PDA

צפייה בגרסה מלאה : שיכפול שלט מקורי ZJ

amit.a
19-04-11, 18:49
ערב טוב חברים וחג שמח....

אמרו לי שבפסח מותר לשאול קושיות......אז הינה אחת

יש לי שלט מקורי של הרכב שמבצע פתיחה/סגירה של הדלתות+כפתור שמצויר עליו פתיחת דלת מיטען אבל בפועל הוא פאניק (מפעיל צופר) לחיצה אחת על פתיחה פותחת דלת נהג ולחיצה שניה על אותו הכפתור פותחת את שאר הדלתות.

ניסיתי לשכפל אצל מנעולן ובגלל שיש לשלט קודים מתחלפים בלתי אפשרי לשכפל אלה לקנות מקורי בחברה.
מכשילי תנועה רוצים 900 שח" ולכן קניתי באיבי ואני ממתין לבואו לראות האם זכיתי ודפקתי את המערכת עם שלט+משלוח ב 16 דולר או שאכלתי אותה........כמובן שאני לא שוכח הוצאת שיכפול פה בארץ שגם תעלה כמה וכמה מצלצלים.

כל זה היא קדימון לכך שנפל לידיי מפתח שלט גולם מקורי קרייזלר שעל פי הנתונים שלו מתאים ל טאון אנד קאנטרי (הוואן הגדול של קרייזלר) מהשנים של 2004 עד 2007.....http://www.autokeymexico.com/auto/index.php?act=viewProd&productId=232

האם יש מצב להתאים אותו לשלט שלי ???

מיצטער אם הקושיה ארוכה מידיי

עמית

berdi
20-04-11, 00:06
ערב טוב חברים וחג שמח....

אמרו לי שבפסח מותר לשאול קושיות......אז הינה אחת

יש לי שלט מקורי של הרכב שמבצע פתיחה/סגירה של הדלתות+כפתור שמצויר עליו פתיחת דלת מיטען אבל בפועל הוא פאניק (מפעיל צופר) לחיצה אחת על פתיחה פותחת דלת נהג ולחיצה שניה על אותו הכפתור פותחת את שאר הדלתות.

ניסיתי לשכפל אצל מנעולן ובגלל שיש לשלט קודים מתחלפים בלתי אפשרי לשכפל אלה לקנות מקורי בחברה.
מכשילי תנועה רוצים 900 שח" ולכן קניתי באיבי ואני ממתין לבואו לראות האם זכיתי ודפקתי את המערכת עם שלט+משלוח ב 16 דולר או שאכלתי אותה........כמובן שאני לא שוכח הוצאת שיכפול פה בארץ שגם תעלה כמה וכמה מצלצלים.

כל זה היא קדימון לכך שנפל לידיי מפתח שלט גולם מקורי קרייזלר שעל פי הנתונים שלו מתאים ל טאון אנד קאנטרי (הוואן הגדול של קרייזלר) מהשנים של 2004 עד 2007.....http://www.autokeymexico.com/auto/index.php?act=viewProd&productId=232

האם יש מצב להתאים אותו לשלט שלי ???

מיצטער אם הקושיה ארוכה מידיי

עמית
חג שמח עמית!
איזה רכב יש לך?
האם על השלט המקורי שלך, בגב מופיעים המספרים והאותיות כפי שהזמנת, המספר שהזמנת: 05183675AA.
אם זה אותו מיספר+אותיות אז לא בעיה יתאימו לך בצ'יק.
אם לא, תיתכן בעיה! יש חשיבות רבה לתאימות, חייב להיות בעל אותם ספרות ואותיות, כל זאת לביצוע מהיר ומדוייק בהתאמה לרכבך.
תרים טל, ליוסי מפאר מעולים בפ"ת ואולי הוא כן יוכל בכל זאת להתאים, הוא המומחה ואני מצטט רק מנסיוני.
שבוע מעולה
נתן

amit.a
20-04-11, 16:31
הרכב הוא ZJ 97

את השלט מ איביי הזמנתי על סמך זה שכתוב מתאים לגראנד שירוקי 97 ולא על פי מספרים (אם זה אפשרי אז הטעות שלי)

והמפתח הנוסף שנתתי לינק עבורו קיבלתי אותו וחשבתי אולי הוא מתאים.

מלכי
20-04-11, 22:35
בעיקרון תריץ חיפוש בפורום הבעיה מוכרת,הנסיון שלי אי ביי לא עובד,יש לי אחד זרוק איפה שהוא, הרכבים בארץ תוצרת אוסטריה אולי זאת הסיבה ששלט אמריקאי לא מתכייל, הכיול עצמו בכל מוסך מורשה דרך ה-DRB פחות מדקה נעשה לי כשרות ללא תשלום,ריכבי - עסק למערכות מיגון ברמה"ש הביא משומש לפני כיול ב-150 ש"ח לפני שלוש שנים תוך יום.

tomerz
21-04-11, 07:46
מניסיון
עובד בעבוע עובד יותר טוב מהמקורי

-->