PDA

צפייה בגרסה מלאה : הגבהה ללברטי 2006

ymalka
05-04-11, 23:36
שלום כולם
מעוניין בלהגבה קצת את הרכב משהו 2 עד 2.5 אינץ
קצת שאלות.
1. למי יש ניסיון?
2. מצאתי את הערכה בקישור, מכירים?
3. אני כבר קצת מבולבל- עד 2 אינץ' אין בעיה להגביהה ללא שינויים נוספים?
האם מעל 2 " צריך להחליף עוד רכיבים?
תודה
http://www.4wheelparts.com/Lift-Kits-Suspensions-and-Shocks/2-1-2-ComfortRide-Lift-Kit-by-Daystar.aspx?t_c=1&t_s=358&t_pt=9333&t_pl=100843&t_pn=DAYKJ09116BK

נמרוד
05-04-11, 23:44
1. יש לי נסיון... הבעייה היא בזכרון. הרכבתי עם גיסי קיט 2.5 מלא של רסטי'ז (אם אני זוכר נכון) על ליברטי, קיט שכולל זרועות קדמיות עליונות חדשות, בולמים וקפיצים, קדימה ואחורה.
2. הערכה שבקישור היא משהו מינימלי ביותר. מצד שני , אני מניח שהיא די קלה להרכבה.
3. מקובל לומר שעד 2.5 אינץ' אפשר להגביה את הליברטי, מעבר לזה המגבלה היא הציריות.

gooli77
05-05-11, 15:25
1. יש לי נסיון... הבעייה היא בזכרון. הרכבתי עם גיסי קיט 2.5 מלא של רסטי'ז (אם אני זוכר נכון) על ליברטי, קיט שכולל זרועות קדמיות עליונות חדשות, בולמים וקפיצים, קדימה ואחורה.
2. הערכה שבקישור היא משהו מינימלי ביותר. מצד שני , אני מניח שהיא די קלה להרכבה.
3. מקובל לומר שעד 2.5 אינץ' אפשר להגביה את הליברטי, מעבר לזה המגבלה היא הציריות.

היי, רענון קטנטן לזיכרון של נימרוד,
הקיט שהרכבנו היה אוסף של קיטים, בולמים וקפיצים של ראסטי OFF ROAD כולל ספייסר של 3/4" מקדימה, משולשים קדמיים עליונים של JEEPIN BY AL עם תפוחים ניתנים לפירוק של מוג, ומנתקי SWAY BAR מקדימה גם של JEEPIN BY AL.
בתוספת לצמיגי שטח במידה הגיונית מקבלים רכב טיולים חביב+ שעד היום רק הפתיע לטובה בכל האתגרים שנתנו לו.

היום יש בשוק קיטים טובים יותר כגון COIL OVERS של ראסטי שאמורים לתת ביצועים טובים מאוד יחד עם התקנה סופר פשוטה.

-->