PDA

צפייה בגרסה מלאה : התלבטות בין סמוראי לויטרה

ek32
15-05-11, 22:50
שלום
אני בתהליכי קנייה של גיפון קטן או סמוראי או ויטרה אשר ישמש אותי לטיולים קטנים שבילים ועבירות בינונית לא קשה
לא מחפש נעילות ודברים כאלו
עכשיו השאלה שלי איזה מבין השניים יותר אמינה ומאסיבית מבחינת המיתלים בולמים הכוונה לכל המכלולים מתחת לרכב כמו הטרנספר צלבים ומאסבים וגם מבחינת בלאי מה יותר נשחק
כי הסתכלתי בסמוראי וראיתי מלמטה שיש קצת שוני ראית שיש עלים בסמוראי אבל דבר אחר זה המסבים
בויטרה יש פעמוני ציירה ובסמוראי יש כמו נאבה כזאת גדולה כמו עיגול גדול המחובר אל הגלגלים המחברים את ה4x4 האם זהו גם מיסב אבל אחרת והאם יותר חזק ?
תודה מראש על לעונים

נדב42
16-05-11, 06:57
הסמוראי יותר מאסיבי. הבעייה בויטארה היא פחות בציריות, אלא בסרן הקדמי עצמו שעשוי מאלומיניום והוא רגיש למדי, אם כי יש לזה מספר פתרונות.
אם אתה מחפש כסאח, אז תעזוב את הויטארה ולך על סמוראי.

אם אתה נוהג שפוי ורגוע, אז לדעתי הבחירה בין סמוראי לויטארה לא צריכה להתבסס על השאלה הזאת, אלא על ההעדפה האישית שלך מבחינת נוחות ואופי הנסיעה.
אלו רכבים מסגנונות שונים לגמרי, סע בשניהם ותחליט בעצמך.

ek32
16-05-11, 17:56
נסעתי בשניהם לכל אחד חסרונות ויתרונות כמו למשל בסמוראי אין הגה כוח הפנים פחות יפה, מראה חיצוני יותר קרבי וגם טמבונים יותר קשיחים יותר חסכוני בדלק
שאלה אחרת בקשר לקרבורטור בין ויטארה לסמוראי הוא דומה ?

שגיא S
16-05-11, 18:58
הקרבורטור לא דומה, למרות שאני בטוח אפשר להתאים מאחד לשני לויטרה מנוע 1.6 ולסמוראי 1.3.

הויטרה בכביש יותר נוחה, הסמוראי יותר פשוט לטיפול ואחזקה ויותר עמיד וחזק בשטח

ישי.פ
16-05-11, 19:06
הסמוראי לא יותר חסכוני.. הצריכה פחות או יותר זהה

Saar
16-05-11, 21:36
שניהם יקחו אותך כמעט לכל מקום שתרצה.
הסמוראי עביר יותר ובעל שני סרנים חיים.
הויטרה מאפשרת להנות מהנסיעה עד לשטח...
גם בשטח הויטרה נוסעת יפה.
הסמוראי קופצני מאוד, לא נוח וצפוף מאוד.
הויטרה נוחה יותר, מעט יותר גדולה (לא בהרבה) ומעט חזקה יותר.
באופן אישי, אהבתי את הויטרה יותר.
(היו לי ויטרות וסמוראי)
סער.

רון נחמן
17-05-11, 10:55
שלום
אני בתהליכי קנייה של גיפון קטן או סמוראי או ויטרה אשר ישמש אותי לטיולים קטנים שבילים ועבירות בינונית לא קשה
לא מחפש נעילות ודברים כאלו
עכשיו השאלה שלי איזה מבין השניים יותר אמינה ומאסיבית מבחינת המיתלים בולמים הכוונה לכל המכלולים מתחת לרכב כמו הטרנספר צלבים ומאסבים וגם מבחינת בלאי מה יותר נשחק
כי הסתכלתי בסמוראי וראיתי מלמטה שיש קצת שוני ראית שיש עלים בסמוראי אבל דבר אחר זה המסבים
בויטרה יש פעמוני ציירה ובסמוראי יש כמו נאבה כזאת גדולה כמו עיגול גדול המחובר אל הגלגלים המחברים את ה4x4 האם זהו גם מיסב אבל אחרת והאם יותר חזק ?
תודה מראש על לעונים

אני חושב שהמשפט שהדגשתי פותר לגמרי את ההתלבטות - לך על ויטארה. מתאימה יותר לצרכים שלך (בשבילים הסמוראי זה סתם מזוכיזם לעומת הויטארה).

GodsFather
17-05-11, 11:09
הויטרה , מעט יותר גדולה (לא בהרבה) .

חצי נכון - בתכלס, מדובר בתא נוסעים יותר מרווח אבל מרווח הסרנים קצר יותר, היה על זה דיון בעבר.

מצטרף להמלצות על הויטרה, במיוחד לאור הצרכים שהצבת. מה גם שתמיד אפשר יהיה לשפר את הויטרה אם תראה שאתה כן רוצה נעילה והגבהה ועוד.

ek32
17-05-11, 21:42
תודה רבה לכל העונים קודם כל
אני יודע שלשניהם התנהגות שונה בכביש ובשטח אם שניהם אני יסתדר
אני בעיקרון מחפש מבין השניים את זאת שתדוש פחות עלויות ותיקונים במוסך ברור שאין דבר כזה שאף אחת מהן לא תיכנס אבל מי לדעתכם פחות בעייתית? כי אני מחזיק רכב פרטי ואת הגי'פ לסופש זה התיכנון

ishc
17-05-11, 23:45
בעיקרון אם אתה מכוון לתחזוקה עצמית, סמוראי יהיה יותר פשוט במיוחד אם תיקח את הדגם עם הקרבורטור. אבל יש כאן לא מעט אנשים שמטפילם לבד גפ בויטרה.
גילוי נאות נמצא בחתימה

-->