PDA

צפייה בגרסה מלאה : הרצה לרכב חדש, מספר שאלות.

N0mad
03-04-11, 02:04
אהלן חברים!

ביום חמישי הרכב הגיע, ואני מבסוט עד הגג.

אז מה היא הדרך היעילה יותר לעשות הרצה לפאג'רו דיזל.

העיקר להגיע ל1500 2000 קילומטר בסל''ד נמוך.

(אני לא עובר את ה1500 2000 סל''ד, רוב הזמן 1500, ושט על 60 עד 90 קמ''ש.)

כרגע צברתי 80 קילומטר.

אני חייב לתת נסיעות ארוכות, או שפשוט עם הזמן כשזה יגיע לקילומטרים הרצויים, אז אפשר יהיה לאמץ את הרכב?

אודה לכם אם תפרטו, בכדי שאוכל לטפל ברכב היטב.

עוד שאלה, הרכב שלי הגיע עם הגה לא מסונכרן, הכוונה, כשהגלגלים ישרים, ההגה בפנים לא ישר, הוא בערך רבע סיבוב לצד, לרכב 3 שנות אחריות, אז על דבר כזה אין מצב שיחרטטו אותי, ויגידו שזה לא כלול או בולשיט כלשהוא ויבקשו ממני כסף, על התיקון\סינכרון, נכון?

בתודה מראש לכל המשיבים.

ishc
03-04-11, 07:04
תתחדש,
לפי מה שאני יודע מכוניות חדשות מגיעות אחרי הרצה ואין צורך להריץ אותן. לגבי ההגה גש למוסך ותדרוש שיסדרו במסגרת האחריות. אוטו כל כך חדש וכל כך יקר, לא חושב שתיתקל בבעיה.
לגבי ההרצה אני כמעט בטוח במה שכתבתי, באותה הזדמנות שאתה במוסך, תתייעץ

Beer Sheva
03-04-11, 11:26
לגבי ההגה, גש למוסך, יסדרו ולא ישאלו שאלות. גם לא יבקשו כסף
לגבי השאלה על ההרצה, זמן קצר אחרי שקניתי את הג'ימני 2009 שלי (מהחברה כמובן) הוא כבר התעופף לו לצפון, לירושלים וראה חצי ממדינת ישראל.
אפס תקלות ואפס באלגנים.
תהנה ממנו.

GodsFather
03-04-11, 14:29
נשאלת השאלה, וסליחה שאני חופר - איך מגיע מצב שרכב יוצא מהמגרש ללקוח עם הגה לא תקין...

zagi
03-04-11, 19:29
זה לא אמור לקרות , יתכן שעבר טראומה מסויימת .

N0mad
04-04-11, 00:27
חברים, תודה על התגובות, אני מודה לכם מקרב לב.

בנוגע להגה, הוא בסדר, זה אני שמיהר לחשוב על הגרוע מכל. פשוט צריך לנסוע טיפה והוא מסתדר.
שמתי לב שהוא לא מסונכרן, כשהוא חנה. הבעיה היא שניסיתי לבדוק אם זה ככה כשהמנוע עובד, וזה אכן היה כך, אבל זה בגלל שלא נסעתי, בדקתי אותו בחניה.(הגה שמאלה וימינה עד הסוף, וליישר.)

רק בבוקר כשנסעתי לכיוון המוסך המורשה, שמתי לב שהוא בסדר בנסיעה, ישר פלס, ומסונכרן.

בנוגע להרצת המנוע, שוב בכדי להיות בטוח, מוטב לי לבצע נסיעות ארוכות ולסיים את זה מהר? או לחכות חודש חודשיים ולהגיע ל2000 עם נסיעות מזדמנות?

אודה לכם אם תתנו לי תשובה חד משמעית בענין.

בתודה מראש.

GodsFather
04-04-11, 05:34
אין הוראות יצרן בנושא ? דיברת עם מישהו מוסמך בחברה ?

מי אמר לך שאתה צריך בכלל להריץ את הרכב ?

N0mad
05-04-11, 12:38
בדקתי את הנושא אתמול בספר הרכב, ואכן יש המלצת יצרן להרצה של 1000 קילומטרים ראשונים, בנסיעה רגועה.(לא מתייחסים שם ל4על4 בכלל.)

הבחור באתרהמסירה בכלל המליץ לי על 2000.

בעזרת השם, אעשה את זה בלי לחץ, למעשה אפילו התחלתי לאהוב לנהוג רגוע כזה.
:o)

-->