PDA

צפייה בגרסה מלאה : שוב חוזרים לשאלה הנצחית פאג'רו או LC

DBD
31-03-11, 10:36
בוקר טוב לכולם.
על הפרק עומדת רכישה של פאג'רו BK 2011 אל מול לנדקרוזר שנת 07/08, היות ואיני ממש אוהב את הלנדקרוזר החדש.
יכולת שטח חשובה לי, והייתי רוצה לדעת עד כמה הפג'רו הוא פשרה לעומת הלנד קרוזר?
האם ניתן להגביהה את המיצובישי?
האם יוכל על המעלות המוכרים ואלו שפוגשים במסלולי טיולים?

בתודה מראש,
יבגני.

נמרוד
02-04-11, 01:11
שניהם בעלי יכולת שטח דומה מאד, בשורה התחתונה. הם יכולים בהחלט לטייל ב99% מהמסלולים המוכרים. לגבי ה"מעלות המוכרים" - טוב, תלוי למה אתה מתכוון, אם הכוונה למעלות הדרום המיתולוגיים (זיק-מחמל-וורדית וכו.) אז לא ממש... המכשלה העיקרית שלך היא הצמיגים. כל עוד אתה על צמיגי הכביש המקוריים או דומים להם, תצטרך להזהר מאד מפאנצ'רים. מומלץ לעבור בהקדם לצמיגים שטח או לפחות צמיגי AT איכותיים. יכולת ההגבהה ברכבים כאלו מוגבלת, ולכן כן חשובים מיגונים, כי מה לעשות, הכלים נמוכים למדי.

raanan
02-04-11, 08:49
בתקציב הזה,
אם אתה מסוגל "לעכל" את הצורה והתדמית, האמר H3 טוב משניהם בשטח (בכביש פחות זריז).
בכסף שיוותר בכיסך, תוכל לשפר הרכב (הגבהה, מיגון, צמיגים ).

בהצלחה
רענן

klam
02-04-11, 11:08
ובהמשך לרענן, אם עבירות חשובה לך, בתקציב הזה אפשר לקנות ג'יפ אמיתי, או אפילו את הדיסקו3 המדהים..
ולשאלתך, שניהם יעשו את העבודה בטיולים המקובלים, בלי להשתולל יותר מדי. הפאג'רו יהיה אולי נוח יותר, אבל מהליכי המתלים שלו קצרים יותר, והלנדקרוזר יקר מדי (לטעמי).

Micha
02-04-11, 21:08
אחד הדברים החשובים שכדאי שתיקח בחשבון זה שמירת הערך הטובה יותר של הלנדקרוזר (בהרבה).

DBD
12-04-11, 08:01
שלום לכולם,
ותודה רבה על התגובות.
לבסוף משיקולים אלה ואחרים )שלא כולם נוגעים לשטח בלבד( הוחלט על פאג'רו חדש.
דגם קצר, עם נעילה מאחורה.
אני לא מתכוון להשאר עם הצמיגים המקוריים מעבר לימים בודדים.
אמנם אני לאחרונה נוטה לאופציה של ג'נטים 17 או 16 וצמיג mt ראויי.
מישהו יודע אם ג'נט 16 מתאים לדגם הזה?
ובנוסף הגבהה של כ50 מ"מ.
זה בתור התחלה.

!עכשיו לשאלה נוספת,
אני כרגע במואב, ארה"ב ומחפש דברים מעניינים לרכב.
האם תוכלו להמליץ על שיפורים )בולמים/קפיצים(, או דברים נוספים שמומלץ לרכוש פה.
אני בינתיים מנסה למצוא מכשיר קשר דמוי מקסטראק בעל עוצמה ראוייה אך ללא הצלחה.
אודה לעזרה גם בנושא זה.
כל מה שיוכל להוזיל את ההוצאות הגם ככה לא קטנות הללו.

בתודה מראש, שוב.

N0mad
17-04-11, 19:34
אחד הדברים החשובים שכדאי שתיקח בחשבון זה שמירת הערך הטובה יותר של הלנדקרוזר (בהרבה).

ולמה זה מבחינה הגיונית?

אם תציץ במחירון, כל מחירון, ותיקח 2 כלים, חדשים, עולים בערך אותו הדבר, ותסתכל 3 שנים אחורה,על אותם דגמים, 2 הכלים איבדו ערך באותו הסכום בדיוק.
אז למה LC שומר על הערך שלו יותר, זה לא מובן לי בכלל, שניהם אמינים, ושניהם נהדרים, ושניהם שווים. ותלוי אייך אתה מטפל בהם.
כל ענין שמירת ערך הגבוה של הLC הוא מדעה קדומה מוטעת, ושום דבר אחר לא.

כניראה רוב האנשים מאמינים שהLC הוא רובוטריק לעת צרה.

-->