ את המרווח שבמצת (פלאג).
אם המרווח מצת גבוה מדי, או הוא פגום או אינו מקורי עלול מתח ההצתה לא לפרוץ במתח הנכון ומתח ההצתה הזה ממשיך לעלות לערך גבוה עד שהוא פורץ, פנימית, בתוך סליל ההצתה. פריצת מתח פנימית זאת, משרה בחזרה מתח כלשהוא, גבוה מדי, בסליל הראשוני של סליל ההצתה ומתח מושרה זה חוזר אחורנית למודול ההצתה שנמצא בתוך מחשב נהול המנוע והמודול הצתה (עם המחשב) עלול להיפגע.
במכוניות רנו לדוגמא, במקרים רבים, מצתים לא מקוריים עם תופעה זאת גורמים גם להשראות על מחשב ההילוכים האוטומטיים ושיבוש פעולת ההילוכים האוטומטיים.
ברכב המודרני יש חשיבות גדולה לתחזוקתו בדיוק לפי הוראות היצרן, הקפדה על חלפים מקוריים/תחליפיים מתאימים ואי הקפדה על כך עלולה לעלות אח"כ ביוקר רב.
בברכה - רפי לין

ishc
28-02-11, 14:55
הבחור מדבר על סמו שנת 90 (קרבורטור). אז נכון שכולם אומרים לא לגעת בביתן ספארק אבל חיפוש קל ואפשר למצוא חוטים תוצרת חוץ ולא את הישראליים שכולם שוללים.

-->