PDA

צפייה בגרסה מלאה : הצטיידות בסט כלי עבודה...

zilbersh
04-05-11, 13:10
אני רוצה להתחדש בסט כלים חדש לרכב באיכות סבירה (אין צורך בסופר דופר קלאסיקו),
שכולל בגדול סט מפתחות פתוח ורינג + סט בוקסות עם ידיות + סט מברגים, פלייר, פלייר פטנט וקאטר.
זהו בגדול. תיק כלים...
יש מקומות שיש להם חבילה כוללת שכדאית יותר מאשר לקנות כל דבר בנפרד?
יש דרך קלה לקנות את הסט במחיר טוב מבלי לטרוח לכתת רגליים בהשוואת מחירים מייגעת...?
אני מראשון, חנויות שאני מכיר ומחבב באזור ורדי ול.כ.
יש טיפים?

מאיר רוטברג
04-05-11, 13:21
למה לבזבז זמן?
אתה מכיר את ל.כ גש לשם

omri_t
04-05-11, 16:04
אני מעט חולק על מאיר.
ל.כ מצויין בהמון דברים. אני לקוח שלהם וקונה שם לא מעט. ומרוצה.
אבל בכלי העבודה שהוא מוכר בעיקר מפתחות, מברגים, בוקסות וכו' ברמה לא גבוהה ואינם מקצועיים כלל.
זה אומר שאם אתה עובד איתם מהר מאוד תמצא את עצמך טוחן ברגים ומעקם מברגים.

ככלל- לדעתי ומנסיוני נכון להשקיע עוד שני גרוש ולקנות כלים טובים שישמשו אותך בצורה טובה שנים קדימה.

לדעתי לא כדאי לקנות "סט מלא" אלא מצטיידים לאט לאט במה שצריך.
החל מהבסיס- מפתחות, בוקסות וכו'. סטים טובים ולאט לאט משדרגים.
יש כלים טובים של סיגנט- לא "ליגת העל" אבל בהחלט יעשו את העבודה גם למשתמש היותר כבד.
נפוץ מאוד. אחריות יש. מחירים סבירים. ניתן להשיג בת"א, אזור יצחק שדה, או דרום העיר.

Saar
04-05-11, 17:00
הי

לא מכיר את המברגים של ל"כ. אבל 2 סטים של בוקסות + סט מפתחות שקניתי משרתים אותי נאמנה.
כלי עבודה חשמליים - שווה לבדוק כל דבר לגופו, קניתי שם דיסק 4.5 של אסאקי שהחזיר נשמתו אחרי חצי שנה של שימוש ממש לא אינטנסיבי, אחרי שבועיים של המתנה, הם החליפו לי (תמורת תוספת תשלום) למקיטה (יכולתי להחליף לאסאקי חדש ללא תוספת תשלום).

סער

tallevi
04-05-11, 17:23
על כלים לא מתפשרים.
הסטים המוכללים בד"כ ועל פי רוב זה זבל של סחורה.
עדיף לקנות בנפרד ואיכותי,אתה תברך את עצמך כל פעם מחדש.
לגבי סט-בוקסות הייתי הולך על 3/8",יותר נוח לעבוד על הרכב עם הסט הזה.
לגבי מפתחות פתוחים הייתי משקיע עוד טיפה וקונה את הרינג רצ'ט,(חוסך הרבה עצבים וכאבים בכל הפלג גוף העליון לפעמים...).

hdadad
04-05-11, 19:45
אני גם הייתי הולך עם מאיר , ל.כ יש גם ליג צריפין וגם בצפון באילניה.
המחיר שם 30% פחות מבחנות רגילה, אבל יש להם הבי דיוטי טובים.
קניתי ווינץ ידיני משם והחזיק 5 4 שנים לאחר שניסית עם ג'ק לסגור אותו עוד קצת עד שנשבר.

תומר א.
05-05-11, 21:09
דווקא המפתחות (רינג פתוח) והבוקסות מאד מוצלחים בל.כ., הכלים משמשים בעיקר לעבודות ברפת ועל הכלים ועוד לא הצלחתי לשבור, ועל ציוד חקלאי לא עובדים בעדינות.
פלאיירים ומברגים גם טובים ג'בקות - זבל במיוחד הדרק מכפיל כח.

עידו לוריה
05-05-11, 22:17
אני ממליץ מאוד על סיגנט יש להם גם סטים קומפלט שמתאימים במיוחד לתחזוקת רכב , וגם יש אחריות שממש מכבדים אותה שווה קל שקל .
כלי העבודה בל.כ שווים ל... :rolleyes:
עידו

talw
05-05-11, 22:29
הכלי הראשון לדעתי זה פלייר פטנט של " וייס גריפ" (לא אחר)
גם גדול וגם קטן

כל השאר צ'ופרים,גם ככה הולכים לאיבוד

תאמין לי הוייס גריפ לא ילך לך לאיבוד,אחרי שכל פעם הוא יציל אותך מחדש.

וייס גריפ ,כן, לא אחר,לא דומה ולא כאילו

איש
05-05-11, 23:57
דווקא המפתחות (רינג פתוח) והבוקסות מאד מוצלחים בל.כ., הכלים משמשים בעיקר לעבודות ברפת ועל הכלים ועוד לא הצלחתי לשבור, ועל ציוד חקלאי לא עובדים בעדינות.

לא יכולתי לנסח את זה טוב יותר .
אגב לגבי סיגנט , עידו אני לא יכול לגרד את הידע והנסיון שיש לך אבל לי יש נסיון מר עם הכלים של סיגנט בתחום הרכב
אבל הבוקסות שלהם והמפתחות דיי טובים אבל כבר הייתי הולך על ל.כ יותר זול ...

רון נחמן
06-05-11, 00:57

+1...
אני חושב שכדאי להתחיל מסטים של בוקסות ורינגים - לאחר זמן מסוים אתה תדע אילו מידות משמשות אותך יותר, ואילו שבירות יותר, ותקנה הכי איכותי שאפשר.
ידית ראצ'ט מאיכות בינונית מחזיקה לא מעט זמן (בשימוש חובבים, כמובן) - הבוקסות פחות. וזכור שבוקסה דפוקה לוקחת איתה לקבר לפחות בורג אחד...

אתה יכול להקדים תרופה למכה, ולבדוק מראש עם בעלי הסקסים מה נפוץ (וכמובן לבדוק האם זה אינצ'י)

חוץ מזה אתה מוזמן לבוא לראות את ה"סדנה" שאני בניתי בדירה (סמיילי זומם כלשהו)

zilbersh
06-05-11, 01:19
אני צריך מילימטרי (ניסאן יפני).
אני לא צריך סדנא - אין לי הרצון והיכולת לנצל זאת אפילו אם הייתי מקבל זאת במתנה...
בעיקר חשובים לי הכלים לתיקון בשטח בחירום...! ביום יום אני מתקן הכול די בקלות עם כרטיס פלסטיק קטן... :-)
בסופו של דבר נראה לי ל.כ.
תודה לעונים...

עידו לוריה
06-05-11, 07:48
לא יכולתי לנסח את זה טוב יותר .
אגב לגבי סיגנט , עידו אני לא יכול לגרד את הידע והנסיון שיש לך אבל לי יש נסיון מר עם הכלים של סיגנט בתחום הרכב
אבל הבוקסות שלהם והמפתחות דיי טובים אבל כבר הייתי הולך על ל.כ יותר זול ...

לא אמרתי שסיגנט לא נשבר/מתקלקל , מה שכן אמרתי שיש להם אחריות שהיבואן מכבד וזה יותר חשוב בעיני מכמה שקלים פחות ,
רק שתקבלו מושג הכלים בסדנה שלי עובדים מעל 20 שנה ויותר (חלק ירושה מאבא "שזה בערך 45 שנה )
יש לי כלים של מלא חברות : סנפ און , הזט , קרפצמן , סיגנט , קוקן , ועוד , היה לי סט מפתחות רינג /פתוח של בטא שעולה בערך פי שלוש מסיגנט וגם נחשב בעולם יותר טוב , יש להם אחריות על הכלים , אבל ברגע שבאתי להחליף מפתח אמר לי היבואן לא מחליף , נגמר הסיפור הסט המ"מ / אינצי' (שנהם עם כל המידות ) נתרמו לחבר ונקנה במקומם סט מ"מ / אינצי' מלא של סיגנט מאז כל כמה זמן מפתח זה או אחר מתקלקל חופשי (אותה תקלה כמו בכול הפירמות ,הפתוח אופך ליותר פתוח ) נלקח לחנות מוחלף בלי שאלות והכול בסדר .
אני לא חושב שכלים לא מתקלקלים ולא משנה של איזו חברה אבל עם יש לי כלי שאני קונה ויש לו אחריות שמכבדים והמחיר טוב , זה בעני שווה .
מה שקובע אצלי בשורה תחתונה זה אחריות (שמכבדים אותה ) ומחיר ( בסדר הזה ) .
ודרך אגב המברגים של סיגנט לא מציאה בכלל .
בכלל יש כלים מסוימים/יעודים שכדי לקנות מחברות שמתמחות בתחום כמו לדוגמא : וויס גרייפ , באקו , קנאפקס , רייג'ד, ועוד .
עידו

אסף ב
06-05-11, 09:27
אפרופו כלי איכותיים... אני הורס מברגים סידרטי... יש לי מברגים מחברות עלומות שם, ראיתי סט של פרופקסן 6 מברגים 120 ש"ח,האם הם טובים כמו בבוקסות או שלחפש משהו אחר

GodsFather
06-05-11, 09:48
צריך להפריד בין בעלי מקצוע לחובבים ועוד יותר לאור הייעוד שפותח השרשור הגדיר - שימוש במקרה חירום בשטח בלבד ולא יום יומי.

במקרה כזה, ל.כ. יעשו את העבודה יופי טופי בכמעט כל הכלים שלהם ויש לי נסיון ארוך עמם (להוציא מכשירים חשמליים שאין לי נסיון). הדבר היחיד אולי שהייתי כן מתעקש עליו כבעל-שם הוא הווייס-גריפ, כי המקבילה שלו בל.כ. לא עשה את העבודה ויש לי כמה גדלים של זה ושל זה.

אני מבסוט מהסט שיש לי של סיגנט, הוא בן 10 שנים ועבר הרבה התעללויות, מעולם לא התלונן. יש כאן נציג של היבואן בפורום, שווה להחליף מילה ואולי לקבל מחיר אטרקטיבי יותר, אם עדיין רוצים מותג.

צריך גם לקחת בחשבון שמי שלא יודע איך להשתמש בכלי עבודה, יזיק לו. להכות מברגים, ללחוץ ראצ'טים עם מנוף במקום ידית כוח ועוד דוגמאות, מביא לקיצור חיי הכלי ואז גם המוניטין שלו יכול להפגע. לא שאני מאשים מישהו פה, חלילה, אני מדבר מנסיון גם בנושא הזה.

asafk
06-05-11, 09:50
חשוב לא פחות מהעמידות של הכלים - הדיוק בייצור שלהם.
יש כלים עמידים מאוד, שיטחנו לך ראשים משושים בגלל שהם גדולים ב5 מאיות מהמידה שהם צריכים להיות.
אז איכות של כלי עבודה זה לא רק שהמפתח לא יישבר לך בפרצוף (שאלו אותי איך אני יודע...)
אלא גם שלא יהרסו את הרכב.

אסף.

BackDoorMan
06-05-11, 18:17
כל כמה חודשים נפתח שרשור ע"י החדש בתחום התורן, האמת שזה די משעמם לטחון את הפירמות השונות בבוקסות ...כן סיגנט , לא סיגנט...לא מעניין.

לגבי מברגים: בהומסנטר מכרו פעם (אולי גם כעת) מברגים של חברה ספרדית מעולה, לא נשחקים, מתעוותים או נשברים אף-פעם, יקרים אבל היו שוים כל שקל.
החברה נקראת IRAZOLA (http://www.irazola.es/ingles/empresa.html)
בד"כ צבע הידית תכלת-אפור, כשהמתכת היא סגסוגת חזקה מאוד של כרום-ונדיום-מוליבדן.

http://www.irazola.es/catalogo/192.jpg

shmil
06-05-11, 18:36
כל כמה חודשים נפתח שרשור ע"י החדש בתחום התורן, האמת שזה די משעמם לטחון את הפירמות השונות בבוקסות ...כן סיגנט , לא סיגנט...לא מעניין.

לגבי מברגים: בהומסנטר מכרו פעם (אולי גם כעת) מברגים של חברה ספרדית מעולה, לא נשחקים, מתעוותים או נשברים אף-פעם, יקרים אבל היו שוים כל שקל.
החברה נקראת IRAZOLA (http://www.irazola.es/ingles/empresa.html)
בד"כ צבע הידית תכלת-אפור, כשהמתכת היא סגסוגת חזקה מאוד של כרום-ונדיום-מוליבדן.

http://www.irazola.es/catalogo/192.jpg

כל כמה חודשים ישנה איזה תגובה לא לעניין של איזה אחד שחושב שהוא יודע הכל על כלים, וכותב תגובות, איך להגיד בעדינות - לא מעניינות.

בוא חמוד, יש לי שני מברגים של האירזולה שלך, מהסגסות הנהדרת שלך, שנשחקו ונשברו.
מה אתה אומר?

BackDoorMan
07-05-11, 09:30
1) אני לא חמוד.
2) כנראה שהיית שוקע בשעמום לולא עשרות השירשורים באותו נושא שנטחן עד דק.

תהנה.

GodsFather
07-05-11, 10:28
בואו נשמור על רמת השפה בבקשה.

סופת המדבר
07-05-11, 10:59
כנס ל-ל.כ לא תצטער
אני קניתי מהם כמעט את כל הארגז כלים של העבודה שלי (טכנאי מכונות)
אני עובד עם הכלים כמעט באופן יום יומי הסט מפתחות שלהם(8-32מ'מ) אחלה אני עובד איתם כבר שנתיים + ועובדים קשה ועדיין חדשים
הסטים של האלן\ כוכב גם טובים ועולים גרושים סט מברגים יחסית טובים
לדעתי זה המקום לקנות כלים לחובבן וגם לבעל מקצוע שיודע איך להתנהג עם כלים
הא וגם סט מפתחות ראצ'ט עובדים קשה ומחזיקים יופי
חוץ מהסט בוקסות שיש לו שם שלא אהבתי אותו כי גם זה מזוודה מפלסיק שתופסת הרבה מקום
וגם הידית לא נוחה וכבדה אז קניתי ממקום אחר סט של 'פרופיקס' גם ''אחריות לכל החיים''

eran4x4
07-05-11, 17:16
תגידו

ל.כ. מוכר סטוקים למיניהם ואולי עוד מקורות כמו יבוא, מה גורם לכם לחשוב שכאשר אתם כותבים כלים מל.כ. אתם מדברים על אותה סחורה?

ערן

Saar
07-05-11, 20:08
לפחות לגבי בוקסות, לכ מוכרים בד"כ "קינג" או משהו כזה כבר די הרבה זמן.

איש
07-05-11, 22:26
אגב פרופיקס הוא גם מתג של פלד כמו סיגנט וזה גם מסביר את "האחריות לכל החיים " .
יש לי ידית 3/8 של המותג עושה עובדה לא רעה בכלל.

או שאני מתבלבל עם משהו אחר ??

BackDoorMan
08-05-11, 00:25
לא זולים, אבל מהמבוחרים שיש אלו הבוקסות של החבר'ה מנחל-עוז OZAT (http://www.ozat.co.il/)

idanw
08-05-11, 19:51
או שאני מתבלבל עם משהו אחר ??

אתה מתבלבל...

Signet-peledtech
15-05-11, 07:52
שלום לחברי הפורום !

השבוע בימים ג-ד בין השעות 12:00-22:00 תערך בגני התערוכה
תערוכת טכנוקאר 2011
תערוכה מקצועית לכל מה שקשור בתחום הרכב

חברת פלד יבואנית SIGNET מציגה שם ותשמח לראותכם

שי לחברי הפורום מתנת SIGNET !!