PDA

צפייה בגרסה מלאה : גגון לג'ימני

Chili Pepper
08-05-11, 22:00
לאחרונה אני מתעניין בגגון לרכב.
זה עלה לי לראש אחרי כמה טיולים, שהציוד בסוף נכנס לרכב, כשאני מקפל את שני הכיסאות האחוריים, אבל יש בלאגן די גדול, וכל פעם כדי להוציא משהו אני צריך לפרוק את כל הרכב.
חשבתי על גגון פשוט, זול, מין רשת אלומיניום כזאת שאפשר לפרק אותה ולחבר בקלות, כדי שאני לא אצטרך לנסוע איתו גם ביום יום, שעליו אני אשים את הדברים הקלים ותופסי הנפח- שקי שינה, אוהלים, מזרונים וכו'.

התחלתי לחקור, די מ-0, וגיליתי שמה שאני צריך נקרא גגון עריסה.
אני מוכרח לציין שחיפוש בג'יפולוג מעלה מלא נושאים בלי אזכור אחד לגגון (אני חייב להבין על מה המנוע הזה עובד.. ).

באינטרנט, גיליתי שהדבר הזה ממש יקר!
אני לא מחפש פירמה איכותית, אני לא צריך את הדבר הכי משוכלל.
מבחינתי שיהיה יד שניה, לא הכי יפה בעולם, רק שיחזיק את מה שאני צריך מלמטה ואני יהדק אותו מלמעלה עם ראצ'ט.

אשמח לקבל המלצות לגגונים, מחירים פחות או יותר, שמות של חברות, מקומות שאפשר ללכת להתרשם שם מגגונים ולא במחירים מטורפים.
תודה מראש!
גל.

אגב, יש לי הכנה לגגון של שני מוטות כאלה על גג האוטו.

zerez
08-05-11, 22:14
אני העדפתי לא לשים גגון על הג'ימני כדי למנוע משקל מיותר על הגג ולהוריד את התנגדות הרוח,
בזמנו ראיתי ג'ימני עם גגון מונית מותקן על מוטות הרוחב שלו, אפשר למצוא כזה ביד 2 במחירים של פחות מ 500 ש"ח.

זרקו
09-05-11, 07:13
היי גל,
מה שאתה מחפש- זול, פרקטי, ניתן לחיבור גם רק עם באנד מתכת או אזיקון- יש לו שתי אפשרויות:
1. כפי שהציעו לך- גגון מונית. מכוער אבל פרקטי מאוד. חיסרון תופס המון מקום בבית...
2. תחשוב אולי בכיוון של רשת כלשהי שיש לה מסגרת (משהו בסגנון של הגדרות שיש מסביב למקומות מסויימים) כך כשתפרק אותה תוכל להעמיד אותה בבית מאחורי משהו ואף אחד א רואה (סמיילי פולני קורץ).

בהצלחה, נועם

drorito
09-05-11, 14:34
גל שלום ,

דבר איתי 052-8746867 - התחלתי אמש בבניית אחד.
מידות : 95/130/10 - צינור 3/4" - SS 316 - עם רשת יהודה מלבנים 5*10 + 4 רגליים, ייתחבר ישר לגוז'ונים של הרכב, במקום הפסים המקוריים.
10 דקות החלפה בין אחד לשני , ואף אם תבחר להשאיר לא ייקח הרבה התנגדות רוח..
צבוע אפוקסי שחור/כסף/ירוק/כחול/אדום - מה שתרצה .
אין לזה מחיר ביינתיים.

נועם - הספייסרים מתעכבים בביצוע לאחרי החג - אך אם אתה בעניין דבר איתי .

Chili Pepper
10-05-11, 23:11
אהלן חבר'ה,
למדתי והחכמתי, נראה לי אני אתחיל לחפש גגון מונית ביד 2, המחירים באמת סבירים יותר.
נועם- מבחינת מקום אני ממש מכוסה, יש לי גג+ מחסן ולא חסר מקום לזרוק אותו.

דרוריטו (דרור, אני מניח?) אדבר איתך מחר לשמוע פרטים.
תודה!

אגב,
מי שלא שם גגון לא נתקל בבעיית אחסון בטיולים??
לא טיול של יומיים, אבל מטיול של שני לילות לא נתקלתם בבעיית בלאגן? בסוף כמו שכתבתי הכל נכנס אבל מבאס אותי הדוחק.
גל.

זרקו
11-05-11, 17:09
אהלן חבר'ה,

אגב,
מי שלא שם גגון לא נתקל בבעיית אחסון בטיולים??
לא טיול של יומיים, אבל מטיול של שני לילות לא נתקלתם בבעיית בלאגן? בסוף כמו שכתבתי הכל נכנס אבל מבאס אותי הדוחק.
גל.

אצלנו נכנסים 2 מזרונים גדולים, 2 צידניות, עוד ארגז ועוד אחד.... תיק 110 ליטר, אוהל שישיות מים , מחצלת ועוד כמה דברים.

יש שתי שיטות:
1. לומדים לארגן נכון- אני קניתי תיק מלבני (סוג של צימידן) 110 ליטר וזה אחלה- הרבה דברים נכנסים פנימה במקום להסתובב באוטו.
2. עוברים לטנדר...

drorito
11-05-11, 19:29
לשמחתי, אצלי גם הילדודס באים ואין לי פריווילגיה לקפל מדפים ( מושבים ) ..
גגון קליל זה אחלה פתרון., כל מה שיורד בלילה עולה למעלה וחסל.

איתי ס
11-05-11, 19:48
ראיתי היום דודג' ג'רני שהיו לה שני פסי רוחב מתכווננים כאלו, בין שני פסי האורך. נראה לכם שמתכון כזה יכול להסתדר על ג'ימני? ואם אפשר וכדי לקנות את זה?

-->