PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיות חשמל גרנד צירוקי לימיטד שנת 2000

moshe1968
18-02-11, 09:12
שלום לכולם,
השבוע הגשמתי חלום ישן ורכשתי גרנד צירוקי לימיטד שנת 2000 ממשפחה עם סיפור רגיש במיוחד.
יש בה מספר בעיות חשמל שאשמח אם תעזרו לי בפתרונן
א. דלתות הנהג והנוסע מימין אינן מדליקות את תאורת פנים הרכב בעוד הדלתות האחוריות כן .
ב. במחשב (שמעל הראש) קבעתי שאורות הרכב יהבהבו עם פתיחה וסגירת הרכב באמצעות השלט - לא עובד.
ג. הבעיה שמפריעה לי ביותר היא - שיש הבזקי תאורה בלוח השעונים (בלילה) האור מתחזק ונחלש לפרקים.

ודבר נוסף, החלון האחורי לא מתרומם עד הסוף, האם אלו הציריות ?

Saar
18-02-11, 10:16
תתחדש.
דלתות הנהג והנוסע - האם בדקת את המפסקים שנמצאים ליד צירי הדלתות? תתחיל משם.
חלון אחורי - סביר שאתה מדבר על בולמים, ציריות זה משהו אחר.
וכן, סביר שהבולמים בסוף חייהם.
סער.

תמיר יהושע
18-02-11, 18:48
מזל טוב וברוך הבא למועדון
התאורה בדלתות הקדמיות או מגעים בתקע של הפנס בתוך הדלת או מנורות שרופות
אורות מרצדים בלוח שעונים או בעיות טעינה או בידית אורות יש מתג עימעום תנסה לשנות מצב
לגבי החלון האחורי תסביר את עצמך יותר טוב ואז אוכל לענות על כך

moshe1968
18-02-11, 19:25
תמיר שלום,
א. לגבי התאורה - רק כשאני פותח את הדלתות האחוריות , תאורת פנים הרכב נדלקת (מעל הנהג ומעל הדלתות) אך כאשר אני פותא את דלת הנהג או דלת הנוסע תאורת פנים הרכב לא נדלקת.

ב. לגבי החלון בדלת תא המטען כאשר אני מנסה להרים רק את החלון האחורי (ידנית) החלון נפתח קצת ונתקע. למעלה יש שני צירים שעליהם יושב החלון וכאילו שהם תקועים ולא מתרוממים עד הסוף.
ג. לצערי בנסיעה הערב קרה לי דבר מוזר שבאמצע נסיעה הרכב הפסיק להגיב , לא בלמים , לא הגה ולא דוושת גז. רק עצירה מלאה , PARKING והנעה מחדש הזיזו מחדש את הרכב.
אודה אם תעזור לי להבין את הבעיות האלו.

eysham
18-02-11, 19:50
משה,

שלום וברוך הבא לשבט.

1. לגבי הדלתות, האם כשאתה מותנע ופותח דלת נהג למשל, מקבל הודעה DOOR OPEN?
אם לא אז זה כניראה במפסקים בדלתות. אם זכור לי נכון זה חלק מהמנגנון נעילה של הדלת ולא מפסק חיצוני.

2. ניראה שמשהו עקום בצירים או בבוכנות ההרמה של החלון. תנסה לנתק את הבוכנות ואז להרים את החלון. אם עדיין תקוע אז כניראה משהו עקום או תקוע בצירים עצמם.
אם מתרומם אז הבעיה היא בבוכנות שלא זזות כמו שצריך.

3. נישמע כאילו יש לך בעית חשמל מרכזית ברכב. ממליץ לך לפנות לחשמלאי רכב. (נ.ב. אם לא היו בלמים, איך עצרת??)
זה נישמע מסוכן ואמליץ לבדוק את זה בהקדם...

4. לגבי הבהוב האורות בנעילת הרכב, בטח התקינו מתישהו בעבר איתוראן או מערכת אזעקה וחיבלו לך בחיווט המקורי. גם לי זה היה ולקח לי הרבה עבודה להחזיר את (רוב) המצב לקדמותו. הסרתי מאות מטרים של חוטי חשמל... דיבוריות, אזעקות, אותוראנים, קודים ואימובילייזרים....

מעבר לזה, מאיפה אתה? אם תמצא מישהו מאיתנו כאן קרוב אליך, אני בטוח שחלק מהבעיות ייפתרו בקלות במבט של מישהו שמכיר...

איל

moshe1968
18-02-11, 22:10
אני מרמת השרון ועובד בדרום ת"א
הרכב נקנה מאשתו של אורי קונסטנטין שנפטר לפני כשנה כשניסה להציל שני בחורים שטבעו בחוף קיסריה.
הבנתי מזמן שבעיות חשמל בג'יפ הן שכיחות.
אודה מאוד אם תפנו אותי לחשמלאי שיוכל לעשות סדר בכל הסיפור של החשמל באוטו.
לגבי האיתוראן אתה בהחלט צודק הבנתי מהמוכרים שהותקן בעבר ונותק.

moshe1968
13-03-11, 11:39
לאחר שבועיים עבודה במוסך "הצבי" ברמה"ש שבו שוחזרו כל החוטים והוסרו כל ההלחמות המיותרות שחוברו ללוח החשמל , כל מערכת החשמל שוחזרה למקור וכל התופעות נעלמו .
במוסך עשו עבודה יוצאת מן הכלל , רק מילים טובות יש לי עליהם .

אייל67
13-03-11, 14:59
אחלה, רק למה לקח להם שבועיים ??
הרבה זמן להשבתת רכב.

אייל

-->