PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיול בנחל חילזון שבצפון ,חזרנו מקופלים , חברים צרפו שרשורי "כמעט טבענו " .

alal
12-03-11, 15:58
אורך המסלול כ 15 ק"מ הצלחנו להתקדם כחצי ק"מ הכולל שלושה מעברים.

הגראנד שלי בסוף הדקה הראשונה בסירטון. (סירטון קצר להמחשה בלבד)

יאללה שרשרו שרשורי גראנדים ומים .

להנאתכם.

http://www.youtube.com/watch?v=aJmtcDCo5vY

GodsFather
12-03-11, 20:07
חסום לי הקליפ בגלל השיר ברקע... :(

alal
12-03-11, 20:17
חסום לי הקליפ בגלל השיר ברקע... :(

לא ברור לי למה ., איך השיר עוצר את הקליפ ?

GodsFather
12-03-11, 20:20
השיר לא חוסם, יוטיוב חוסם.
לשיר יש זכויות יוצרים של סוני וזה חסום במדינה שבה אני נמצא כרגע. לא נורא, זו לא הפעם הראשונה שאני נתקל בזה. עוד מעט אני בארץ אז נעיף מבט :)

אמנון
12-03-11, 20:58
עד שתגיע ארצה...

גם כאן זה חסום.

GodsFather
12-03-11, 21:03
וואלה? אז כנראה שבאמת עדיף להוריד את השיר מהסרטון ולהעלות אותו מחדש.

alal
12-03-11, 21:05
הסרטון הגולמי ללא עריכה

https://picasaweb.google.com/118201853499023642202/1132011#5583268291607235538

אמיר ב.א
12-03-11, 21:06
לוחצים על הלינק WATCH IN YOUTUBE שמופיע בתוך הקליפ החסום - ואפשר לראות ולשמוע.

הטכנולוגיה שחוסמת ביוטיוב , מזהה שירים שיש עליהם זכויות יוצרים בצורה אוטומטית - בעזרת טכנולוגית פענוח אותות (בקרוב יבוצע גם לסרטים).

GodsFather
12-03-11, 21:10
אמיר, אני מדבר על צפיה באתר יוטיוב, לא על הEMBEDDED.

הסרטון המקורי נראה מגניב לחלוטין. איזה יופי של מים.

אפיז
13-03-11, 00:09
יותר מזל משכל .... אם היינו מאטים או נעצרים מאיזו סיבה .... היינו זוכים בטביעה או נעילה הידרוסטטית
המעברקדימה לא הייה הבעייה החזרה אחורה על אותה צליחה מחוסר ברירה בידיעה מה יכול לקרות ......

ofiredri
13-03-11, 09:20
יותר מזל משכל .... אם היינו מאטים או נעצרים מאיזו סיבה .... היינו זוכים בטביעה או נעילה הידרוסטטית
המעברקדימה לא הייה הבעייה החזרה אחורה על אותה צליחה מחוסר ברירה בידיעה מה יכול לקרות ......
יפפפה.
המעבר בדקה 1:08 בקליפ הראשון שצירפת היה יכול להיות איטי יותר כדי למנוע נזק למנוע שכנראה לא נגרם אבל היה יכול להיגרם.
גובה המים בעקבות מהירות הצליחה נראה גבולי מאוד. לדעתי עדיף להכנס באיטיות ולהיות בהיכון לנסיעה לאחור.
הכל בביקורת בונה כמובן ...

גניסלב רונן
13-03-11, 10:05
בהחלט מזל !

alal
13-03-11, 13:07
בהחלט מזל !

כנראה מזל (פוקסים נחשבים) , אבל לא רק מזל .

בתחילת החורף כל מערכת החשמל עברה נקיון בקיטור בעדינות להורדת שומנים .
כל השטקרים והקונקטורים למינייהם נפתחו ,חודש הגומי עם תוספת גריז מגעים .
כל מערכת החשמל כולל קונקטור המחשב עברה ציפוי בעזרת ספריי לכה מיוחד(30 שח) למערכות חשמל , דוחה אבק , מים ושמן , סוגר מרווחים קטנים .

כשפתחתי את מכסה המנוע מיד ביציאה מהנחל, כל המנוע היה רטוב לגמרי מקצה לקצה כולל הכיסוי מבודד הרעשים שנטף מים .
אני מאמין שטיפול כזה תרם את תרומתו הצנועה לשרידות במצב קיצוני .

eysham
13-03-11, 13:45
אבנר,

את פתח היניקה של פילטר האוויר, גם כן סתמת עם אותו ספריי?
כאמור... אלת המזל הייתה לצידך...

איל

alal
13-03-11, 13:55
אבנר,

את פתח היניקה של פילטר האוויר, גם כן סתמת עם אותו ספריי?
כאמור... אלת המזל הייתה לצידך...

איל

אין ספק שאלת המזל היתה שם אבל מעבר לשאיבת מים ניתן להתקע גם על בעיות חשמל שונות , כפי שקרה באותו היום באותו המקום על פי דיווח של חבר לקבוצה שיצאה לנחל חילזון לטיול גברים בלילה סוער וגשום לפנות בוקר (במקומות אלו אין "גבר גבר").
לא סיימו את המסלול ושני רכבים יצאו מכלל עבודה בעקבות הצפות מים של מערכת חשמל ומחשב.

יקיר גרין
13-03-11, 14:35
Like!
היה לי קטע דומה, רק ארוך יותר עם הוויטארה פעם ... נסעתי כמעט 100 מטר עם מים עד לחלון, אבל לאט לאט יצאתי בלי אפילו גמגום. אבלי לי באמת היה יותר מזל משכל, כי לא ממש השקעתי בלמגן את מערכת החשמל.

yoav21
13-03-11, 15:29
אין ספק שאלת המזל היתה שם אבל מעבר לשאיבת מים ניתן להתקע גם על בעיות חשמל שונות , כפי שקרה באותו היום באותו המקום על פי דיווח של חבר לקבוצה שיצאה לנחל חילזון לטיול גברים בלילה סוער וגשום לפנות בוקר (במקומות אלו אין "גבר גבר").
לא סיימו את המסלול ושני רכבים יצאו מכלל עבודה בעקבות הצפות מים של מערכת חשמל ומחשב.

בלי קשר למערכת החשמל שתפקדה יפה לאחר מעבר כזה עמוק רצוי מאוד לבדוק כמה הפילטר אוויר רטוב, והוא כנראה נרטב במעבר, וכדי ליבש אותו

יואב

אחלה סרטון

alal
13-03-11, 16:19
צודק
הלכתי לבדוק ואכן ישנם סימני מים.
הפילטר k&n משומן ויבש.
בכל מקרה ניקיתי ויבשתי את הכוורת שיש בתחתית בית הפילטר

-->