PDA

צפייה בגרסה מלאה : ארגז אחסון - מהיכן ניתן להשיג

ramon
27-02-11, 10:22
שלום ,

מחפש ארגזי אחסון לג'יפ , לא גדולים מדיי אבל עם מכסה ,

המטרה להכין ארגז " מטבח" ארגז "אוכל" וכו'

אשמח לשמוע דעות והיכן ניתן להשיג

תודה
רמון

אביעד פ.
27-02-11, 11:24
תוותר מראש על כל הארגזי פלסטיק שמוכרים בהוםסנטר וחבריו. הם ישברו לך אחרי הטיול הראשון.
הארגז צריך להיות מעץ או מתכת, ומכאן הדרך פתוחה לפי התקציב.
בקטגוריה הזולה- ארגז תחמושת ריק מהמילואים,
ומכאן זה יכול להגיע למאות שקלים.
תריץ חיפושת בפורום "פתרונות אכסון" אתה תמצא כמה וכמה שרשורים עם פתרונות יצירתיים.

klam
27-02-11, 11:47
הטוב ביותר - תוריד מידות, תכנן ארגז לפי הצרכים שלך, כנס לנגריה קרובה ותבקש שיחתכו לך פלטה לפי מידות שקבעת. תעשה את ההרכבה לבד, כי הם עושים עם אקדח-סיכות, ואתה רוצה ברגים. עלה לי 150 שח, כולל ידיות חבל (כמו בארגזי זווילים).
חן

דרור ברלי
27-02-11, 11:59
הכי זול למי שלא רוצה לטרוח בתכנון ובנייה (אבל הוא טנקיסט שעושה מילואים או שיש לו חברים טנקיסטים שעושים מילואים) - ארגזי פגזי טנק שנזרקים כמו זבל במילואים אחרי אימונים.
זה ארגז מסיבי, חזק מאוד אבל לא כבד, עשוי עץ וצבוע בשחור, באורך של מעל מטר, עם שתי ידיות חזקות עשויות חבלים, ושני סגרים חזקים שלאחר שיפצור קל, ניתן גם לנעול אותם.
אם הוא לא מתאים למידות הפנימיות ברכב, ניתן לקצר אותו בעבודה עצמית לא קשה.

בסופו של דבר, הכי יעיל לבנות לבד. לתכנן לפי המידות ולפי הצרכים, וכמו שכתב קודמי - לתת לנגר לחתוך מעץ סנדביץ ולהרכיב לבד.
אני בניתי ארגז שכזה שעלה לי פחות או יותר כמעט כלום - את לוחות הסנדביץ 18 מ"מ אספתי מהזבל שאריות של ארון קיר ישן, נשאר לי לא מעט מהלוחות האלה - אם אתה רוצה, בוא וקח). את הסגרים לקחתי מארגז פגזים ישן שנשבר.
העלויות: חומרים - 0, ברגי עץ (כמה שקלים בודדים), פחית קטנה של צבע שחור מט (25 שקלים) וזמן תכנון ובנייה שזה כיף נטו.

אייל
27-02-11, 12:34
אצלי דווקא הארגז של כתר פלסטיק עשה עבודה טובה כמה שנים. הלך לעולמו כיוון שהשארתי אותו בשמש כמה חודשים...
ארגזי הפלסטיק זולים יותר, תופסים פחות מקום וקלים יותר לסחיבה (לא תמיד מבשלים צמוד לאוטו).

חנן-ג'יפולוג
27-02-11, 12:57
יש לי בטנדר כבר כחמש שנים שלושה כאלה:

37364

מהדגם שבא עם מכסה. משמשים לכלי אוכל, אוכל וכלי עבודה. חזקים מאוד, עוד לא הראו אף סימן של שבר. משמשים גם לנשיאת הציוד, גם לעמידה עליהם כשאני מעמיס על הגג, גם לישיבה סביב המדורה, גם כשולחן, גם קלים, גם זולים. גם בנויים להעמסה אחד על השני עם שוליים שדואגים שהם לא יברחו בשטח אחד מהשני. עם ביצועים כאלה אין שום הגיון בלחשוב על ארגזי עץ או מתכת כבדים ומגושמים.

http://www.plastic-box.co.il/agalleries/c24069.php

ramon
27-02-11, 13:03
תודה רבה לכולם !

-->