PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש המלצה לתנור בישול משולב כיריים

עירא
27-04-11, 09:39
כמו בכותרת,
אני מחפש המלצה על דגם / חברה לקנייה של תנור בישול משולב כיריים.
אני מחפש תנור שיחזיק מעמד הרבה שנים ושלא ייתפרק לי תוך 3-4 שנים.
צריך שיהיו לו את כל הפיצ'רים הבטיחותיים (כיבוי גז, דלת קרה וכו'), להבה אחת חזקה (להבה כפולה) ושיחזיק מעמד הרבה שנים.

ראיתי תנור של BELLERS שבחנות המליצו לי עליו וטענו שהוא עונה לכל הדרישות, החש שלי מהדרישה הראשונה של העמידות.

עירא

savyon
27-04-11, 10:33
הי עירא,
היום רב התנורים עונים לנושאים הבטיחותיים שציינת,
לדעתי חפש כזה שאין בו דיגיטלי בכלל (אם תמצא) או לפחות כזה שכל התפעול, ברירת תוכנית (גריל, טורבו וכו') וטמפ' תשלט ידנית!!!
אני קניתי תנור משולב של בוש (חיפשתי איכות ושם ולא חסכתי) ואחרי קצת יותר משנה המנגנון הדיגיטלי של השעון, טיימר וכו' התקלקל,
עלות החלק בלבד 700 ש"ח + מע"מ, אז לא תיקנתי ואני צריך להסתכל בשעון היד שלי בזמן האפיה...

לגבי המלצת החנות - יש לא מעט פעמים שהם ממליצים את מה שתקוע להם במלאי או את מה שהרווח עליו גדול יותר

אני לא עזרתי לך במה כן לקנות אבל מקווה שעזרתי לך ומה לחפש
סביון

ishc
27-04-11, 12:07
Beko CE61010*- לא לגעת!!! עוצמת גז מאכזבת וחלשה ובנוסף הראשים נסתמים בקלות. תנור סביר למרות שהטורבו לא מספק. שליטה ידנית/מכנית בלבד (זה דווקא לחיוב), גימור זול ומעפן, אצלי התקלף במכסה ללא כל סיבה + אחד הפלסטיקים של המכסה נשר מעצמו. שירות לקוחות גרוע ויבואן שמסרב לקחת אחריות.
מצטער שאין לי המלצות

שלמי
27-04-11, 22:42
שולטס תנורים מעולים, היה לי תנור משולב כיריים שלהם כמה שנים והוא עבד יפה מאוד (עדיין עובד, אצל אמא שלי...).
אם אתה רוצה עמידות, אל תיקח תנור מחברה בלי אבא, או איזה מותג מדבקה סיני.
תנסה לבדוק את המשקל והמסיביות של הדלת, הראשים של הגז והתושבות של הסירים, תרגיש את ההבדל בין יציקה לחתיכת פח דקה.
תסתכל על גוף החימום (בהנחה שהוא גלוי) ותראה אם יש לו פרופיל צפוף או פס וחצי.
תנור כמו השולטס משדר לך שהוא בא לעבוד, ראיתי בחנות של סמג תנור נחמד עם טורבו כפול שנראה טוב ומסיבי (בסוף הלכנו על החלום - לה קוצ'ינה).
אם התקציב מוגבל, תשקול קניה של משהו איכותי במצב טוב ביד 2, עדיף מתנור חדש שלא ישרוד את השנה הראשונה.

Gilad
27-04-11, 23:18
מה התקציב לעניין?

אנחנו מוכרים בארץ את התנורים של La Canche - תנורים צרפתיים בעבודת יד.
התנורים בנויים ברמה גבוהה ביותר ועובדים קשה לאורך שנים רבות.
חוץ מזה יש גם תנורים מקצועיים מנירוסטה שיכולים להתאים גם לשימוש בבית.

אם מעניין צור אתי קשר 052-6115556

שלמי - פעם שעברה ידעת לאן לבוא כשהיה לך חלום :)

גלעד

-->