PDA

צפייה בגרסה מלאה : התיעצות לפני קניה

ttzz
27-04-11, 17:29
הי

מכרתי ספורטאז 96 אוטו' ורציתי לדעת איך גרנד ויטרה /טרנו/גלופר או כל רכב אחר שתמליצו מבחינת אמינות דלק וביצועים בשטח

מדובר על סכום של 35K

חשוב שהרכב יהיה אוטו' ולנסיעות בכביש ובשטח

עדיפות לבנזין

יש רעיונות?

Saar
28-04-11, 09:24
אם עדיפות לבנזין, נשארה גראנד ויטרה.
טראנו בנזין לא ממש מומלץ, גלפור בנזין אני לא חושב שיש...
סער.

ttzz
28-04-11, 12:58
סער תודה על התגובה...

אגב הבעיה בגדולות בבנזין שכולן ידניות לפחות בשנים האלה

ויטרה תתן מענה טוב בשטח L/HI או שצריכה הרבה השקעה?הארוכות למשל חייבות הגבהה

מה לגבי אמינות וצריכת דלק שזה הכי חשוב לי?

תודה

motorica.net
28-04-11, 13:40
הגרנד ויטרה 2.0 ליטר מנוע J20 נחשבת לאמינה מאד.
צריכת דלק ממוצעת אצלי נעה באיזור 8.7 ק"מ לליטר כוללת נסועה ממוצעת בכביש וטיולי בשטח בסופ"ש.
נקודת תורפה למטיילים הוא בית הדיפרנציאל הקידמי שעשוי מאלומיניום ושביר בתנאים מסוימים, יש מספר דרכים להתגבר על הבעיה.

קח בחשבון נתון מענין נוסף, GV ארוכה אוט' חסכונית יותר מהידנית בגלל יחסי העברה ארוכים יותר.

לגבי מידת ההשקעה, תגדיר את הצרכים שלך בשטח. ברמת העיקרון אפשר לבנות GV ברמת עבירות גבוהה אם רק תרצה.

תציץ בסרטון הזה
http://www.youtube.com/watch?v=-JieQDFZt2g

hadtomer
28-04-11, 14:55
דוד MOTORICA צודק- אבל יש לי סתם שאלה- למה אתה לא קונה ספורטאז' מהדגם החדש של 99 ואילך? הם יותר אמינים מכאנית, המכלולים שלהם יותר חסונים משל ה96, הם כבר מצוידים בכריות אוויר וכו ויש להם LOW יותר קצר משל הסוזוקי. והיום יש כבר את כל סוגי השיפורים-החל בסעפות פליטה וכלה בנעילות קדימה אחורה, הגבהות 4 אינטש וכל עמייאט אחר.ב35 תוכל לקנות גרנד ויטארה די ישנה ושחוטה-או ספורטאז' יותר חדיש.

motorica.net
29-04-11, 22:49
הי תומר
אני רוצה לראות את הפלא הזה, הגבהה של "4 בסרן הקידמי על המשולשים המקוריים.
אני מראש טוען שאין חיה כזאת , לא בויטרה, לא בגרנד ויטרה לא בספורטאז ולא בשום רכב עם סטאפ מתלים קידמים דומה.

-->