PDA

צפייה בגרסה מלאה : מי אמר ש grand cherokee wk לא מתאים לטיולים

gmb
16-03-11, 14:25
נקנה לפני כשלושה חודשים.. המטרה, רכב ליום יום שמאפשר לטייל פה ושם כשמתחשק ורוצים לתור את הארץ. את כל השטויות כבר עשיתי עם הסופה והסיקס. והיום עם הילדון והנוסף שבדרך אני מטייל פחות ופחות... אז הסיקס עומד מיותם.. מה גם שקשה כבר לשכנע את האישה, שךעם באה בשמחה לכל טיול, להדחק בחום / קור לסיקס ולהזרק כמו פעם... אז הגראנד יספק אותה בנסיעות היומיומיות, יהיה מספיק מרווח לזאטוט)ים( ומקום לעגלה וכולי.. ויספק את הצורך שלי לטייל פה ושם בסופש"ים...

מקנה הגראנד צירוקי לימיטד wk. לדעתי בסיס טוב לרכב טיולים. כולל מנוע חזק. הילוך כוח ודיפרנציאלעם אלקטרוניים ננעלים חשמלית לפי הצןפורך...
אני הוספתי בגבהה של 2.5 אינץ של אולדמן אמו מדיום דיוטי. אין לי כוונה להוסיף כננת וכולי. אז המדיום יספיק. ועכשיו עם הגובה הטוב והנעילות אני מסופק.. לבנתיים...

YNV
16-03-11, 15:57
באמריקה אין דבר כזה שאין דבר כזה.

http://www.morr-ink.com/superlift/Jeep_XKWK/Jeep_WK_4inA.jpg

yoav21
16-03-11, 18:52
תתחדש, מה איזה תמונה

יואב

gmb
17-03-11, 09:28
יניב, באמריקה כמו באמריקה...
הרכב הנ"ל משמש השראה לרכבי שלי... ובאמת הוא נראה יפהפה... הייתי רוצה להגיע לרמה כזאת..

יואב, אני צילמתי 4-5 תמונות של הלפני, ויש לי כמה תמונות של טיולים שעשיתי... אני מקווה להספיק להעלות אותם בקרוב.. פשוט קצת עסוק בעבודה כל היום ובבית אני כבר גמור...

יעלה בקרוב ואני גם אערוך את ההודעה הראשונה בצורה יפה יותר... זה היה דרך הסלולרי שלי שכתבתי את כל זה..

רמי

-->