PDA

צפייה בגרסה מלאה : איפה משיגים כלי עבודה... קטנים

דרור ברלי
21-04-11, 13:20
לאוסף המוטורי המשפחתי התווסף היצור הנ"ל... (תמונות מצורפות).

הדבר המגניב הזה מגיע כקיט להרכבה עצמית, אבל הגיע לידי כשהוא כבר מורכב. לאחר בחינה מדוקדקת התברר שנדרשים אי אילו שפצורים/שינויים/שדרוגים ולאחר הסופ"ש האחרון בידיו העדינות של עידו, גם תיקון מסוים (דיפרנציאל אחורי נטחן).

הכלים הנדרשים - מפתחות אלן קטנים (1.5 מ"מ, 2 מ"מ, 2.5 מ"מ, 0.05 אינץ'), בוקסות קטנות (5.5 מ"מ עד 7 מ"מ), צלחת ממוגנטת לאיסוף ושמירת חלקים קטנים, שפופרת גריז איכותי. זה בתור התחלה.

מישהו מכיר/יכול להמליץ על חנות לכלי עבודה שמחזיקה כלים וחומרים במידות קטנות כאלה, באיכות סבירה (אין צורך במותגי על, אבל גם לא זבל סיני שיישבר/יתעקם) שלא שוחטת במחירים, לפני שאני מתחיל לכתת רגליים ולהשחית זמן יקר?

yes1952
21-04-11, 14:07
דרור דבר איתי-יש לי כלי עבודה קטנים קטנים-בהשאלה בלבד ללא תחום בזמן
יוסי

BackDoorMan
21-04-11, 14:34
סט בוקסות 1/4 אינץ , טייוואני סטייל סיגנט, פרוקסן, קינג-טוני יעשה את העבודה, אחרת תצטרך לשלם מחירים כפולים ומשולשים לחברות אירופאיות.
תוסיף סט של ביטים אם אין בסט, או תקנה סט 1/4 מורחב עם ביטים, וסגרת ענין.

ש01
ל.כ צריפין

דרור ברלי
תודה, אבל לא רוצה להשאיל - אלא לקנות כלים מתאימים שיישארו אצלי - לטובת ארגז כלים נפרד שישמש לצורך התחזוקה השוטפת של הצעצוע הזה, שהוא רכב-עבירות לכל דבר ועניין, עם כל הפיצ'רים והתקלות שיש בדבר האמיתי (גיר אולטרא-קצר, דריישפטים, CVג'וינטים, היים-ג'וינטים, קויל-אוברים עם כיוון עומס קפיץ, ציריות, דיפרנציאלים + נעילות נשלטות, בידלוקים אמיתיים.... הכל, רק בקנ"מ 1:10)

הבעיה היא שאין לי צורך בסטים עם כל כך הרבה חלקים וביטים במידות "גדולות" יותר שאין להם שימוש. צריך כלים ספציפיים במקום שמוכר בבודדים.

ד ו ר ו ן
21-04-11, 14:48
צלחת ממוגנטת לאיסוף ושמירת חלקים קטנים,
קערת מים מתכתית של כלב עם מגנט של רמקול מודבק במרכז.

BackDoorMan
21-04-11, 15:13
סט של 1/4 עם 48 חלקים של AMPRO עולה 218 ש"ח.
לא חושב שאפשר לחסוך יותר מזה מבלי לפול על מוצרי מדבקה או חסרי שם נחותים.

itay
21-04-11, 15:40
אהלן,

אתה יכול לשפוך קצת פרטים על הצעצוע הזה - עלויות, רמת מורכבות, מאיפה משיגים וכו'. גם אני שוקל להכינס לתחום ומעניין אותי לדעת.

לגבי כלים, אני יכול להמליץ לך על חנות בכפר סבא - נקראת מ.נ.מ ויש בה הכל, נמצאת ברחוב סמוך לפרוייקטים 4*4, מי שמכיר יכול לתת כתובת יותר מדוייקת. יש בה הכל.

תודה,

איתי.

דרור ברלי
21-04-11, 16:13
אהלן,

אתה יכול לשפוך קצת פרטים על הצעצוע הזה - עלויות, רמת מורכבות, מאיפה משיגים וכו'. גם אני שוקל להכינס לתחום ומעניין אותי לדעת.

אני ממש טירון בתחום הזה. מי שהדביק אותי זה הג'וניור שלי שכבר הרבה זמן רצה דבר כזה, ואחרי שבמפגש ג'יפולוג האחרון הוא שיחק קצת באוטו של הבן של יואב HITOY (יש לו אוטו זהה) התחלנו להתעניין ברצינות.
הדגם הזה נקרא VENOM CREEPER. אין יבוא מסודר שלו לישראל. ממה שאני קורא ברשת הוא נחשב טוב למדי, אבל אני לא יודע להגיד לך עד כמה ואיפה בדיוק הוא מדורג בשרשרת המזון של התחביב הזה..
בגלל שאין יבוא, גם אין כאן חלקים של היצרן הזה באף חנות בארץ וכבר ביררתי. צריך להזמין הכל מאמריקה, ובינינו גם עדיף - כמו בג'יפים אמיתיים, פער המחירים הוא בלתי נתפס. בתחביב הזה, 1$ באמריקה שווה 10 שקלים ומעלה כאן בארץ.
אני קניתי ממישהו שסיים להרכיב ולא הסיע את זה בכלל, אוטו בתול וחדש לגמרי, כולל כל הציוד הנילווה (ספר הוראות ההרכבה וקטלוג מק"טי החלקים שהוא חשוב מאוד!!! - וכמובן מנוע, שלט, מקלט, בקר מהירות, סרוואים, 2 בולמים וקפיצים ספייר חדשים באריזה (מפורקים, כולל שמן לבולמים, צריך לבנות אותם) מטען מהיר ופאק סוללות אחד, הכל באלפיית שקלקלים אחת. חשבתי ואני עדיין חושב שזה מחיר טוב, אבל לאחר מעשה מצאתי בחנויות ברשת את הקיט הבסיסי (שילדה+גיר+סרנים+מתלים+גלגלים+חופה) בטווח מחירים שבין 150-250$באמריקה. לזה צריך להוסיף מנוע לפי בחירה, כל האלקטרוניקה והסוללה והשלט וכו', מה שיכול להכפיל, לשלש או לרבע את המחיר הזה (תלוי מה בוחרים. האפשרויות כאן בלתי מוגבלות, כולל היגוי אחורי ושליטה בנעילות מהשלט... וקל מאוד לאבד שליטה על התקציב ולמצוא את עצמך מושקע בקישקוש הזה בהמון כסף) וזה לפני משלוח ומכס.... הכי טוב אם מישהו סוחב עבורך הכל במזוודה.

כשקונים כמוני אוטו מורכב ונוסע, אולי חוסכים קצת כסף, אבל מוותרים על הכיף שבבנייה... כאן אין מה לדאוג - נזקים יש ויהיו כל הזמן, ותהיה לי הזדמנות לפרק ולהרכיב ולהחליף כל בורג, אם ארצה או לא ארצה. שדרוגים? יש בלי סוף - צמיגים גדולים יותר, יחסי העברה, ציריות מחוזקות, שליטה מרחוק בנעילות, סרוואים, כל החלקים למיניהם, חופות תחליפיות, מתלים משודרגים...

יותר מזה אני עוד לא יודע. כאמור אני עוד טירון ולומד את האוטו, כי אני זה שהולך לתחזק ולפרק ולהרכיב כל מה שהילד שובר. הנה - סטליטים בדיפ' אחורי כבר נטחנו אחרי שהוא השתולל עם זה... עד שהוא ילמד לנהוג בעדינות זורמת ולא בקפיצות אינדיאניות, אני אזיע על הדבר זה לא מעט דולרים (דוגמה: סט גלג"שים לדיפרנציאל = 6$ בלבד. לא יקר... אבל המשלוח - 28 $...)
את כל שאר המידע הטכני, ברמה של ג'יפולוג לקטנטנים, יש ברשת. תחפש "זחלנים" או "זחלני סלעים" או באמריקקית RC ROCK CRAWLERS

tomerz
21-04-11, 17:44
כלי עבודה אני היבואן שלהם
http://www.rcspeed.co.il/category.asp?catcode=66
ובקשר לחלקים אני אבדוק

avishon
21-04-11, 17:51
...בתחביב הזה, 1$ באמריקה שווה 10 שקלים ומעלה כאן בארץ...

אתה טועה . לא רק "בתחביב הזה" , אלא כמעט בכל תחום .
הוספת "0" לסכום בדולרים וכתיבתו בש"ח (10$ = 100 ש"ח וכיו"ב) היא "תימחור" ידוע ומעצבן...

סופת המדבר
21-04-11, 23:52
יש חנות של סיגנט ביצחק שדה ת'א
אתה יכול לקנות ממנו מה שתרצה בבודדים אני מאמין שבוקסה כזאת קטנה תעלה אולי 5 ש'ח
(פעם קניתי ממנו בוקסה כוכב 55 ב17-18 ש'ח
אז אתה קונה כמה בוקסות ראצ'ט אחד וזהו

בקשר לאלן או לקנות רק ביטים
או לקנות סט אלן עולה בל.כ 20 ש'ח +

נמרוד
22-04-11, 00:08
דרור יש לי סט רבע של סיגנט שכולל את כל הכלים שכתבת - בוקסות וביטים כולל פיליפס, טורקס, אלנים בגדלים שציינת ועוד, ראצ׳ט, ידית מברג, מאריכים - בקיצור הכל בקופסא אחת. לא זוכר כמה עלה אבל זה לא היה הרבה, לפני 6-7 שנים, ואני מוצא את הסט הזה הדבר השימושי ביותר בארגז הכלים של הג׳יפ לעבודות מזדמנות - יש בו כל סוגי המברגים ובוקסות עד 13 מ״מ. אין לי ספק שזה ישתלם לך יותר מאשר לקנות בודדת וכשהם בקופסה קשיחה הדברים הקטנים האלו גם לא הולכים לאיבוד. ממליץ בחום.

boaz avrahami
22-04-11, 03:35
סט כמו שנמרוד מציין עולה כ 200 שח למיטב זכרוני.
קניתי עוד אחד כזה לפני כמה חודשים- סט נהדר!
טכנו צינור, יצחק שדה, תל אביב.
דבר עם דיוויד.

ishc
22-04-11, 08:03
"דרור כלי עבודה" ברח' פלורנטין בת"א. מבחר עצום ומאוד מקצועיים. תפנה לאהרון

BackDoorMan
22-04-11, 08:29
"דרור כלי עבודה" ברח' פלורנטין בת"א. מבחר עצום ומאוד מקצועיים. תפנה לאהרון

דרור, תתרחק מהמקום הזה, מחירים מופקעים, גם טכנו לא ממש זולים.
תבדוק אצל טכנו יורם בצומת דרך פתח תקוה לה גווארדיה, או בטכנובורג ברחוב החופר חולון, ובכלל יש עוד כמה חנויות זולות באזה"ת בחולון ששווה לבדוק.
או שתתקשר אלי ואזכר בעוד עד אז.

חן צברי
22-04-11, 18:56
טכנו צינור, יצחק שדה, תל אביב.

טכנו צינור מוכרים גם בוקסות בודדות.
אני קניתי אצלם בוקסה של סיגנט 5 מ"מ דרייב 1/4" ב-5 ש"ח.
לא יודע מה המצב לגבי שאר המידות שאתה מחפש.
תבדוק גם מה יש בחנות ממול מבחינת מחירים (אם אתה כבר קונה סט).

אני גם ממליץ אם כבר אז לקנות סט שלם.
מאוד נוח שהכל נמצא באריזה אחת במקום בתפזורת.

צלחת מגנטית יש בל.כ. (אאל"ט בערך 25-30 ש"ח + מע"מ).
אני חושב שיש להם גם סטים של דרייב 1/4" עם המידות שאתה מחפש, אבל הם יותר מסיביים לעומת סטים אחרים. זה משמעותי כשמתעסקים במידות האלו בחלקים/מקומות קטנים וצרים.

tomerz
22-04-11, 19:15
יש גם את מ.מ.ש.ר ב-א"ת חולון חנות מקצועית לכלי עבודה
בעסק שלנו אנחנו קונים שם הכל

BackDoorMan
22-04-11, 21:08
יש גם את מ.מ.ש.ר ב-א"ת חולון חנות מקצועית לכלי עבודה
בעסק שלנו אנחנו קונים שם הכל

יקרנים.

eysham
22-04-11, 21:27
בגלל שאין יבוא, גם אין כאן חלקים של היצרן הזה באף חנות בארץ וכבר ביררתי. צריך להזמין הכל מאמריקה, ובינינו גם עדיף - כמו בג'יפים אמיתיים, פער המחירים הוא בלתי נתפס. בתחביב הזה, 1$ באמריקה שווה 10 שקלים ומעלה כאן בארץ.
אני קניתי ממישהו שסיים להרכיב ולא הסיע את זה בכלל, אוטו בתול וחדש לגמרי, כולל כל הציוד הנילווה (ספר הוראות ההרכבה וקטלוג מק"טי החלקים שהוא חשוב מאוד!!! - וכמובן מנוע, שלט, מקלט, בקר מהירות, סרוואים, 2 בולמים וקפיצים ספייר חדשים באריזה (מפורקים, כולל שמן לבולמים, צריך לבנות אותם) מטען מהיר ופאק סוללות אחד, הכל באלפיית שקלקלים אחת. חשבתי ואני עדיין חושב שזה מחיר טוב, אבל לאחר מעשה מצאתי בחנויות ברשת את הקיט הבסיסי (שילדה+גיר+סרנים+מתלים+גלגלים+חופה) בטווח מחירים שבין 150-250$באמריקה. לזה צריך להוסיף מנוע לפי בחירה, כל האלקטרוניקה והסוללה והשלט וכו', מה שיכול להכפיל, לשלש או לרבע את המחיר הזה (תלוי מה בוחרים. האפשרויות כאן בלתי מוגבלות, כולל היגוי אחורי ושליטה בנעילות מהשלט... וקל מאוד לאבד שליטה על התקציב ולמצוא את עצמך מושקע בקישקוש הזה בהמון כסף) וזה לפני משלוח ומכס.... הכי טוב אם מישהו סוחב עבורך הכל במזוודה.

כשקונים כמוני אוטו מורכב ונוסע, אולי חוסכים קצת כסף, אבל מוותרים על הכיף שבבנייה... כאן אין מה לדאוג - נזקים יש ויהיו כל הזמן, ותהיה לי הזדמנות לפרק ולהרכיב ולהחליף כל בורג, אם ארצה או לא ארצה. שדרוגים? יש בלי סוף - צמיגים גדולים יותר, יחסי העברה, ציריות מחוזקות, שליטה מרחוק בנעילות, סרוואים, כל החלקים למיניהם, חופות תחליפיות, מתלים משודרגים...

יותר מזה אני עוד לא יודע. כאמור אני עוד טירון ולומד את האוטו, כי אני זה שהולך לתחזק ולפרק ולהרכיב כל מה שהילד שובר. הנה - סטליטים בדיפ' אחורי כבר נטחנו אחרי שהוא השתולל עם זה... עד שהוא ילמד לנהוג בעדינות זורמת ולא בקפיצות אינדיאניות, אני אזיע על הדבר זה לא מעט דולרים (דוגמה: סט גלג"שים לדיפרנציאל = 6$ בלבד. לא יקר... אבל המשלוח - 28 $...)
את כל שאר המידע הטכני, ברמה של ג'יפולוג לקטנטנים, יש ברשת. תחפש "זחלנים" או "זחלני סלעים" או באמריקקית RC ROCK CRAWLERS

דרור,

בדקת שמר ברדה לא בעסק? שלא יהיה כתוב על הקופסה "חלקי רכב" חו"ח....

AUG
25-04-11, 22:45
זרוק לי במחסן מפתח צלב מיניטורי שהגיע במקור עם ערכת באגי RC להרכבה.
אם אתה חושב שזה יכול לעזור לך, ואתה עובר מתישהו באיזור בית שמש, אשמח למסור אותו לאימוץ.

-->