PDA

צפייה בגרסה מלאה : תחנות דלק ואיכות הדלק - שאלה

heminew
14-03-11, 19:58
יש למישהו מושג איפה אפשר למצוא רשימת תחנות דלק בהם הדלק איכותי/לא מהול? או האם יש דרך אחרת בה אני יכול לדעת אם הדלק שאני ממלא איכותי (חוץ מאולי צריכת דלק)?

מצאתי ברשת רשימה כזו של משרד התשתיות - משנת 2005...

M-ASHER
14-03-11, 21:16
יש אתר בשם פולטנק (http://www.fulltank.co.il/) שבו יש ביקורות ודיעה על תחנות דלק

heminew
16-03-11, 08:55
M_ASHER - תודה, פולטנק אתר נחמד, אבל לא ברור מאיפה הם שואבים את נתוני איכות הדלק. פניתי אליהם, לא ענו לי.

אין לאף אחד עוד הארה?

ישי.פ
16-03-11, 13:57
האתר לא נראה הכי מתוחזק והנתונים... גם לי לא ברור לפי מה הם נקבעים.
יש הרבה בעלי אינטרסים מאחורי ביקורות באינטרנט. לדעתי תמיד נדרשת חשדנות יתר גם באתרים כגון זאפ.

4ראנר
16-03-11, 15:31
תחנות הדלק מתחלקות לרוב לשני סוגים 1 תחנה פרטית - בעל התחנה בעצמו מפעיל את התחנה וקונה את הדלק (היו מקרים שבעלי התחנות רצו לחסוך בהוצאות וקנו דלק
גם מחפרים). לוגו החברה בכניסה לתחנה לא מעיד על איכות הדלק מאחר ובעל התחנה יעשה כרצונו מאחורי הקלעים.

2 תחנה המופעלת על ידי מנהל שכיר או זכיין כאשר השליטה היא בבעלות מלאה של אחת החברות הגדולות כגון פז,דלק וסונול. בתחנות אלו אין למנהל התחנה או למפעיל אפשרות לקנות דלק
באופן עצמאי. הדלק מגיע ישירות מבתי הזיקוק לתחנה כאשר התאים במיכלית סגורים בפלומבה אלקטרונית וכל פתיחה של אחד התאים שלא בתחום התחנה מתריע במוקד חדר משלוחים.
המלצתי האישית היא תחנות הדלק של פז שם 95% מהתחנות מופעלות ע"י הרשת כאשר מנהל התחנה הוא שכיר או לרוב זכיין ואין לו נגיעה או אינטרס לשחק עם איכות הדלק.

M-ASHER
16-03-11, 20:10
יש תחנות שבודקות את איכות הדלק שלהן,אני תידלקתי קבוע בתחנה שתמיד נבדקת עד שהיא נסגרה,בתחנה אחרת היה שלט שמעיד על כך שהדלק נבדק בקביעות במעבדה.
נכון שהדלק במיכליות מבוקר אבל בעל תחנה שמעוניין בכך יכול לקנות דלק זול או תחליף קרוב ולמהול את המיכל ישירות בתחנה.
לגבי האתר,יתכן שיש בעלי עניין אבל יש נקודת התיחסות ואם יש יותר אתרים כאלה,אם יש הרבה משתמשים סביר להניח שהמידע אמין יותר

ישי.פ
16-03-11, 23:14
נו באמת!!! שלט של התחנה שמעידה על עצמה??
תן לי לנחש סד"ש.. אז בו ואגיד לך, שאם יש תחנות מועדות לפורענות זה סד"ש וטן
שמנוהלות ע"י משפחות למיניהין

heminew
17-03-11, 00:31
ישי, לא ידעתי שהתחנות האלה מועדות. מעניין מה שאמרת לגבי סד"ש וטן - כשבדקתי באתר פולטנק אלו תחנות דלק מומלצות באזור (ביל"ו וגדרה), אלה התחנות שיש להם את הציון הכללי הכי טוב (כל 3 תחנות סד"ש שיש באזור ותחנת טן היחידה באזור). לא רומז לכלום, רק מציין את הנתונים.
.

ישי.פ
17-03-11, 13:48
המידע שיש לי לגבי תחנות אלו יותר מקיף ומעמיק מאתרי אינטרנט, שאמרתי לך שעומד מאחוריהים אינטרס.
כמובן שאין להסיק מכך שכלל התחנות בעיתיות אבל.. יש עובדות מהעבר והן חד משמעיות לגבי חברות בבעלות מסוימת.

shmulikbg
17-03-11, 22:30
המידע שיש לי לגבי תחנות אלו יותר מקיף ומעמיק מאתרי אינטרנט, שאמרתי לך שעומד מאחוריהים אינטרס.
כמובן שאין להסיק מכך שכלל התחנות בעיתיות אבל.. יש עובדות מהעבר והן חד משמעיות לגבי חברות בבעלות מסוימת.

משהו שאתה יכול ומוכן לשתף אותנו?

ישי.פ
17-03-11, 22:35
האמת אני לא חושב שיהיה חכם מבחינתי להעלות מידע שכזה
אבל אני אחפש משהו שכברהופץ.

-->