PDA

צפייה בגרסה מלאה : למישהו יש נסיון עם נעילה של בולסטר?

alteritay
26-04-11, 06:51
אהלן.....
אם למישהו יש נסיון עם הנעילה של בולסטר לאורך תקופה על ג'ימיני אני אשמח לשמוע חוות דעת.....

תודה

tomig
26-04-11, 17:35
לי יש אותה שבועיים בינתיים עובדת מצויין....

דרור ברלי
26-04-11, 17:44
לא בג'ימני אלא בסופה. קדמית. כמעט שנה.
עד עכשיו סבבה. לטעמי - לא פחות חשוב מאיכות המוצר עצמו - השירות. והשירות של שי פשוט מצוין - דליפת אוויר אחת קטנה (שלא פגעה בתפקוד הנעילה, הבחנתי בזה רק כשהקומפרסור היה נכנס לעבודה מדי פעם), תוקנה מיד במסגרת האחריות.

8ball
27-04-11, 00:33
מה המחיר של תענוג שכזה? אמנם מחפש לויטארה אבל אמור להיות בסביבות אותו המחיר אם לא אותה הנעילה בדיוק? האם יש הבדל משמעותי מנשלטת של ARB?
תודה

alteritay
27-04-11, 07:45
המחיר הוא 7000 לפני מעמ כולל התקנה....
לא מעט.....

8ball
30-04-11, 00:29
אם זה המחיר עדיף כבר לקנות ARB. ההצעה שקיבלתי הייתה רחוקה בלא מעט וכללה גם קומפרסור וגם מעמ

ishc
30-04-11, 10:34
למה לא אוטומטית?

8ball
30-04-11, 15:41
לסרן האחורי אין בכלל שאלה או התלבטות - המחיר והיכולות מצביעים לכיוון האוטומטית, אבל בסרן הקדמי עם הגבלות היגוי ועומסים על הביצה עצמה (להזכירך - נקודת תורפה בויטארה) אני מעדיף לשלם טיפה יותר, אבל העדיפות של בולסטר אם הייתה היא במחיר שיהיה מאוד אטרקטיבי ביחס לARB ששולטים בשוק בערך. אם הם לא מצליחים להיות כאלה אין לי אינטרס לקחת סיכון בנעילה שהייצור שלה הוא בסין על פס יצור שאני לא יודע מי מפקח עליו או מי נותן את האישור לבדיקת איכות. גם אם יש כאלו שהתקינו ומרוצים.

tomig
03-05-11, 17:39
לסרן האחורי אין בכלל שאלה או התלבטות - המחיר והיכולות מצביעים לכיוון האוטומטית, אבל בסרן הקדמי עם הגבלות היגוי ועומסים על הביצה עצמה (להזכירך - נקודת תורפה בויטארה) אני מעדיף לשלם טיפה יותר, אבל העדיפות של בולסטר אם הייתה היא במחיר שיהיה מאוד אטרקטיבי ביחס לARB ששולטים בשוק בערך. אם הם לא מצליחים להיות כאלה אין לי אינטרס לקחת סיכון בנעילה שהייצור שלה הוא בסין על פס יצור שאני לא יודע מי מפקח עליו או מי נותן את האישור לבדיקת איכות. גם אם יש כאלו שהתקינו ומרוצים.

גם אם הוא ירצה נעילת בולסטר קדמית אז אין להשיג הם לא יצרו קדמית לג'ימיני רק אחורית כך נמסר לי מהאיש שירות שלהם...

-->