PDA

צפייה בגרסה מלאה : חדש נעילה אחורית לגרנד wj כשמקצוען פוגש בעיה

esmadar
07-04-11, 20:10
כן חברים נפל דבר היום ממש היום הורכבה נעילת לוקה בגרנד wj אצל.....אורן שיפורים!!!!
כזכור רכשתי נעילה אחורית מסוג לוקה לפני כמעט שנה אבל כאשר רציתי להרכיב אותה גיליתי שבגלל הנעילה המקורית של הרכב(מניעת החלקה)צריך החליף קייס וציריות דבר שיקר את הסיפור ואז אמר לי אורן סבלנות אני ימצא פיתרון חליפי על אותו קייס.לאחר אין ספור חפירות ולאחר ששברתי צירייה קידמית הוחלט לאחר כבוד להגיע לאורן ולהתנחל לו במוסך עד לפיתרון.כנראה שהפעלתי לחץ מתון עד מסיבי ואורן התחיל מייד במלאכה וחברה תוך
מספר שעות בפעם הראשונה שלו הצליח לשתול את הנעילה בתוך הקייס תוך סופר מיקצענות להרכיב לפרק לבדוק תקינות לפרק לחרוט עוד קצת להרכיב ואז הרכבה סופית יציאה לסיבוב וזה עובד כמו שעון .
אז קודם כל כל הכבוד אורן ולאדיר העובד המסור שלו.
סוף סוף יש פיתרון לדנה 44 אלומיניום
ועוד משהו המחיר שווה לכל נפש .אורן אמר שמי שירצה יוכל לקבל קייס נעול כבר ותוך שעה ייצא מורכב.
הפרוייקט הבא שלו לאור מספר רב של דרישות הוא נעילתarb לדנה 44 אלומיניום אני מאמין שבקרוב מאוד נראה את זה מורכב אצלי......

gabi2
07-04-11, 21:54
נו יפה לך לפחות כבר לא תפרפר לנו בעליות היה ממש סכנה לעמוד מאחוריך
קדימה לדרך פסח בפתח והדרום מחכה לנו.

eysham
07-04-11, 21:59
יפה, וכל הכבוד. ואם יהיה ARB אז בכלל שאפו!

ובינתיים, במה זה שונה ממה שתמיר עשה?

איל

gabi2
07-04-11, 22:46
יפה, וכל הכבוד. ואם יהיה ARB אז בכלל שאפו!

ובינתיים, במה זה שונה ממה שתמיר עשה?

איל
בעיקרון זה לא שונה ממה שתמיר עשה. הדבר היחד ששונה הוא שיש אפשרות לישתול בקייס הקיים נעילה לדנה 44 של סופה והנעילה זמינה רוב הזמן (רוב הזמן הנעילות של 44A לא זמינות או אין במלאי)
אה ועוד שוני קטן המחיר

בולדוזר
07-04-11, 23:04
תתחדש על הנעילה!
על הרכב שלי WJ 2001 אורן כבר בנה בעבר סרן דנה 44 ברזל עם ARB .
לא עדיף עם אתה מתקדם לכוון ARB לשדרג לסרן כמו שלי?
בקיצור איין ספק שלשטח לא משנה עם מה אתה דורס אותו במיוחד עם אתה נעול תהנה .
רפי

gabi2
07-04-11, 23:32
תתחדש על הנעילה!
על הרכב שלי WJ 2001 אורן כבר בנה בעבר סרן דנה 44 ברזל עם ARB .
לא עדיף עם אתה מתקדם לכוון ARB לשדרג לסרן כמו שלי?
בקיצור איין ספק שלשטח לא משנה עם מה אתה דורס אותו במיוחד עם אתה נעול תהנה .
רפי
השאלה היא כמה שעות נוספות צריך לעבוד בישביל שידרוג של סרן כזה.

בולדוזר
08-04-11, 07:44
השאלה היא כמה שעות נוספות צריך לעבוד בישביל שידרוג של סרן כזה.

ברור שיש הבדל כי רק בניית סרן לפי מה שאני יודע לוקח לאורן כמה ימים ומכן גם הפרשי העלויות אבל סרני האלומיניום בעבר היו לאא האופציות שקימות היום של שידרוג הסרן הקיים באופו יחסי שניראה זול זמין ומהיר ובקרוב לפי מה שאתה אומר היה אפשר להרכיב ARB לפי מה שאתה אומר אפשר לבנות קו יצור לחברה האמריקאים כי שם לא קיימת האופצייה .
טוב ממתין ליראות סרן כזה אולי עדיף ללכת על נעילת OX .
בקיצור בהצלחה

קובי ניסים
08-04-11, 17:36
כל הכבוד לאורן בחור מיקצועי בעל ידע רב .
שאוהב לעזור וליעץ גם שצריך.

יריב קלר ברוך
09-04-11, 14:28
תודה לכולם על הפירגון .
ותודה ללקוחות על שבחרו לשדרג אצלנו ובמיוחד לארז שמאתגר את אורן עם מוצרים ופתרונות חדשים לWJ.
אז כנראה שהאתגר הבא נעילה נישלטת בגרנד עם סרן אלומניום.
וקובי ניסים התותח {מוסך נשר} אתה דוקטור בפני עצמך למותג גיפ וגיפאי וללא ספק המוסך שלך המקום הנכון להכנס לטפל ברכב באופן מסודר ומקצועי!

תמיר יהושע
13-04-11, 19:28
כן חברים נפל דבר היום ממש היום הורכבה נעילת לוקה בגרנד wj אצל.....אורן שיפורים!!!!
כזכור רכשתי נעילה אחורית מסוג לוקה לפני כמעט שנה אבל כאשר רציתי להרכיב אותה גיליתי שבגלל הנעילה המקורית של הרכב(מניעת החלקה)צריך החליף קייס וציריות דבר שיקר את הסיפור ואז אמר לי אורן סבלנות אני ימצא פיתרון חליפי על אותו קייס.לאחר אין ספור חפירות ולאחר ששברתי צירייה קידמית הוחלט לאחר כבוד להגיע לאורן ולהתנחל לו במוסך עד לפיתרון.כנראה שהפעלתי לחץ מתון עד מסיבי ואורן התחיל מייד במלאכה וחברה תוך
מספר שעות בפעם הראשונה שלו הצליח לשתול את הנעילה בתוך הקייס תוך סופר מיקצענות להרכיב לפרק לבדוק תקינות לפרק לחרוט עוד קצת להרכיב ואז הרכבה סופית יציאה לסיבוב וזה עובד כמו שעון .
אז קודם כל כל הכבוד אורן ולאדיר העובד המסור שלו.
סוף סוף יש פיתרון לדנה 44 אלומיניום
ועוד משהו המחיר שווה לכל נפש .אורן אמר שמי שירצה יוכל לקבל קייס נעול כבר ותוך שעה ייצא מורכב.
הפרוייקט הבא שלו לאור מספר רב של דרישות הוא נעילתarb לדנה 44 אלומיניום אני מאמין שבקרוב מאוד נראה את זה מורכב אצלי......

ראשית מזל טוב לך ולאורן על הביצוע
אבל זה כבר לא חדש שזה אפשרי
זה אפשרי כן
עם קצת רצון ידע ויכולת הכל אפשרי
מעניין מה זה מחיר שווה לכל נפש

תמיר יהושע
14-04-11, 11:58
בעיקרון זה לא שונה ממה שתמיר עשה. הדבר היחד ששונה הוא שיש אפשרות לישתול בקייס הקיים נעילה לדנה 44 של סופה והנעילה זמינה רוב הזמן (רוב הזמן הנעילות של 44A לא זמינות או אין במלאי)
אה ועוד שוני קטן המחיר

אז מה שונה אני גם התקנתי נעילה בקייס המקורי
אני פתחתי פתח לנושא שאף אחד לא חשב שזה אפשרי.
מעבר לזה אצלי הנעילה לא מתקתקת כמו הנעילות האחרות .
יחי ההבדל הקטן

אייל67
14-04-11, 21:51
תמיר,

נא לא להעלב ו/או להפגע ו/או להתרגז ו/או להתחרפן.
בטח לא עכשיו לפני חג החירות והטיולים ... :)
אני לא חושב שמישהו כאן לא מעריך את עבודתך, גם אם יש לו השגות (לגיטימיות לדעתי) על מחירה.

שיהיה לך באמת חג שמח,

אייל (שמרוצה מהעבודה ומקטר (בשקט...) על המחיר)

-->