PDA

צפייה בגרסה מלאה : צ'יינג'ר הפסיק לעבוד

gmb
16-04-11, 16:24
פירקתי היום את הרכב (GC WK 05) כדי להוריד דיבורית קודמת ולשים דיבורית BT...
הדיבורית אמורה להתחבר לקונקטור המקורי של הרדיו בכדי להשתיק את הרדיו כשיש שיחה
בדיעבד אני מבין שלא רק שהקונקטור שונה ברכבים האמריקאיים ולא מתאים לחיבורים האירופיים שיש על הדיבורית, אלא גם כשיש מגבר מקורי ברכב הדיבורית הזאת לא תתאים
חבל... אחלה דיבורית... בכל מקרה, כשניתקתי את הרדיו המקורי (זה עם הכניסה ל6 דיסקים - צ'יינג'ר) וחיברתי חזרה משום מה עכשיו הדיסקים בכלל לא נקראים וזה רק משמיע רעשים שהוא מנסה להחליף דיסק ורושם לי אחרי דקה CD ERROR
הרדיו עובד כשורה.. ובראש עצמו בכלל לא נגעתי, רק הוצאת אותו לנתק את כבל החשמל וחיברתי חזרה לאחר 5 דקות...

יש למישהו רעיון איך לסדר את המערכת? ניתקתי אותה שוב פעם וזה לא עזר, עכשיו אני משאיר אותה מנותקת לכמה שעות אולי זה יתאפס על עצמו.
ובכל מקרה,יש למישהו רעיון אחר לדיבורית BT שמתאימה גם למערכת עם מגבר מובנה?

רמי

eysham
16-04-11, 16:49
רמי,

לגבי הצ'יינג'ר, נראה לי שזה שהזזת אותו פגע בו איכשהו. אין סיבה אחרת שאני מכיר שהוא לא יעבוד אחרי פירוק והרכבה.
הדבר היחיד זה הקוד שצריך להכניס, אבל אם הרדיו עובד כנראה שהזנת אותו. (זה מתאים ל-WJ. ב-WK אני מניח שדומה)

לגבי ה-BT

אני חיברתי PARROT בין הרדיוטייפדיסק למגבר. בגלל שהמחברים לא התאימו חיברתי ישיר על הגידים לפי הצבעים. אם עושים עבודה טובה (הלחמות עם שרינק) זה בסדר...

מה שזה אומר זה שאם הראש כבוי, גם המגבר כבוי ואז לא שומעים את הדיבורית ברמקולים.
יענו צריך להחליש או MUTE ולא לכבות את המערכת כשנכנסת שיחה או כשרוצים לחייג.
NO BIG DEAL למרות שהיו כמה פעמים שצעקתי הלו הלו הלו ולא הבנתי למה לא עונים לי...

איל

gmb
17-04-11, 10:47
פירקתי את הרדיו-דיסק (זה כולל את הצ'יינג'ר ל6 דיסקים בתוכו)
הוצאתי את הדיסקים פחות או יותר, כנראה באמת משהו זז שם בפנים. חיברתי בחזרה, אבל לך תדע אם חיברתי את כל הפלטות שמפרידות בין המיקום של ה6 דיסקים כמו שצריך
בקיצור, עדיין לא עובד, אבל עכשיו הוא גם לא משמיע רעשים שהוא מנסה... לפחות אישתי מאושרת שכרגע יש רק את הרדיו .... מה יש לה לשמוע שם כל כך הרבה?
כנראה שאחפש רדיו-דיסק אחר... הבעיה, שכאלה של חברות אחרות לא מתאימות למבנה של הרכב ולחיבורים המקורייים.. יש שם מגבר מובנה, תמיכה לשליטה ממהגה וכולי...
מישהו מכיר אולי אם יש מערכת כזאת מקורית מאיזה רכב שעבר תאונה או משהו כזה? אולי כבר נשדרג לסוג שמגיע עם מסך מובנה וכולל תמיכה גם ב BT ו DVD שגם הילד יהנה?

לגבי הדיבורית.
בחיבורים המקוריים שמתי לב שיש תמיכה ב U CONNECT שזה אמור להיות סוג של תמיכה בתקן כלשהו של דיבוריות שקרייזלר בנתה עליו... לפי האתר של PARROT ולפי אתרים בחו"ל להשיג מתאמים ולחבר את הדיבורית יעלה לי יותר מהדיבורית עצמה...
הגיבורית עצמה כשהיא מתחברת לרדיו בצורה מלאה, משתיקה את הרדיו באופן אוטומטי בזמן שיחה ומחזירה את הקול כשהשיחה מנותקת. וגם את השמיעה של הדיבור שומעים ברמקולים של הרכב. הבעיה היא שעם ההגברה המקורית יש הגברה כפולה של הדיבורית ושל המגבר של הרכב מה שיכול לגרום לבעיות סאונד... אבל לא נדע עד שלא נחבר
יש שם עוד כמה עשרות חוטים שאולי שווה לבדוק אם נלך למתקין הוא ידע איך להתאים את הדיבורית למערכת באופן מאולץ... או שאולי כבר נקנה מערכת שכוללת בתוכה דיבורית מובנת (ע"ע למעלה :) )

בקיצור... אני די תקוע באמצע עם רדיו בלבד ועם אישה מרוצה... אז הרווחתי?

רמי

berdi
17-04-11, 12:03
תכנס למישהו רציני שמתקין מערכות,הוא יסדר לך את כל החיבורים כי הם מבינים בזה.
יש המון אופציות למכשיר חדשני ושכל השליטה מהגה ודברים אחרים יעבדו במקביל. עניין רק של תקציב.
אני החלפתי את כל המערכת כולל מגברים כולל צ'נגר, כולל רמקולים, הבדל שמיים וארץ בין החדש לישן=המקורי.
תיקון בארץ של המקוריים רדיו דיסק+צ'נגר יעלה יותר.
בהצלחה וחג שמח
נתן

gmb
17-04-11, 15:01
אני אכנס למישהו שמבין יותר ממני
נראה מה יש לו להגיד
אולי הוא יוכל לפרק את הרדיו-דיסק ולהחזירו למצב עבודה...
BERDI
מה אתה עשית אצלך ברכב וכמה זה לבסוף עלה?

איך הייתה התאימות לכבלים/מגבר מקוריים של הרכב? אין לי ממש רצון/צורך להשקיע יותר מדי על מערכת הסאונד שברכב...

berdi
17-04-11, 16:14
אני אכנס למישהו שמבין יותר ממני
נראה מה יש לו להגיד
אולי הוא יוכל לפרק את הרדיו-דיסק ולהחזירו למצב עבודה...
BERDI
מה אתה עשית אצלך ברכב וכמה זה לבסוף עלה?

איך הייתה התאימות לכבלים/מגבר מקוריים של הרכב? אין לי ממש רצון/צורך להשקיע יותר מדי על מערכת הסאונד שברכב...

אני השקעתי! הכל מחדש, מישהו שהוא טוב ידע לחבר הכל ואו לתקן את המקולקל=מכשיר.
מכשירים חדשים, חלק ידעו להיסתנכרן על השליטה מההגה, הרב לא! לכן מתקינים עין לייזר מעל המראה אשר מקבלת את הפקודות דרך כבל מההגה ומעבירה למכשיר החדש דרך הלייזר. עלות מלפני שנה שבדקתי 600-1000 ש"ח. יש לי להמליץ על מתקין מפ"ת.
אחרי שהיו ברשותי מרכיבי מערכת מרכב קודם, העדפתי לשים הכל מחדש, יותר איכותי, יותר אביזרים, סאונד מדהים גם בנמוך ובעיקר בגבוהה.
העלות בעיקר ההתקנה שארכה יום שלם, היתה כמעט כמו תיקון המקורי+הצ'נגר=עין לייזר הלכה בשניהם, 1500 ש"ח + בית דין וחצי=קופסא לרדיו דיסק+תוספות של נעילת חלונות, קרוסאובר+כבלים לכל הרכב וכו'.
בקיצור אם לא רוצה להשקיע לך למקצוען, תספר לו על מעלליך והאם הוא מכיר רכבים אלו, כי יכולים לסבך אותך לא מקצועיים ומקווה שהוא יחזיר לך את הצליל=תו החסר.

avi_bit
05-10-11, 21:46
אחי
צור עמי קשר יש לי חיבור PLUG AND PLAY לדיבורית
0544429696

גניסלב רונן
06-10-11, 10:49
לי יש "גוויות " של 2 צ'יינג'רים {עברתי לחיבור לאיפון } אם אתה מעוניין צור קשר .

-->