PDA

צפייה בגרסה מלאה : אישור ע"י משרד התחבורה לקיט מתלים ?

טל חסיד
19-05-11, 23:59
שלום לכולם

שאלה פשוטה יחסית האם מישהו באתר או בכלל הצליח לרשום ברשיון הרכב שלו בסעיפים למטה את התוספות של קיט מתלים או גובהו הכולל של הרכב X או משהו בסגנון בדרך מסודרת במשרד התחבורה.
תשובות מבעלי ניסיון התקבלו בברכה.

תודה טל

תומר א.
20-05-11, 20:39
עקרונית מדובר בפרוצדורה פשוטה ואף מופעיה בתקנות התעבורע , מעשית - הצחקת אותם

רון נחמן
20-05-11, 20:47
אני אישית נתקלתי בסופה שהיה מצוין ברישיון שלה שהיא הוגבהה (בצורה דיי קיצונית, אגב)

ניסיתי לרחרח לגבי דרך ההוספה לרישיון, אבל הבחור שמר על מסתורין... לפחות זה מראה שהדבר אפשרי.

הירשפלד יובל
21-05-11, 00:04
לי עשו בטסט האחרון קצת פרצופים על גובהו הכללי של הרכב (שילוב של הגבהה '2+- וצמיגים 7.00-15 = '30 ) אבל נפתר ללא אישור רשמי להגבהה .
אם תהיה יותר ספיציפי לגבי סוג הרכב וההגבהה , אם בוצעה או שבתכנון ניתן יהיה לענות יותר.
(יש הגדרה שבניתי פעם לעצמי וקיבלתי לה אישור בע"פ להבנתי (על אחריותי בלבד ) מהמתלם : רכב שהוחלפו לו מתלים ללא ספייסרים לגלי ההנע , צינורות בלם מוארכים , שינוי במוטות ההגוי ," "דינו עבורי כרכב שלא עבר שינוי/שינוי מבנה " וכך עניתי לפני כשנה לבוחן שהיה בבור ושאל אם הרכב הוגבה.
שאלה ששאלתי את עצמי (ולא מצאתי תשובה ) :כל/רוב יבואני מערכות המתלים מקבלים להשערתי אישור ממשרד התחבורה לייבא את אותן מערכות מתלים שהמשרד אוסר/ מקשה להתקין ? חלם ? או עוד דרך לכיסם של האזרח והיבואן למיסים?

Saar
21-05-11, 10:08
הגבהה = שינוי מבנה - אסור.
אף פקיד לא יקח אחריות על רכב שעבר שינוי מבנה...

טל חסיד
21-05-11, 20:36
אתה טועה סער יש הרבה דברים שהם יותר מורכבים מקיט מתלים, ושהם גם ניכללים בקטגוריה של "שינוי מבנה" וכן מקבלים אישור ממשרד התחבורה.
כך שלא ברור לי עדיין אם יש רישום כזה ברשיון רכב.
יש עוד בעיה שבוחן רכב עוצר לבדיקה רכב ויש שינוי במידת צמיגים (יותר גבוהים) אז גם פה הרכב יותר גבוה אבל ביגלל גובה הצמיג, ולא ביגלל קיט מתלים אבל המידה מאושרת ברישיון

טל

אלי טמבור
22-05-11, 12:18
טל שלום הרבה זמן לא שחחנו ,לגבי השאלה שלך דבר איתי יש לי הרבה מה לומר לך בטלפון ולא בפורום ..............
0524782986

shahav
22-05-11, 19:52
טל שלום הרבה זמן לא שחחנו ,לגבי השאלה שלך דבר איתי יש לי הרבה מה לומר לך בטלפון ולא בפורום ..............
0524782986

מה, אנחנו כלבים?
למה לא תשתף את כולם?, מה יש פה לישמור בסוד? כולנו יודעים מה המצב במישרד התחבורע. תשתף אותנו שנחכים.

רבין

טל חסיד
22-05-11, 21:00
יש פה כאלה שרשום להם ברשיון ולא רוצים לגלות ? כניראה שכן, לא יפה.

טל

-->