PDA

צפייה בגרסה מלאה : זקוק לחוות דעה על תומקאר

n_jony
20-04-11, 00:05
שלום לכל החברים
לאחרונה אני סובל מקדחת (התלהבות ללא כל הבנה בנושא) הבגי ובמיוחד דלוק על תומקאר מין אולי גאוות יחידה- רכב ישראלי
מה אתם אומרים על הרכב הזה אתם יודעים -עבירות אמינות נוחות (אני מתכוון אולי לרכוש כזה לנסיעה קצרה יומית לעבודה ולהישתולליות שטח.
בי ותודה למגיבים

neta4x4
20-04-11, 12:32
לחבר טוב שלי יש אבל אצלם הוא משמש לטיול פעם בשבוע וחצי בערך.
בנסיעה במים ובוץ הכלי לא מצטיין בגלל שכל הרצועות מאחורה חשופות אז קצת מים ובוץ הן מתחילות להחליק וההמשך כבר ידוע.
העבירות שלו מעולה יש מהלך מתלה קידמי של כמעט מטר ואפילו שהוא 2X4 יש לו מנוע 1100.
הכלי שלו עוד חדש (2011) אז לגבי אמינות אני לא ממש יכול להגיד.
מקווה שעזרתי במשהו

n_jony
20-04-11, 22:17
האם הרצועות לא אמורות להיות מערכת סגורה ??
האם הרכב הזה יכול להתחרות בעבירות בגיפ משופר סטנדרטי נניח טרופר הגבהות 2" +צמיגי שטח

n_jony
05-05-11, 21:39
חברה 180 צפיות ותגובה אחת בלבד איפה המלומדים באתר נירדמתם???

asafk
05-05-11, 22:18
לאט לאט...
בג'יפולוג מי שאין לו מה לכתוב לא כותב. אז אם לא ענו לך זה בגלל שמי שיש לו מה לומר עדיין לא ראה את השאלה.
בכל מקרה, זה מה שאנחנו חושבים על התומקאר:

http://www.jeepolog.com/UserFiles/Image/with_watermark/test_rzr800s_vs_tomcar/RZR_VS_TOMCAR_%20020.JPG

http://www.jeepolog.com/forums/content.php?1702-jeepolog-archive

מדובר בבאגי קטן וחביב מאוד. בנוי ברזל כמו שאתה מצפה מרכב ישראלי, אבל לפעמים זה קצת מוגזם - יש בו תחושה של נ"נ...
בשטח לא תהיה לך שום בעיה, כשהמגבלה היחידה היא רצועת הוריאטור.
לדעתי האישית, בתור הרכב שהמציא הלכה למעשה את קטגוריית ה side by side הספורטיבי, הוא נשאר טרקטור קטן, בעוד השוק כולו התקדם מאז לכלים עם הרבה יותר פאן, על חשבון העמידות והקשיחות שבאמת לא כל אחד צריך.

אסף.

n_jony
14-05-11, 11:23
אסף תודה רבה על הקישור
-באמת יש לי פזילה לכיוון RZR אבל קשה לי לוותר בקלות על התלהבות מרכב "ישראלי" תקרא לזה טיפשות תקרא לזה "פטיוטיות" אז אם ההבדלים קלים למה לא להיות נאמן למותג ישראלי מצד שני כשאתה בטיול וקורע אותך בביצועים עבירות בן תשחורת מארה"ב זה בהחלט מבאס אז השאלה אם ההבדלים קטנים לדוגמה האם הטומקר צפוי להתקע לאבד אחיזה בכל מעלה טלול דרדרתי??
יוני

n_jony
19-05-11, 20:59
תודה אסף על התשובה והקישור.
אני רוצא למקד.
אני מתלבט בשתי שאלות:
אחת האם לרכוש באגי כרכב שני לנסיעות קצרות וטיולי אקסטרים. אבל רכב מינהלתי שיהיה בשימוש ולא יעמוד בתיקונים כל הזמן(חשוב לי מאוד האמינות אני רופא/עסוק ואין לי זמן לגור במוסך)? וכרכב פאן יתן עבירות טובה כולל טיפוס מעלות בלי בושות? למעשה האם באגי כנ"ל יכול להצתרף לטיול גיפים ולתת בראש.
שתיים מכיוון שאני לוקה בחיידק הפטריוטיות קשה לי לוותר על רכישת רכב ישראלי קשוח אמיתי-תומקאר רכב שאוכל להנות ממנו אבל גם להרגיש שהוא ישראלי אמיתי (תסלחו לי על הציונות המיתפרצת לו מקובל בימינו) ומצד שני לא הייתי רוצה להיות מושפל בכל מפגש עם רכב אמריקאי צעיר(RZR) קצת/הרבה מביך. אז באמת השאלה אם ההבדל בעבירות קטן. אם כן אז אני מוכן לסבול למען הדגל.
ובעצם עולה שאלה שונה למה בעצם לא לרכוש סופה
יוני

asafk
19-05-11, 21:26
אין שום בעיית עבירות לתומקאר. אמנם הוא רק הנעה אחורית, אבל בואנגיד שאם יש מקום שהתומקאר לא עבר בו - זה אומר שאתה לא אמור להיות שם.
נהיגה בבאגי הנעה אחורית היא שונה מנהיגה בג'יפ. צריך להתרגל או ללמוד לנהוג בזה, ואז אין בעיה בשטח.

למה בעצם לא לרכוש סופה

למה לא, באמת?

-->