PDA

צפייה בגרסה מלאה : גבי הרדוף- האם השביל עביר עם עגלה?

יונתןמצפה
14-02-11, 13:52
שלום
אני מתכנן משהו שמצריך הגעה עם עגלה (מותאמת לשטח) לשביל האדום שמעל נחל הרדוף וגבי הרדוף (מדבר יהודה).
הזיכרון שלי כבר עייף ובמפה מופיע "עבירות קשה". זכורה לי דרך מסוימת שבקטע קטן ממנה יש דרדרת והצלבות ואני לא מצליח להיזכר אם זו הדרך לגבי חבר ומערת האימה או הדרך לגבי הרדוף.
מה דעתכם, עביר ללנדקרוזר 75 ללא נעילות אבל עם צמיגי שטח טובים ונהג טוב שגורר עגלה לא קלה (נניח טון)?
אני לא מחפש בעיות...!

tomer s
14-02-11, 15:49
תלוי במה העגלה עמוסה,
אם זה פסולת וכו' או ציוד להצעת נישואים.

יונתןמצפה
14-02-11, 15:58
תלוי במה העגלה עמוסה,
אם זה פסולת וכו' או ציוד להצעת נישואים.
אוי תומר... אתה לא בכיוון.
תאמין לי, אם וכאשר אני אציע נישואים לא תהיה מעורבת בזה שום עגלה...
מדובר בציוד שאמור להנעים את שהייתם של מספר אמריקאים בין הליכה להליכה. נגיד, ארוחת צהרים משו משו באמצע יום טיול.
ולעניינינו, אתה יודע איפה זה? מה מצב השביל?

יונתןמצפה
15-02-11, 13:26
אף אחד לא עשה לאחרונה את המסלול הקלאסי של מדבר יהודה ממצוקי דרגות למצדה עם גיחות תצפית??
אני זקוק לאינפורמציה הזו די בדחיפות...

שרון בן ארי
21-02-11, 23:15
הי יונתן
לא נראה לי שיש בדרך בין מצוקי דרגות לנחל הרדוף משהו שעוצר קרוזר 75 עם צמיגי שטח, גם אם הוא רתום לעגלה. קח בחשבון שיש גם מעקפים אם בכל זאת תתקשה.

אגב, עגלה עמוסה בטון ציוד - זה המון!! טון ציוד זה כמעט כמו לגרור עוד יונדאי אי 10 שלמה...

יובל48
22-02-11, 08:59
אם אינני טועה,שוחחת על העניין הזה עם נועם צרפתי,לא הניח את דעתך?
תתקשר אליו, שיחה טלפונית תבהיר לך את העניין.

יונתןמצפה
22-02-11, 19:59
חברים תודה! (לא הייתי כאן כי אני במדבר יהודה מיום שישי כחלק מההכנה לקראת האירוע)
עקב חוסר זמן נאלץ לעשות מסלול מעט שונה ונרד בנחל צאלים (במקום ללכת מעליו לכיוון נחל משמר).
בכל מקרה, כנראה שלא הייתי לוקח את הצ'אנס לגבי העלייה הספציפית..
בלי קשר, הטיול המדובר מתחיל מחר ואני רוצה לעדכן כאן שנחל צאלים זרם בין ראשון לשני והמסלול מברכת נעמה וגיא בהק נראים כמו וואדי חסה. נכון להיום פשוט לא יאמן!!!

שרון, על העגלה יש מיכל מים גדול, אוכל לשלושה ימים, ציוד לינה, ועוד ועוד ועוד. וגם העגלה לבדה שוקלת.. עגלה של טון לא נחשבת נוראית. יצא לי כבר לנסוע לא מעט בשטח עם עגלה של טון וחצי (ואף יותר). עם נהיגה זהירה ומחושבת (ורכב חזק) אין חשש..

-->