PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה לאחר ההגבהת פאג'רו ארוך

Shabys
09-03-11, 14:49
שלום,

אני מבקש את עזרתכם המקצועית בנושא ההגבהה של הרכב שלי – פאג'רו ארוך שנת 2000 (דגם "מנופח").<O:p></O:p>
מאז שביצעו את ההגבהה אני מרגיש שהרכב מאוד קשיח. הרכב הוגבה ע"י החלפת הבולמים לKONI דגם HEAVY TRACK אדומים וקפיצים כמו כן הוסיפו תושבת מאריכה למוט מייצב אחורי וכיוונו את מוטות הפיתול הקדמיים לסה"כ הגבהה של כ-8-9 ס"מ. הפרונט מכוון היטב והבולמים מכוונים למצב אחד לפני הכי רך.
<O:p</O:p
השאלה שלי היא מה ניתן לעשות כדי לרכך את הרכב?
<O:p</O:p

six 4 life
09-03-11, 19:21
אתה מרגיש את הקשיחות בכל הרכב או בעיקר בחלק הקדמי?

מזגנים
09-03-11, 19:22
מאחר ומתחת את מוטות הפיתול ע"מ לקבל גובה

התוצאה היא רכב נוקשה מאוד.

תנמיך מעט מלפנים זה יעזור מעט.

מזגנים
09-03-11, 19:24
ארז ענינו בעת ובעונה אחת ...חההה

klam
09-03-11, 19:43
עם בולמי קוני, אם נוקשות זו בעיה, יש לכוון על המצב הרך ביותר. ההבדל משמעותי.

דרור ברלי
09-03-11, 20:01
נתקלתי בהרבה פאג'רואים Q מוגבהים שסבלו מאותן תופעות.
לעתים יש תחושה שהדגם הזה פשוט לא אוהב הגבהות רציניות, ו-9 ס"מ זו הגבהה גדולה יחסית.

איזה קפיצים הרכיבו לך? אם הם Heavy Duty, הם מיועדים שרכב שעמוס במשקל רציני.
אם האוטו ריק בדרך כלל, הוא יישאר קשה גם עם בולמים מכוונים למצב הכי רך.
סתם ככה למתוח מוט פיתול מלפנים זו ממש לא חוכמה יתרה. אתה מקבל חרטום נוקשה ומקפץ, ולמתלה אין יותר מהלך פתיחה.

מזגנים
09-03-11, 20:27
נתקלתי בהרבה פאג'רואים Q מוגבהים שסבלו מאותן תופעות.
לעתים יש תחושה שהדגם הזה פשוט לא אוהב הגבהות רציניות, ו-9 ס"מ זו הגבהה גדולה יחסית.

איזה קפיצים הרכיבו לך? אם הם Heavy Duty, הם מיועדים שרכב שעמוס במשקל רציני.
אם האוטו ריק בדרך כלל, הוא יישאר קשה גם עם בולמים מכוונים למצב הכי רך.
סתם ככה למתוח מוט פיתול מלפנים זו ממש לא חוכמה יתרה. אתה מקבל חרטום נוקשה ומקפץ, ולמתלה אין יותר מהלך פתיחה.

אכן כן..ומדויק.

sgill
09-03-11, 22:42
אם אין לך דרך אחרת לפתור את הבעיה, תוריד 5PSI בכל צמיג והרכב יהיה קצת יותר רך. לא תורם לצריכת הדלק או לבטיחות, אבל קצת לרכות.

לדעתי, כדי להגביה את הרכב 9 ס"מ מתחת את מוט הפיתול עד הסףך ולכן החלק הקדמי של הרכב קשה. גם מהלך מתלה אין עכשיו ובפאג'רו כמובן שאין לך נעילה קדמית. הרווחת קצת גובה אבל הפסדת הרבה דברים אחרים.

-->